Afficher le menu   
   Cacher le menu   
-- : -- -- : --  Odd Brann
16:00 16:00  Degerfors Brage
17:00 17:00  Kristiansund Viking
18:00 18:00  Stjørdals-Blink Rosenborg II
-- : -- -- : --  FCR Duisbourg Eintracht Frankfurt
-- : -- -- : --  Bayern Munich Wolfsbourg
-- : -- -- : --  Werder Brême Cologne
-- : -- -- : --  Hoffenheim Essen-Schönebeck
-- : -- -- : --  Bayer Leverkusen Fribourg
-- : -- -- : --  Turbine Potsdam Meppen
19:45 19:45  Al Draih Al Entesar
19:45 19:45  Qilwah Al Nahdha
19:45 19:45  Al Taraji Al Bukayriyah
19:45 19:45  Al-Saqer Jerash FC
19:45 19:45  Al-Sadd Al Taqdom
19:45 19:45  Hottain Arar
19:45 19:45  Tuwaiq Al Jandal
19:45 19:45  Al-Lewaa Al Qous
-- : -- -- : --  Almagro Temperley
-- : -- -- : --  Agropecuario San Martín Tucumán
-- : -- -- : --  Guillermo Brown Nueva Chicago
-- : -- -- : --  Defensores Unidos All Boys
-- : -- -- : --  San Martín San Juan Estudiantes Río Cuarto
-- : -- -- : --  Flandria Defensores de Belgrano
-- : -- -- : --  Alvarado Almirante Brown
-- : -- -- : --  Gimnasia Mendoza Deportivo Morón
-- : -- -- : --  Patronato Club Atlético Güemes
-- : -- -- : --  Estudiantes de Caseros Aldosivi
-- : -- -- : --  Brown de Adrogué Atlético Rafaela
-- : -- -- : --  Quilmes Deportivo Madryn
-- : -- -- : --  Gimnasia Jujuy Villa Dálmine
-- : -- -- : --  Ferro Carril Oeste Deportivo Maipú
-- : -- -- : --  Deportivo Riestra Independiente Rivadavia
-- : -- -- : --  Racing Córdoba Chaco For Ever
-- : -- -- : --  Atlanta Club Atlético Mitre
-- : -- -- : --  Tristán Suárez Chacarita Juniors
-- : -- -- : --  Atlas Victoriano Arenas
-- : -- -- : --  Yupanqui Deportivo Laferrere
-- : -- -- : --  Puerto Nuevo Excursionistas
-- : -- -- : --  Midland San Martín Burzaco
-- : -- -- : --  Claypole General Lamadrid
-- : -- -- : --  Deportivo Español JJ Urquiza
-- : -- -- : --  Sportivo Italiano Central Córdoba
-- : -- -- : --  Berazategui CSyD Liniers
-- : -- -- : --  Luján Real Pilar
18:45 18:45  Köflach Mettersdorf
18:45 18:45  Frauental Fehring
18:45 18:45  Liezen Ilz
18:45 18:45  Bruck Lafnitz II
18:45 18:45  Union Gamlitz Voitsberg
18:45 18:45  Wildon Fürstenfeld
18:45 18:45  TuS Heiligenkreuz Gnas
19:30 19:30  Parndorf Rudersdorf
-- : -- -- : --  Berekum Chelsea Tamale City
-- : -- -- : --  Aduana Stars RTU
-- : -- -- : --  Great Olympics Legon Cities
-- : -- -- : --  Karela United Hearts of Oak
-- : -- -- : --  Asante Kotoko Medeama
-- : -- -- : --  Accra Lions Bechem United
-- : -- -- : --  Kotoku Royals King Faisal
-- : -- -- : --  Dreams Nsoatreman
-- : -- -- : --  Bibiani Gold Stars Samartex
20:00 20:00  KFG ÍR
20:00 20:00  Árbær Augnablik
20:00 20:00  Völsungur Magni
20:00 20:00  KB Árborg
21:00 21:00  KH Kría
21:00 21:00Annulé KFB GG
21:00 21:00  KFR Berserkir / Mídas
21:00 21:00  SR Hamar
21:00 21:00  Skallagrímur Úlfarnir
21:15 21:15  Hafnir Afríka
-- : -- -- : --  Vorskla / Zhytlobud-2 Kolos Kovalivka
-- : -- -- : --  Ladomir Dynamo Kyiv
-- : -- -- : --  EMC Podolie Ateks
-- : -- -- : --  Mariupol' Dnipro-1
-- : -- -- : --  Kryvbas Shakhtar Donetsk
-- : -- -- : --  Veres Pantery
qr med
Consent choices