Afficher le menu   
   Cacher le menu   

Podbeskidzie

À propos de Podbeskidzie

-- : -- -- : --03.06.23 Podbeskidzie Resovia Rzeszów
-- : -- -- : --27.05.23 Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie
-- : -- -- : --20.05.23 Podbeskidzie Wisla Cracovie SSA
-- : -- -- : --13.05.23 Zaglebie Sosnowiec SA Podbeskidzie
-- : -- -- : --06.05.23 GKS Górnik Leczna SA Podbeskidzie
-- : -- -- : --29.04.23 Podbeskidzie Nieciecza
-- : -- -- : --22.04.23 LKS Lódz Podbeskidzie
-- : -- -- : --15.04.23 Podbeskidzie Chojniczanka Chojnice
-- : -- -- : --08.04.23 KS Ruch Chorzów Podbeskidzie
-- : -- -- : --01.04.23 Podbeskidzie Stal Rzeszów
-- : -- -- : --18.03.23 Puszcza Niepołomice Podbeskidzie
-- : -- -- : --11.03.23 Podbeskidzie Chrobry Głogów
-- : -- -- : --04.03.23 SKRA Częstochowa Podbeskidzie
-- : -- -- : --25.02.23 Podbeskidzie Tychy 71
-- : -- -- : --18.02.23 GKS Katowice Podbeskidzie
-- : -- -- : --11.02.23 Podbeskidzie Odra Opole
-- : -- -- : --12.11.22 Arka Gdynia SSA Podbeskidzie
-- : -- -- : --05.11.22 Resovia Rzeszów Podbeskidzie
-- : -- -- : --29.10.22 Podbeskidzie Sandecja Nowy Sącz
-- : -- -- : --22.10.22 Wisla Cracovie SSA Podbeskidzie
-- : -- -- : --15.10.22 Podbeskidzie Zaglebie Sosnowiec SA
-- : -- -- : --08.10.22 Podbeskidzie GKS Górnik Leczna SA
-- : -- -- : --01.10.22 Nieciecza Podbeskidzie
-- : -- -- : --17.09.22 Podbeskidzie LKS Lódz
-- : -- -- : --10.09.22 Chojniczanka Chojnice Podbeskidzie
15:00 15:0004.09.22 Podbeskidzie KS Ruch Chorzów
15:00 15:0027.08.22 Stal Rzeszów Podbeskidzie
15:00 15:0020.08.22 Podbeskidzie Puszcza Niepołomice
18:00 18:0014.08.22 Chrobry Głogów Podbeskidzie
18:00 18:00Aujourd'hui Podbeskidzie SKRA Częstochowa
12:40 12:4007.08.22 Tychy 711 - 4Podbeskidzie
12:40 12:4031.07.22 Podbeskidzie1 - 0GKS Katowice
18:00 18:0025.07.22 Odra Opole1 - 2Podbeskidzie
12:40 12:4017.07.22 Podbeskidzie0 - 1Arka Gdynia SSA
  Equipe Pts J G N P BP BC Diff
1 Wisla Cracovie SSA Wisla Cracovie SSA 13 5 4 1 0 6 1 5
2 KS Ruch Chorzów KS Ruch Chorzów 10 4 3 1 0 7 2 5
3 Podbeskidzie Podbeskidzie 9 4 3 0 1 7 3 4
4 LKS Lódz LKS Lódz 9 4 3 0 1 6 5 1
5 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 9 4 3 0 1 6 5 1
6 GKS Katowice GKS Katowice 7 5 2 1 2 9 7 2
7 Nieciecza Nieciecza 7 4 2 1 1 7 6 1
8 Zaglebie Sosnowiec SA Zaglebie Sosnowiec SA 7 4 2 1 1 7 5 2
9 Arka Gdynia SSA Arka Gdynia SSA 5 4 1 2 1 2 2 0
10 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 4 4 1 1 2 7 8 -1
11 Stal Rzeszów Stal Rzeszów 4 4 1 1 2 7 8 -1
12 SKRA Częstochowa SKRA Częstochowa 4 4 1 1 2 3 4 -1
13 Tychy 71 Tychy 71 4 4 1 1 2 5 7 -2
14 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 4 5 0 4 1 4 6 -2
15 Odra Opole Odra Opole 3 5 1 0 4 7 11 -4
16 GKS Górnik Leczna SA GKS Górnik Leczna SA 2 4 0 2 2 2 4 -2
17 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów 2 4 0 2 2 2 5 -3
18 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 1 4 0 1 3 4 9 -5

    Voir tous les matchs des saisons précédentes    

11:30 11:3009.10.21 Raków Czestochowa1 - 0Podbeskidzie
17:00 17:0025.07.21 Podbeskidzie ND Gorica
17:00 17:0024.07.21 Podbeskidzie4 - 4Garbarnia Kraków
15:00 15:0021.07.21 Podbeskidzie0 - 2Chrobry Głogów
20:00 20:0017.07.21 Wisla Cracovie SSA1 - 1Podbeskidzie
11:00 11:0010.07.21 Zaglebie Sosnowiec SA1 - 2Podbeskidzie
-- : -- -- : --30.06.21 KS Górnik Zabrze Podbeskidzie
15:00 15:0019.01.21 Olimpija Ljubljana0 - 2Podbeskidzie
14:30 14:3013.01.21 MŠK Žilina1 - 2Podbeskidzie
12:00 12:0009.01.21 Podbeskidzie1 - 0Opava
13:00 13:0008.08.20 Podbeskidzie0 - 1Wisla Cracovie SSA
18:00 18:0005.08.20 Podbeskidzie2 - 0KS Hutnik Kraków
13:15 13:1520.02.20 Podbeskidzie2 - 2Dordoi-Dynamo
14:30 14:3019.02.20 Podbeskidzie0 - 2Torpedo Armavir
09:00 09:0015.02.20 Podbeskidzie0 - 2Kolos Kovalivka
13:00 13:0012.02.20 Grafičar0 - 3Podbeskidzie
11:00 11:0001.02.20 Podbeskidzie1 - 0Tychy 71
11:00 11:0025.01.20 Podbeskidzie0 - 0GKS Katowice
13:00 13:0017.01.20 MKS Cracovia Cracovie2 - 3Podbeskidzie
11:00 11:0011.01.20 Podbeskidzie2 - 1Podhale Nowy Targ
11:00 11:0020.07.19 Podbeskidzie0 - 1KS Warta Poznan
11:00 11:0017.07.19 Podbeskidzie3 - 0Mieszko Gniezno
18:00 18:0013.07.19 Olimpia Grudziądz2 - 2Podbeskidzie
11:00 11:0010.07.19 Podbeskidzie0 - 0Podhale Nowy Targ
12:00 12:0006.07.19 Wisla Cracovie SSA1 - 0Podbeskidzie
10:30 10:3029.06.19 Podbeskidzie2 - 2GKS Katowice
13:30 13:3001.02.19 GKS Katowice1 - 0Podbeskidzie
11:00 11:0026.01.19 Podbeskidzie2 - 0Tychy 71
11:00 11:0019.01.19 Podbeskidzie3 - 0ROW Rybnik
11:00 11:0012.01.19 Podbeskidzie1 - 1Ruch Zdzieszowice
18:00 18:0007.09.18 Podbeskidzie2 - 2MKS Cracovia Cracovie
19:30 19:3014.07.18 Podbeskidzie3 - 1KS Górnik Zabrze
11:00 11:0007.07.18 GKS Piast Gliwice3 - 1Podbeskidzie
17:30 17:3030.06.18 Podbeskidzie2 - 3Viitorul
13:00 13:0023.06.18 Podbeskidzie5 - 2Nieciecza
11:00 11:0027.01.18 Podbeskidzie1 - 1KS Ruch Chorzów
12:00 12:0024.01.18 Zaglebie Sosnowiec SA4 - 2Podbeskidzie
17:00 17:0024.06.17 MŠK Žilina6 - 0Podbeskidzie
11:00 11:0025.02.17 Podbeskidzie2 - 2Raków Czestochowa
11:00 11:0018.02.17 Podbeskidzie4 - 1Třinec
11:00 11:0016.07.16 Podbeskidzie1 - 1Třinec
11:00 11:0013.07.16 Podbeskidzie2 - 1Frýdek-Místek
17:00 17:0009.07.16 MŠK Žilina3 - 0Podbeskidzie
11:00 11:0005.07.16 Podbeskidzie2 - 0GKS Katowice
13:00 13:0002.07.16 Podbeskidzie0 - 2Odra Opole
16:00 16:0029.06.16 GKS Górnik Leczna SA2 - 1Podbeskidzie
11:00 11:0025.06.16 Podbeskidzie0 - 3Raków Czestochowa
11:00 11:0016.01.16 Podbeskidzie4 - 0Rozwój Katowice
15:00 15:0005.09.15 Bohemians 19054 - 3Podbeskidzie
11:00 11:0008.07.15 Podbeskidzie1 - 0Frýdek-Místek
11:00 11:0004.07.15 Podbeskidzie1 - 2Nieciecza
11:00 11:0001.07.15 Tychy 710 - 3Podbeskidzie
10:00 10:0027.06.15 Podbeskidzie2 - 1Puszcza Niepołomice
18:00 18:0031.01.15 Pandurii Târgu Jiu0 - 2Podbeskidzie
11:00 11:0028.01.15 SC FC Petrolul Ploiesti0 - 1Podbeskidzie
12:00 12:0017.01.15 MKS Cracovia Cracovie3 - 1Podbeskidzie
12:00 12:0013.01.15 Frýdek-Místek2 - 1Podbeskidzie
10:00 10:0011.07.14 Podbeskidzie0 - 1Frýdek-Místek
17:00 17:0011.07.14 MKS Korona Kielce0 - 0Podbeskidzie
10:00 10:0005.07.14 Tychy 710 - 3Podbeskidzie
15:00 15:0005.07.14 Sandecja Nowy Sącz3 - 2Podbeskidzie
16:00 16:0002.07.14 Baník Ostrava2 - 0Podbeskidzie
10:00 10:0028.06.14 KS Górnik Zabrze3 - 0Podbeskidzie
16:00 16:0027.06.14 Podbeskidzie2 - 0Omónia Nicosie
16:00 16:0025.06.14 KKS Lech Poznan1 - 2Podbeskidzie
11:00 11:0021.06.14 MKS Cracovia Cracovie2 - 1Podbeskidzie
10:00 10:0018.04.14 KS Górnik Zabrze2 - 0Podbeskidzie
12:00 12:0008.02.14 GKS Katowice1 - 4Podbeskidzie
10:00 10:0004.02.14 Viitorul2 - 2Podbeskidzie
11:00 11:0018.01.14 Górnik Wałbrzych1 - 6Podbeskidzie
11:30 11:3011.01.14 Zaglebie Sosnowiec SA2 - 1Podbeskidzie
11:30 11:3011.11.11 Podbeskidzie1 - 2KS Górnik Zabrze
13:00 13:0028.01.11 Podbeskidzie2 - 4TS Polonia Bytom
10:30 10:3022.01.11 MKS Korona Kielce2 - 1Podbeskidzie
17:30 17:3016.05.21 Legia Varsovie1 - 0Podbeskidzie
15:00 15:0008.05.21 Podbeskidzie1 - 1Wisla Plock SA
15:00 15:0003.05.21 GKS Piast Gliwice2 - 0Podbeskidzie
20:30 20:3023.04.21 Podbeskidzie1 - 0KKS Lech Poznan
20:30 20:3020.04.21 Slask Wroclaw4 - 3Podbeskidzie
18:00 18:0016.04.21 Podbeskidzie0 - 2MKS Pogon Szczecin
15:00 15:0011.04.21 Zaglebie Lubin SSA2 - 1Podbeskidzie
15:00 15:0005.04.21 Podbeskidzie2 - 0Wisla Cracovie SSA
12:30 12:3021.03.21 KS Warta Poznan2 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0015.03.21 KS FKS Stal Mielec2 - 1Podbeskidzie
15:00 15:0006.03.21 Podbeskidzie2 - 2OSP Lechia Gdansk
18:00 18:0026.02.21 Raków Czestochowa1 - 0Podbeskidzie
17:30 17:3020.02.21 Podbeskidzie1 - 1Jagiellonia Bialystok SSA
15:00 15:0013.02.21 MKS Cracovia Cracovie1 - 1Podbeskidzie
15:00 15:0007.02.21 Podbeskidzie2 - 1KS Górnik Zabrze
17:30 17:3031.01.21 Podbeskidzie1 - 0Legia Varsovie
18:00 18:0018.12.20 Wisla Plock SA4 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0011.12.20 Podbeskidzie0 - 5GKS Piast Gliwice
17:30 17:3006.12.20 KKS Lech Poznan4 - 0Podbeskidzie
17:30 17:3028.11.20 Podbeskidzie0 - 2Slask Wroclaw
18:00 18:0024.11.20 Podbeskidzie2 - 1Zaglebie Lubin SSA
18:00 18:0009.11.20 MKS Pogon Szczecin1 - 1Podbeskidzie
15:00 15:0024.10.20 Wisla Cracovie SSA3 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0019.10.20 Podbeskidzie1 - 2KS Warta Poznan
15:00 15:0003.10.20 Podbeskidzie1 - 0KS FKS Stal Mielec
17:30 17:3026.09.20 OSP Lechia Gdansk4 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0018.09.20 Podbeskidzie1 - 4Raków Czestochowa
18:00 18:0011.09.20 Jagiellonia Bialystok SSA2 - 2Podbeskidzie
15:00 15:0030.08.20 Podbeskidzie2 - 2MKS Cracovia Cracovie
17:30 17:3023.08.20 KS Górnik Zabrze4 - 2Podbeskidzie
15:30 15:3014.05.16 Podbeskidzie3 - 4Wisla Cracovie SSA
20:30 20:3010.05.16 GKS Górnik Leczna SA5 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0006.05.16 Podbeskidzie1 - 1MKS Korona Kielce
15:30 15:3001.05.16 Jagiellonia Bialystok SSA3 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0023.04.16 Podbeskidzie1 - 2Slask Wroclaw
20:30 20:3020.04.16 KS Górnik Zabrze1 - 0Podbeskidzie
15:30 15:3017.04.16 Podbeskidzie0 - 1Nieciecza
18:00 18:0009.04.16 Podbeskidzie2 - 0Nieciecza
18:00 18:0004.04.16 Jagiellonia Bialystok SSA0 - 3Podbeskidzie
15:30 15:3019.03.16 Podbeskidzie0 - 0KS Górnik Zabrze
20:30 20:3011.03.16 GKS Piast Gliwice3 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0004.03.16 Podbeskidzie1 - 1MKS Korona Kielce
18:00 18:0001.03.16 Podbeskidzie2 - 0GKS Górnik Leczna SA
20:30 20:3027.02.16 Wisla Cracovie SSA1 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0020.02.16 Podbeskidzie4 - 1KKS Lech Poznan
18:00 18:0013.02.16 OSP Lechia Gdansk5 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0021.12.15 Podbeskidzie0 - 1Slask Wroclaw
15:30 15:3012.12.15 MKS Pogon Szczecin2 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0005.12.15 Podbeskidzie1 - 1KS Ruch Chorzów
20:30 20:3002.12.15 MKS Cracovia Cracovie4 - 1Podbeskidzie
15:30 15:3029.11.15 Podbeskidzie2 - 2Legia Varsovie
15:30 15:3022.11.15 Podbeskidzie1 - 2Zaglebie Lubin SSA
15:30 15:3007.11.15 Nieciecza0 - 2Podbeskidzie
20:30 20:3002.11.15 Podbeskidzie1 - 1Jagiellonia Bialystok SSA
18:00 18:0026.10.15 KS Górnik Zabrze0 - 2Podbeskidzie
15:30 15:3017.10.15 Podbeskidzie2 - 2GKS Piast Gliwice
18:00 18:0003.10.15 MKS Korona Kielce0 - 0Podbeskidzie
15:30 15:3026.09.15 GKS Górnik Leczna SA1 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0019.09.15 Podbeskidzie0 - 6Wisla Cracovie SSA
20:30 20:3012.09.15 KKS Lech Poznan0 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0028.08.15 Podbeskidzie1 - 1OSP Lechia Gdansk
18:00 18:0022.08.15 Slask Wroclaw1 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0017.08.15 Podbeskidzie2 - 3MKS Pogon Szczecin
18:00 18:0010.08.15 KS Ruch Chorzów1 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0001.08.15 Podbeskidzie0 - 1MKS Cracovia Cracovie
18:00 18:0026.07.15 Legia Varsovie5 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0018.07.15 Zaglebie Lubin SSA1 - 1Podbeskidzie
20:30 20:3005.06.15 MKS Korona Kielce3 - 1Podbeskidzie
20:30 20:3002.06.15 Podbeskidzie1 - 0GKS Górnik Leczna SA
18:00 18:0029.05.15 Podbeskidzie0 - 3MKS Cracovia Cracovie
15:30 15:3024.05.15 GKS Piast Gliwice2 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0019.05.15 Podbeskidzie0 - 2KS Ruch Chorzów
18:00 18:0016.05.15 GKS Belchatów0 - 2Podbeskidzie
15:30 15:3010.05.15 Podbeskidzie2 - 2Zawisza Bydgoszcz
20:30 20:3029.04.15 Podbeskidzie0 - 2KKS Lech Poznan
13:00 13:0026.04.15 GKS Piast Gliwice3 - 0Podbeskidzie
19:30 19:3017.04.15 Podbeskidzie2 - 2Wisla Cracovie SSA
17:00 17:0013.04.15 GKS Górnik Leczna SA0 - 0Podbeskidzie
14:30 14:3004.04.15 Slask Wroclaw0 - 0Podbeskidzie
15:30 15:3022.03.15 Podbeskidzie1 - 0Jagiellonia Bialystok SSA
15:30 15:3014.03.15 KS Górnik Zabrze3 - 3Podbeskidzie
15:30 15:3008.03.15 Podbeskidzie2 - 2MKS Korona Kielce
18:00 18:0001.03.15 Legia Varsovie3 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0020.02.15 Podbeskidzie1 - 1MKS Cracovia Cracovie
15:30 15:3014.02.15 GKS Belchatów1 - 2Podbeskidzie
15:30 15:3014.12.14 Podbeskidzie2 - 1Zawisza Bydgoszcz
18:00 18:0008.12.14 KS Ruch Chorzów2 - 0Podbeskidzie
15:30 15:3029.11.14 Podbeskidzie1 - 0OSP Lechia Gdansk
15:30 15:3022.11.14 MKS Pogon Szczecin1 - 2Podbeskidzie
20:30 20:3007.11.14 KKS Lech Poznan1 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0003.11.14 Podbeskidzie2 - 4GKS Piast Gliwice
19:30 19:3024.10.14 Wisla Cracovie SSA3 - 2Podbeskidzie
14:30 14:3018.10.14 Podbeskidzie1 - 0GKS Górnik Leczna SA
17:00 17:0003.10.14 Podbeskidzie2 - 2Slask Wroclaw
17:00 17:0029.09.14 Jagiellonia Bialystok SSA4 - 2Podbeskidzie
17:00 17:0020.09.14 Podbeskidzie0 - 3KS Górnik Zabrze
17:00 17:0015.09.14 MKS Korona Kielce2 - 1Podbeskidzie
14:30 14:3031.08.14 Podbeskidzie2 - 1Legia Varsovie
14:30 14:3023.08.14 MKS Cracovia Cracovie1 - 3Podbeskidzie
17:00 17:0018.08.14 Podbeskidzie1 - 1GKS Belchatów
14:30 14:3010.08.14 Zawisza Bydgoszcz1 - 2Podbeskidzie
14:30 14:3003.08.14 Podbeskidzie3 - 0KS Ruch Chorzów
19:30 19:3025.07.14 OSP Lechia Gdansk1 - 0Podbeskidzie
17:00 17:0018.07.14 Podbeskidzie2 - 3MKS Pogon Szczecin
19:30 19:3031.05.14 GKS Piast Gliwice2 - 2Podbeskidzie
19:30 19:3027.05.14 Podbeskidzie2 - 0Zaglebie Lubin SSA
19:30 19:3022.05.14 Podbeskidzie3 - 0KS Widzew Lódz
14:30 14:3017.05.14 Slask Wroclaw0 - 0Podbeskidzie
14:30 14:3011.05.14 MKS Korona Kielce3 - 2Podbeskidzie
17:00 17:0001.05.14 Podbeskidzie2 - 1Jagiellonia Bialystok SSA
17:00 17:0025.04.14 MKS Cracovia Cracovie0 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0012.04.14 Wisla Cracovie SSA0 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0004.04.14 Podbeskidzie3 - 3Slask Wroclaw
18:00 18:0028.03.14 KS Ruch Chorzów0 - 1Podbeskidzie
13:00 13:0023.03.14 Podbeskidzie1 - 1MKS Cracovia Cracovie
20:30 20:3014.03.14 KKS Lech Poznan2 - 1Podbeskidzie
15:30 15:3009.03.14 GKS Piast Gliwice0 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0003.03.14 Podbeskidzie0 - 0MKS Pogon Szczecin
18:00 18:0021.02.14 Jagiellonia Bialystok SSA2 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0014.02.14 Podbeskidzie1 - 0KS Widzew Lódz
15:30 15:3014.12.13 MKS Korona Kielce2 - 1Podbeskidzie
15:30 15:3008.12.13 Podbeskidzie0 - 0Zawisza Bydgoszcz
20:30 20:3005.12.13 Zaglebie Lubin SSA3 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0001.12.13 Podbeskidzie1 - 0Legia Varsovie
18:00 18:0024.11.13 KS Górnik Zabrze2 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0009.11.13 Podbeskidzie3 - 1OSP Lechia Gdansk
20:30 20:3004.11.13 Podbeskidzie0 - 0Wisla Cracovie SSA
18:00 18:0031.10.13 Slask Wroclaw4 - 0Podbeskidzie
15:00 15:0024.10.13 Podbeskidzie0 - 0KS Ruch Chorzów
14:30 14:3020.10.13 MKS Cracovia Cracovie4 - 2Podbeskidzie
19:30 19:3005.10.13 Podbeskidzie0 - 0KKS Lech Poznan
19:30 19:3027.09.13 Podbeskidzie0 - 1GKS Piast Gliwice
17:00 17:0023.09.13 MKS Pogon Szczecin2 - 1Podbeskidzie
16:00 16:0019.09.13 Podbeskidzie0 - 1Jagiellonia Bialystok SSA
17:00 17:0013.09.13 KS Widzew Lódz1 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0002.09.13 Podbeskidzie1 - 0MKS Korona Kielce
14:30 14:3024.08.13 Zawisza Bydgoszcz2 - 2Podbeskidzie
17:00 17:0009.08.13 Podbeskidzie0 - 0Zaglebie Lubin SSA
19:30 19:3003.08.13 Legia Varsovie4 - 0Podbeskidzie
17:00 17:0027.07.13 Podbeskidzie1 - 2KS Górnik Zabrze
17:00 17:0022.07.13 OSP Lechia Gdansk2 - 2Podbeskidzie
15:00 15:0002.06.13 KS Widzew Lódz1 - 2Podbeskidzie
17:00 17:0030.05.13 Podbeskidzie2 - 1MKS Pogon Szczecin
14:45 14:4525.05.13 KKS Lech Poznan0 - 2Podbeskidzie
14:45 14:4518.05.13 Podbeskidzie1 - 2GKS Piast Gliwice
17:00 17:0010.05.13 KS Polonia Varsovie2 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0003.05.13 Podbeskidzie1 - 1Zaglebie Lubin SSA
14:45 14:4527.04.13 OSP Lechia Gdansk1 - 2Podbeskidzie
12:30 12:3020.04.13 Podbeskidzie1 - 1GKS Belchatów
13:30 13:3014.04.13 KS Górnik Zabrze0 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0005.04.13 KS Ruch Chorzów1 - 3Podbeskidzie
18:00 18:0028.03.13 Podbeskidzie1 - 1MKS Korona Kielce
14:30 14:3017.03.13 Slask Wroclaw1 - 1Podbeskidzie
20:45 20:4508.03.13 Podbeskidzie1 - 2Legia Varsovie
18:30 18:3004.03.13 Wisla Cracovie SSA0 - 0Podbeskidzie
13:30 13:3023.02.13 Podbeskidzie4 - 0Jagiellonia Bialystok SSA
14:30 14:3009.12.12 Podbeskidzie2 - 2KS Widzew Lódz
13:30 13:3001.12.12 MKS Pogon Szczecin2 - 0Podbeskidzie
18:30 18:3026.11.12 Podbeskidzie2 - 3KKS Lech Poznan
13:30 13:3017.11.12 GKS Piast Gliwice1 - 0Podbeskidzie
13:30 13:3010.11.12 Podbeskidzie0 - 1KS Polonia Varsovie
15:45 15:4503.11.12 Zaglebie Lubin SSA1 - 2Podbeskidzie
17:00 17:0026.10.12 Podbeskidzie2 - 3OSP Lechia Gdansk
12:30 12:3020.10.12 GKS Belchatów2 - 1Podbeskidzie
14:45 14:4506.10.12 Podbeskidzie1 - 3KS Górnik Zabrze
17:00 17:0028.09.12 Podbeskidzie1 - 2KS Ruch Chorzów
17:00 17:0021.09.12 MKS Korona Kielce2 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0014.09.12 Podbeskidzie1 - 1Slask Wroclaw
17:30 17:3003.09.12 Legia Varsovie3 - 1Podbeskidzie
12:30 12:3025.08.12 Podbeskidzie1 - 1Wisla Cracovie SSA
12:30 12:3018.08.12 Jagiellonia Bialystok SSA2 - 1Podbeskidzie
16:00 16:0006.05.12 Podbeskidzie1 - 1KS Polonia Varsovie
17:00 17:0003.05.12 KKS Lech Poznan1 - 0Podbeskidzie
17:00 17:0027.04.12 KS Górnik Zabrze3 - 0Podbeskidzie
17:00 17:0021.04.12 Podbeskidzie1 - 3Wisla Cracovie SSA
12:30 12:3014.04.12 Podbeskidzie1 - 1Slask Wroclaw
17:45 17:4504.04.12 MKS Cracovia Cracovie3 - 1Podbeskidzie
14:45 14:4531.03.12 Podbeskidzie0 - 1LKS Lódz
15:45 15:4524.03.12 OSP Lechia Gdansk2 - 3Podbeskidzie
17:00 17:0018.03.12 KS Ruch Chorzów2 - 2Podbeskidzie
15:45 15:4510.03.12 Podbeskidzie0 - 1Legia Varsovie
18:00 18:0002.03.12 MKS Korona Kielce2 - 0Podbeskidzie
13:30 13:3025.02.12 Podbeskidzie1 - 0Zaglebie Lubin SSA
13:30 13:3018.02.12 KS Widzew Lódz0 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0009.12.11 Podbeskidzie1 - 0GKS Belchatów
15:45 15:4503.12.11 Jagiellonia Bialystok SSA0 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0025.11.11 KS Polonia Varsovie2 - 1Podbeskidzie
18:30 18:3021.11.11 Podbeskidzie0 - 0KKS Lech Poznan
18:00 18:0004.11.11 Podbeskidzie1 - 1KS Górnik Zabrze
17:00 17:0029.10.11 Wisla Cracovie SSA0 - 1Podbeskidzie
14:45 14:4522.10.11 Slask Wroclaw1 - 0Podbeskidzie
17:00 17:0014.10.11 Podbeskidzie1 - 0MKS Cracovia Cracovie
17:00 17:0030.09.11 LKS Lódz2 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0023.09.11 Podbeskidzie1 - 0OSP Lechia Gdansk
12:30 12:3017.09.11 Podbeskidzie0 - 1KS Ruch Chorzów
17:00 17:0010.09.11 Legia Varsovie1 - 2Podbeskidzie
12:30 12:3027.08.11 Podbeskidzie2 - 3MKS Korona Kielce
17:00 17:0019.08.11 Zaglebie Lubin SSA0 - 0Podbeskidzie
13:30 13:3014.08.11 Podbeskidzie0 - 0KS Widzew Lódz
12:30 12:3006.08.11 GKS Belchatów6 - 0Podbeskidzie
17:30 17:3001.08.11 Podbeskidzie2 - 2Jagiellonia Bialystok SSA
12:40 12:4022.05.22 KS Widzew Lódz2 - 1Podbeskidzie
20:30 20:3013.05.22 Podbeskidzie1 - 1Arka Gdynia SSA
18:00 18:0008.05.22 Chrobry Głogów1 - 3Podbeskidzie
12:40 12:4001.05.22 Podbeskidzie0 - 2Zaglebie Sosnowiec SA
18:00 18:0028.04.22 Sandecja Nowy Sącz0 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0024.04.22 Podbeskidzie0 - 1Stomil Olsztyn
20:30 20:3014.04.22 Podbeskidzie1 - 1Miedź Legnica
18:00 18:0008.04.22 Resovia Rzeszów1 - 1Podbeskidzie
20:30 20:3005.04.22 MKS Korona Kielce2 - 1Podbeskidzie
20:30 20:3001.04.22 Podbeskidzie1 - 1LKS Lódz
15:00 15:0020.03.22 Podbeskidzie0 - 0Jastrzębie
15:00 15:0013.03.22 Puszcza Niepołomice4 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0007.03.22 SKRA Częstochowa1 - 1Podbeskidzie
12:40 12:4027.02.22 Tychy 710 - 0Podbeskidzie
12:40 12:4004.12.21 Podbeskidzie1 - 2GKS Katowice
20:30 20:3026.11.21 Odra Opole1 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0020.11.21 Podbeskidzie4 - 0KS Górnik Polkowice
20:30 20:3013.11.21 Podbeskidzie4 - 0KS Widzew Lódz
20:30 20:3005.11.21 Arka Gdynia SSA1 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0031.10.21 Podbeskidzie2 - 1Chrobry Głogów
12:40 12:4024.10.21 Zaglebie Sosnowiec SA2 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0021.10.21 Stomil Olsztyn2 - 4Podbeskidzie
18:00 18:0016.10.21 Podbeskidzie0 - 1Sandecja Nowy Sącz
18:00 18:0001.10.21 Miedź Legnica4 - 2Podbeskidzie
12:40 12:4026.09.21 Podbeskidzie2 - 0Resovia Rzeszów
12:40 12:4018.09.21 LKS Lódz1 - 2Podbeskidzie
12:40 12:4011.09.21 Podbeskidzie2 - 3MKS Korona Kielce
15:00 15:0005.09.21 Jastrzębie0 - 1Podbeskidzie
15:00 15:0029.08.21 Podbeskidzie4 - 0Puszcza Niepołomice
20:30 20:3023.08.21 Podbeskidzie1 - 0SKRA Częstochowa
20:30 20:3017.08.21 Podbeskidzie0 - 0Tychy 71
20:30 20:3014.08.21 GKS Katowice2 - 2Podbeskidzie
20:30 20:3006.08.21 Podbeskidzie0 - 3Odra Opole
15:00 15:0001.08.21 KS Górnik Polkowice1 - 1Podbeskidzie
17:40 17:4025.07.20 Podbeskidzie0 - 1Chrobry Głogów
15:10 15:1018.07.20 Sandecja Nowy Sącz1 - 0Podbeskidzie
18:10 18:1015.07.20 Podbeskidzie4 - 3Odra Opole
12:40 12:4011.07.20 Jastrzębie0 - 3Podbeskidzie
12:40 12:4005.07.20 Podbeskidzie4 - 2Radomiak Radom
18:10 18:1002.07.20 GKS Belchatów1 - 1Podbeskidzie
15:10 15:1028.06.20 Podbeskidzie2 - 0Stomil Olsztyn
12:40 12:4021.06.20 Tychy 711 - 1Podbeskidzie
18:10 18:1016.06.20 Podbeskidzie2 - 2Puszcza Niepołomice
20:10 20:1012.06.20 Miedź Legnica2 - 2Podbeskidzie
12:40 12:4006.06.20 Podbeskidzie1 - 0Nieciecza
20:40 20:4003.06.20 Olimpia Grudziądz1 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0009.03.20 Podbeskidzie2 - 0KS Warta Poznan
15:00 15:0001.03.20 Podbeskidzie4 - 0Wigry Suwałki
12:40 12:4030.11.19 KS FKS Stal Mielec2 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0022.11.19 Podbeskidzie2 - 1Chojniczanka Chojnice
12:40 12:4016.11.19 Podbeskidzie4 - 1Zaglebie Sosnowiec SA
12:40 12:4010.11.19 Chrobry Głogów1 - 1Podbeskidzie
12:40 12:4003.11.19 Podbeskidzie3 - 1Sandecja Nowy Sącz
15:00 15:0027.10.19 Odra Opole0 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0019.10.19 Podbeskidzie0 - 2Jastrzębie
14:00 14:0012.10.19 Radomiak Radom1 - 3Podbeskidzie
18:00 18:0005.10.19 Podbeskidzie4 - 0GKS Belchatów
18:00 18:0028.09.19 Stomil Olsztyn1 - 0Podbeskidzie
15:00 15:0022.09.19 Podbeskidzie2 - 2Tychy 71
19:30 19:3018.09.19 Podbeskidzie2 - 1Miedź Legnica
18:00 18:0014.09.19 Puszcza Niepołomice0 - 1Podbeskidzie
20:00 20:0031.08.19 Nieciecza2 - 2Podbeskidzie
14:30 14:3024.08.19 Podbeskidzie2 - 1Olimpia Grudziądz
17:00 17:0021.08.19 KS Warta Poznan2 - 1Podbeskidzie
19:00 19:0017.08.19 Wigry Suwałki1 - 0Podbeskidzie
17:45 17:4511.08.19 Podbeskidzie4 - 1KS FKS Stal Mielec
17:45 17:4504.08.19 Chojniczanka Chojnice0 - 1Podbeskidzie
18:15 18:1527.07.19 Zaglebie Sosnowiec SA1 - 1Podbeskidzie
17:30 17:3018.05.19 Chrobry Głogów1 - 1Podbeskidzie
17:45 17:4511.05.19 Podbeskidzie3 - 1Odra Opole
18:00 18:0005.05.19 Chojniczanka Chojnice2 - 2Podbeskidzie
17:45 17:4528.04.19 Podbeskidzie2 - 2Jastrzębie
17:30 17:3024.04.19 Raków Czestochowa2 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0018.04.19 Podbeskidzie3 - 3Wigry Suwałki
19:10 19:1013.04.19 Sandecja Nowy Sącz2 - 0Podbeskidzie
17:45 17:4507.04.19 Podbeskidzie2 - 0Tychy 71
18:00 18:0003.04.19 Podbeskidzie3 - 1Puszcza Niepołomice
17:45 17:4529.03.19 LKS Lódz3 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0016.03.19 Podbeskidzie3 - 1Bytovia Bytów
15:00 15:0010.03.19 KS Warta Poznan4 - 3Podbeskidzie
13:45 13:4502.03.19 Podbeskidzie0 - 2KS FKS Stal Mielec
16:00 16:0001.12.18 Garbarnia Kraków0 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0028.11.18 Nieciecza1 - 0Podbeskidzie
16:00 16:0024.11.18 Stomil Olsztyn0 - 2Podbeskidzie
17:45 17:4510.11.18 Podbeskidzie0 - 2GKS Katowice
13:00 13:0004.11.18 Podbeskidzie3 - 0Chrobry Głogów
18:00 18:0027.10.18 Odra Opole0 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0024.10.18 Jastrzębie2 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0020.10.18 Podbeskidzie2 - 1Chojniczanka Chojnice
18:00 18:0006.10.18 Podbeskidzie0 - 0Raków Czestochowa
17:00 17:0030.09.18 Wigry Suwałki0 - 5Podbeskidzie
12:30 12:3023.09.18 Podbeskidzie1 - 1Sandecja Nowy Sącz
19:00 19:0019.09.18 Podbeskidzie0 - 3LKS Lódz
12:45 12:4515.09.18 Tychy 712 - 2Podbeskidzie
19:00 19:0001.09.18 Puszcza Niepołomice3 - 2Podbeskidzie
16:00 16:0025.08.18 Bytovia Bytów1 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0022.08.18 Podbeskidzie4 - 1KS Warta Poznan
20:30 20:3017.08.18 KS FKS Stal Mielec0 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0011.08.18 Podbeskidzie0 - 0Garbarnia Kraków
18:00 18:0004.08.18 Podbeskidzie1 - 3Stomil Olsztyn
18:00 18:0028.07.18 Podbeskidzie1 - 2Nieciecza
18:00 18:0021.07.18 GKS Katowice0 - 1Podbeskidzie
12:45 12:4503.06.18 KS FKS Stal Mielec0 - 4Podbeskidzie
12:45 12:4527.05.18 Podbeskidzie1 - 0Wigry Suwałki
18:00 18:0019.05.18 Zaglebie Sosnowiec SA2 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0012.05.18 Podbeskidzie1 - 2Odra Opole
20:30 20:3009.05.18 GKS Katowice3 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0005.05.18 Podbeskidzie1 - 1Raków Czestochowa
17:00 17:0029.04.18 Puszcza Niepołomice1 - 3Podbeskidzie
18:00 18:0021.04.18 Podbeskidzie0 - 0Miedź Legnica
16:00 16:0015.04.18 Pogoń Siedlce0 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0011.04.18 Podbeskidzie1 - 1Tychy 71
19:00 19:0006.04.18 Podbeskidzie0 - 0GKS Górnik Leczna SA
18:00 18:0031.03.18 Olimpia Grudziądz0 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0017.03.18 KS Ruch Chorzów0 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0010.03.18 Podbeskidzie0 - 0Chojniczanka Chojnice
17:45 17:4503.03.18 Podbeskidzie1 - 0Stomil Olsztyn
18:00 18:0025.11.17 Bytovia Bytów1 - 1Podbeskidzie
17:30 17:3021.11.17 Podbeskidzie2 - 3KS FKS Stal Mielec
18:00 18:0017.11.17 Podbeskidzie1 - 0Chrobry Głogów
16:00 16:0004.11.17 Wigry Suwałki3 - 0Podbeskidzie
20:45 20:4527.10.17 Podbeskidzie0 - 0Zaglebie Sosnowiec SA
15:00 15:0021.10.17 Odra Opole2 - 2Podbeskidzie
15:00 15:0018.10.17 Raków Czestochowa1 - 1Podbeskidzie
17:45 17:4514.10.17 Podbeskidzie1 - 2GKS Katowice
18:00 18:0030.09.17 Podbeskidzie2 - 1Puszcza Niepołomice
19:00 19:0023.09.17 Miedź Legnica0 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0016.09.17 Podbeskidzie2 - 0Pogoń Siedlce
19:00 19:0013.09.17 Podbeskidzie3 - 0Olimpia Grudziądz
14:45 14:4509.09.17 GKS Górnik Leczna SA1 - 0Podbeskidzie
20:45 20:4525.08.17 Tychy 713 - 3Podbeskidzie
20:45 20:4522.08.17 Podbeskidzie1 - 0KS Ruch Chorzów
20:00 20:0018.08.17 Chojniczanka Chojnice4 - 0Podbeskidzie
19:00 19:0011.08.17 Stomil Olsztyn3 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0005.08.17 Podbeskidzie0 - 2Bytovia Bytów
19:00 19:0029.07.17 Chrobry Głogów1 - 1Podbeskidzie
12:30 12:3004.06.17 Podbeskidzie3 - 1Kluczbork
12:30 12:3028.05.17 KS Górnik Zabrze4 - 0Podbeskidzie
15:00 15:0020.05.17 Podbeskidzie2 - 1Sandecja Nowy Sącz
18:30 18:3017.05.17 Pogoń Siedlce3 - 0Podbeskidzie
17:45 17:4513.05.17 Podbeskidzie2 - 2Tychy 71
15:00 15:0006.05.17 KS FKS Stal Mielec0 - 1Podbeskidzie
20:45 20:4528.04.17 Podbeskidzie2 - 1Miedź Legnica
20:00 20:0022.04.17 Wisła Puławy0 - 1Podbeskidzie
17:45 17:4515.04.17 Zaglebie Sosnowiec SA0 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0008.04.17 Podbeskidzie2 - 0Znicz Pruszków
20:45 20:4531.03.17 GKS Katowice1 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0024.03.17 Podbeskidzie2 - 2Stomil Olsztyn
17:45 17:4518.03.17 Chojniczanka Chojnice1 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0011.03.17 Podbeskidzie2 - 1Chrobry Głogów
17:00 17:0005.03.17 Wigry Suwałki2 - 0Podbeskidzie
17:00 17:0025.11.16 Podbeskidzie2 - 1Bytovia Bytów
18:00 18:0019.11.16 Podbeskidzie0 - 3Olimpia Grudziądz
16:00 16:0013.11.16 Kluczbork1 - 1Podbeskidzie
17:45 17:4506.11.16 Podbeskidzie3 - 3KS Górnik Zabrze
16:00 16:0029.10.16 Sandecja Nowy Sącz0 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0022.10.16 Podbeskidzie0 - 0Pogoń Siedlce
17:45 17:4515.10.16 Tychy 710 - 1Podbeskidzie
16:00 16:0008.10.16 Podbeskidzie0 - 1KS FKS Stal Mielec
18:00 18:0030.09.16 Miedź Legnica1 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0024.09.16 Podbeskidzie0 - 0Wisła Puławy
18:00 18:0016.09.16 Podbeskidzie4 - 5Zaglebie Sosnowiec SA
19:00 19:0010.09.16 Znicz Pruszków0 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0002.09.16 Podbeskidzie0 - 2GKS Katowice
19:45 19:4527.08.16 Stomil Olsztyn1 - 0Podbeskidzie
18:00 18:0024.08.16 Podbeskidzie0 - 1Chojniczanka Chojnice
19:00 19:0020.08.16 Chrobry Głogów0 - 2Podbeskidzie
20:30 20:3012.08.16 Podbeskidzie1 - 1Wigry Suwałki
19:00 19:0005.08.16 Bytovia Bytów0 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0030.07.16 Olimpia Grudziądz0 - 2Podbeskidzie
16:00 16:0011.06.11 KS Ruch Radzionków3 - 0Podbeskidzie
16:00 16:0004.06.11 Podbeskidzie3 - 0Gorzów Wielkopolski
16:00 16:0028.05.11 Kluczbork1 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0025.05.11 Podbeskidzie2 - 0Sandecja Nowy Sącz
18:00 18:0021.05.11 Podbeskidzie3 - 1GKS Górnik Leczna SA
15:00 15:0015.05.11 KS Warta Poznan1 - 1Podbeskidzie
17:15 17:1511.05.11 Podbeskidzie0 - 0GKS Piast Gliwice
15:00 15:0008.05.11 Dolcan Ząbki2 - 0Podbeskidzie
19:15 19:1530.04.11 Podbeskidzie2 - 1MKS Pogon Szczecin
15:30 15:3022.04.11 Flota Świnoujście1 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0015.04.11 Podbeskidzie0 - 0KSZO 1929
18:00 18:0010.04.11 LKS Lódz0 - 0Podbeskidzie
19:15 19:1502.04.11 Podbeskidzie2 - 0GKS Katowice
16:00 16:0026.03.11 MKS Odra Wodzislaw Slaski1 - 2Podbeskidzie
17:00 17:0019.03.11 Podbeskidzie0 - 0Nieciecza
18:00 18:0012.03.11 KS Górnik Polkowice1 - 0Podbeskidzie
17:00 17:0005.03.11 Podbeskidzie2 - 0Kolejarz Stróże
18:00 18:0019.11.10 Podbeskidzie2 - 1KS Ruch Radzionków
13:00 13:0013.11.10 Gorzów Wielkopolski1 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0006.11.10 Podbeskidzie1 - 0Kluczbork
13:00 13:0030.10.10 Sandecja Nowy Sącz0 - 1Podbeskidzie
18:15 18:1523.10.10 GKS Górnik Leczna SA1 - 0Podbeskidzie
14:30 14:3016.10.10 Podbeskidzie2 - 0KS Warta Poznan
15:00 15:0010.10.10 GKS Piast Gliwice2 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0002.10.10 Podbeskidzie2 - 0Dolcan Ząbki
16:00 16:0026.09.10 MKS Pogon Szczecin1 - 3Podbeskidzie
18:00 18:0018.09.10 Podbeskidzie2 - 1Flota Świnoujście
17:00 17:0011.09.10 KSZO 19291 - 2Podbeskidzie
19:00 19:0004.09.10 Podbeskidzie1 - 1LKS Lódz
15:00 15:0028.08.10 GKS Katowice1 - 6Podbeskidzie
17:00 17:0020.08.10 Podbeskidzie1 - 0MKS Odra Wodzislaw Slaski
15:00 15:0015.08.10 Nieciecza0 - 5Podbeskidzie
19:00 19:0007.08.10 Podbeskidzie2 - 0KS Górnik Polkowice
16:00 16:0001.08.10 Kolejarz Stróże1 - 1Podbeskidzie
16:00 16:0005.06.10 Flota Świnoujście0 - 3Podbeskidzie
16:00 16:0001.06.10 Podbeskidzie0 - 0Motor Lublin
18:00 18:0026.05.10 Podbeskidzie0 - 0Gorzów Wielkopolski
18:00 18:0022.05.10 GKS Katowice0 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0015.05.10 Podbeskidzie0 - 0Wisla Plock SA
18:00 18:0012.05.10 Podbeskidzie3 - 0KS Warta Poznan
17:00 17:0008.05.10 KSZO 19291 - 0Podbeskidzie
18:15 18:1501.05.10 KS Widzew Lódz2 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0028.04.10 LKS Lódz2 - 2Podbeskidzie
15:00 15:0024.04.10 Dolcan Ząbki0 - 3Podbeskidzie
15:00 15:0003.04.10 Podbeskidzie2 - 2ZKS Stal Stalowa Wola
19:00 19:0027.03.10 GKS Górnik Leczna SA2 - 0Podbeskidzie
17:00 17:0020.03.10 Podbeskidzie0 - 1KS Górnik Zabrze
18:00 18:0014.03.10 Znicz Pruszków0 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0006.03.10 Podbeskidzie0 - 0MKS Pogon Szczecin
13:00 13:0011.11.09 Kluczbork1 - 3Podbeskidzie
17:00 17:0007.11.09 Podbeskidzie1 - 2Sandecja Nowy Sącz
17:00 17:0004.11.09 Podbeskidzie1 - 3GKS Katowice
13:00 13:0031.10.09 Podbeskidzie1 - 2Flota Świnoujście
13:00 13:0024.10.09 Motor Lublin1 - 1Podbeskidzie
13:30 13:3017.10.09 Gorzów Wielkopolski1 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0003.10.09 Wisla Plock SA1 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0030.09.09 Podbeskidzie0 - 1KSZO 1929
19:15 19:1527.09.09 Podbeskidzie0 - 1KS Widzew Lódz
18:00 18:0019.09.09 Podbeskidzie4 - 0Dolcan Ząbki
15:00 15:0016.09.09 KS Warta Poznan4 - 1Podbeskidzie
18:00 18:0012.09.09 Podbeskidzie2 - 1LKS Lódz
15:00 15:0005.09.09 ZKS Stal Stalowa Wola2 - 4Podbeskidzie
18:15 18:1502.09.09 Podbeskidzie2 - 2GKS Górnik Leczna SA
14:30 14:3030.08.09 KS Górnik Zabrze1 - 0Podbeskidzie
16:00 16:0022.08.09 Podbeskidzie1 - 1Znicz Pruszków
18:00 18:0015.08.09 MKS Pogon Szczecin2 - 2Podbeskidzie
16:00 16:0008.08.09 Podbeskidzie1 - 1Kluczbork
16:00 16:0002.08.09 Sandecja Nowy Sącz1 - 1Podbeskidzie
16:30 16:3005.06.09 Podbeskidzie0 - 0Znicz Pruszków
16:00 16:0030.05.09 GKS Katowice1 - 0Podbeskidzie
16:00 16:0023.05.09 Podbeskidzie9 - 0Tur Turek
18:00 18:0016.05.09 Jastrzębie2 - 2Podbeskidzie
16:00 16:0013.05.09 Podbeskidzie3 - 0Kmita Zabierzów
16:00 16:0009.05.09 Podbeskidzie3 - 0ZKS Stal Stalowa Wola
18:10 18:1001.05.09 KS Widzew Lódz3 - 0Podbeskidzie
15:00 15:0025.04.09 Podbeskidzie2 - 2GKS Górnik Leczna SA
16:00 16:0022.04.09 Gorzów Wielkopolski0 - 3Podbeskidzie
14:00 14:0018.04.09 Podbeskidzie3 - 1Dolcan Ząbki
12:00 12:0011.04.09 Flota Świnoujście2 - 0Podbeskidzie
13:00 13:0004.04.09 Podbeskidzie3 - 0Zaglebie Lubin SSA
17:30 17:3027.03.09 MKS Korona Kielce2 - 2Podbeskidzie
14:00 14:0021.03.09 Podbeskidzie0 - 0Motor Lublin
15:00 15:0014.03.09 KS Warta Poznan2 - 1Podbeskidzie
13:00 13:0015.11.08 Podbeskidzie2 - 0Odra Opole
14:45 14:4509.11.08 Wisla Plock SA0 - 3Podbeskidzie
17:00 17:0025.10.08 Znicz Pruszków2 - 1Podbeskidzie
14:00 14:0018.10.08 Podbeskidzie1 - 0GKS Katowice
14:00 14:0012.10.08 Tur Turek2 - 1Podbeskidzie
14:00 14:0008.10.08 Podbeskidzie4 - 0Jastrzębie
14:00 14:0004.10.08 Kmita Zabierzów0 - 0Podbeskidzie
15:00 15:0027.09.08 ZKS Stal Stalowa Wola1 - 2Podbeskidzie
15:00 15:0020.09.08 Podbeskidzie0 - 1KS Widzew Lódz
17:30 17:3015.09.08 GKS Górnik Leczna SA3 - 2Podbeskidzie
15:00 15:0006.09.08 Podbeskidzie0 - 0Gorzów Wielkopolski
15:30 15:3003.09.08 Dolcan Ząbki0 - 1Podbeskidzie
15:00 15:0030.08.08 Podbeskidzie3 - 1Flota Świnoujście
18:00 18:0022.08.08 Zaglebie Lubin SSA3 - 1Podbeskidzie
16:00 16:0016.08.08 Podbeskidzie2 - 1MKS Korona Kielce
17:00 17:0009.08.08 Motor Lublin0 - 0Podbeskidzie
16:00 16:0006.08.08 Podbeskidzie1 - 0KS Warta Poznan
18:00 18:0001.08.08 Odra Opole0 - 2Podbeskidzie
16:00 16:0026.07.08 Podbeskidzie3 - 0Wisla Plock SA
16:00 16:0024.05.08 Podbeskidzie1 - 0Znicz Pruszków
16:00 16:0021.05.08 GKS Katowice0 - 2Podbeskidzie
16:00 16:0017.05.08 Podbeskidzie3 - 2Kmita Zabierzów
10:15 10:1511.05.08 Pelikan Łowicz1 - 3Podbeskidzie
16:00 16:0007.05.08 Łomża1 - 1Podbeskidzie
16:00 16:0003.05.08 Podbeskidzie2 - 1KS Warta Poznan
17:00 17:0030.04.08 OSP Lechia Gdansk4 - 2Podbeskidzie
16:00 16:0026.04.08 Podbeskidzie3 - 0Motor Lublin
18:00 18:0018.04.08 Odra Opole1 - 2Podbeskidzie
14:00 14:0012.04.08 Podbeskidzie1 - 0KS Polonia Varsovie
17:00 17:0005.04.08 Jastrzębie2 - 2Podbeskidzie
14:00 14:0029.03.08 Podbeskidzie4 - 0Wisla Plock SA
18:00 18:0022.03.08 GKS Piast Gliwice0 - 0Podbeskidzie
14:00 14:0015.03.08 Podbeskidzie2 - 0Tur Turek
17:00 17:0008.03.08 Arka Gdynia SSA3 - 2Podbeskidzie
19:00 19:0022.09.21 Motor Lublin1 - 0Podbeskidzie
17:40 17:4001.12.20 Podbeskidzie2 - 4Zaglebie Lubin SSA
16:00 16:0015.08.20 Stal Rzeszów0 - 1Podbeskidzie
18:30 18:3025.09.19 Pogoń Siedlce1 - 0Podbeskidzie
13:00 13:0031.10.18 Wisła Sandomierz3 - 2Podbeskidzie
18:00 18:0026.09.18 Kluczbork0 - 2Podbeskidzie
20:45 20:4519.09.17 Podbeskidzie1 - 2Arka Gdynia SSA
19:00 19:0008.08.17 MKS Swit Nowy Dwór Maz1 - 3Podbeskidzie
17:00 17:0022.07.17 Radomiak Radom1 - 1Podbeskidzie*
19:00 19:0009.08.16 Podbeskidzie0 - 3KKS Lech Poznan
20:30 20:3022.09.15 Podbeskidzie0 - 1Slask Wroclaw
18:00 18:0013.08.15 Miedź Legnica1 - 2Podbeskidzie
19:45 19:4508.04.15 Legia Varsovie2 - 0Podbeskidzie
19:00 19:0001.04.15 Podbeskidzie1 - 4Legia Varsovie
16:00 16:0019.03.15 Podbeskidzie1 - 0GKS Piast Gliwice
18:00 18:0004.03.15 GKS Piast Gliwice1 - 2Podbeskidzie
20:45 20:4528.10.14 KS Górnik Zabrze2 - 4Podbeskidzie
17:00 17:0024.09.14 Zawisza Bydgoszcz0 - 2Podbeskidzie
17:30 17:3016.08.13 GKS Katowice2 - 1Podbeskidzie
16:30 16:3011.08.12 KS Warta Poznan1 - 0Podbeskidzie
17:45 17:4518.10.11 Podbeskidzie0 - 1Slask Wroclaw
18:00 18:0027.09.11 Podbeskidzie3 - 0GKS Belchatów
15:00 15:0023.08.11 Resovia Rzeszów1 - 3Podbeskidzie
19:30 19:3019.04.11 Podbeskidzie2 - 3KKS Lech Poznan
17:00 17:0005.04.11 KKS Lech Poznan1 - 1Podbeskidzie
20:30 20:3016.03.11 Podbeskidzie2 - 2Wisla Cracovie SSA
20:30 20:3001.03.11 Wisla Cracovie SSA0 - 1Podbeskidzie
17:00 17:0026.10.10 Podbeskidzie2 - 0GKS Belchatów
19:00 19:0022.09.10 Podbeskidzie2 - 0GKS Piast Gliwice
15:30 15:3025.08.10 Start Otwock2 - 2Podbeskidzie*
16:00 16:0026.08.09 Start Otwock2 - 1Podbeskidzie
Joueur Position Date de naissance
M. Igonen Gardien 02/10/1996 (26)
M. Manikowski Gardien 07/01/2003 (20)
J. Wasztyl Gardien 21/03/2003 (19)
K. Wieczorek Gardien 22/07/2002 (20)
B. Bernard Défenseur 08/02/2003 (20)
E. Bonifacio Défenseur 09/05/1994 (28)
I. Markov Défenseur 05/06/1997 (25)
J. Simonsen Défenseur 21/11/1995 (27)
M. Lipp Défenseur 04/01/2004 (19)
D. Mikołajewski Défenseur 25/08/1999 (23)
T. Milašius Défenseur 12/12/2000 (22)
Julio Rodríguez Défenseur 07/12/1995 (27)
M. Wypych Défenseur 10/01/1998 (25)
J. Bieroński Milieu 18/04/2003 (19)
B. Bieroński Milieu 10/05/2006 (16)
Y. Çeltik Milieu 07/04/2003 (19)
D. Frelek Milieu 11/10/2001 (21)
M. Janota Milieu 29/07/1990 (32)
T. Jodłowiec Milieu 08/09/1985 (37)
M. Misztal Milieu 07/11/2003 (19)
D. Polkowski Milieu 21/08/1998 (24)
Goku Román Milieu 18/05/1993 (29)
M. Scalet Milieu 01/04/1997 (25)
M. Sitek Milieu 04/12/2000 (22)
M. Willmann Milieu 22/07/2004 (18)
K. Biliński Attaquant 23/01/1988 (35)
K. Drzazga Attaquant 20/06/1995 (27)
K. Wełniak Attaquant 21/05/2000 (22)

Discussions les plus populaires