13:00 13:00Terminé Germania 03 Köthen2 - 1MSC Preussen
14:00 14:00Terminé Einheit Ueckermünde3 - 0Pastow
14:00 14:00Terminé Romonta Amsdorf1 - 3Blau Weiß Dölau
14:00 14:00Terminé Bitterfeld-Wolfen4 - 0Haldensleben
14:00 14:00Terminé Eintracht Emseloh4 - 5Lok Stendal
14:00 14:00Terminé SSC Weißenfels5 - 0VfB Sangerhausen
14:00 14:00Terminé Saxonia Tangermünde1 - 2Rot-Weiß Thalheim
14:00 14:00Terminé Halle-Ammendorf0 - 280 Gardelegen
14:00 14:00Terminé Fortuna Magdeburg2 - 1Bernburg
14:00 14:00Terminé Rotenhof3 - 0Kaltenkirchener TS
15:00 15:00Terminé Landolfshausen Seulingen1 - 2Vorsfelde
15:00 15:00Terminé BSC Acosta6 - 1Eintracht Northeim
15:00 15:00Terminé Wolfenbüttel2 - 3Wahrenholz
15:00 15:00Terminé SVG Gottingue5 - 0Vahdet Braunschweig
15:00 15:00Terminé Viktoria Bronnzell2 - 1Lichtenauer
15:00 15:00Terminé Mondorf4 - 1Bad Honnef
15:00 15:00Terminé Spich5 - 0Bonn-Endenich
15:00 15:00Terminé Alfter4 - 0Schlebusch
15:00 15:00Terminé Porz2 - 0Deutz
15:00 15:00Terminé Wachtberg2 - 0Altenberg
15:00 15:00Terminé SC Rheinbach4 - 1Oberpleis
15:00 15:00Terminé Germania Teveren0 - 2Eilendorf
15:00 15:00Terminé SF Düren3 - 0Rott
15:00 15:00Terminé Eintracht Verlautenheide4 - 0Kohlscheider
15:00 15:00Terminé Helpenstein3 - 5Wesseling-Urfeld
15:00 15:00Terminé SV Breinig5 - 1Germania Lich-Steinstraß
15:00 15:00Terminé Meppen II0 - 3Dinklage
15:00 15:00Terminé Bevern1 - 3Oythe
15:00 15:00Terminé Frisia Wilhelmshaven4 - 6Hansa Friesoythe
15:00 15:00Terminé Rot-Weiß Deuten3 - 2Verl II
15:00 15:00Terminé Hiltrup5 - 2Sinsen
15:00 15:00Terminé Peckeloh4 - 2Lüner SV
15:00 15:00Terminé Preussen Espelkamp5 - 3Mesum
15:00 15:00Annulé Borussia Emsdetten Bönen
15:00 15:00Terminé Grün-Weiß Nottuln1 - 2Rödinghausen II
15:00 15:00Terminé Westfalia Kinderhaus0 - 0TuS Haltern
15:00 15:00Terminé Hammer SpVgg4 - 2Erkenschwick
15:00 15:00Terminé Brünninghausen8 - 2Westfalia Herne
15:00 15:00Terminé Sodingen1 - 2Hordel
15:00 15:00Terminé Schüren2 - 3Concordia Wiemelhausen
15:00 15:00Terminé Wanne Eickel5 - 0Meinerzhagen
15:00 15:00Terminé YEG Hassel2 - 4Neheim
15:00 15:00Terminé Türkspor Dortmund5 - 0Sportfreunde Oestrich-Iserlohn
15:15 15:15Terminé Wiehl5 - 1Neunkirchen-Seelscheid
15:15 15:15Terminé Homburg-Nümbrecht0 - 3SSV Merten
15:15 15:15Terminé Germania Erftstadt0 - 2Düren II
15:30 15:30Terminé Grün-Weiß Brauweiler1 - 1Borussia Lindenthal
15:30 15:30Terminé Lennestadt6 - 1Obersprockhövel
17:30 17:30Terminé Nörten-Hardenberg5 - 2SV Lengede
17:30 17:30Terminé Grün Weiß Firrel2 - 1Wilhelmshaven
14:00 14:00Terminé HBC2 - 2Hoofddorp
14:00 14:00Terminé Hillegom2 - 3Kolping Boys
14:00 14:00Terminé SDZ4 - 1De Meer
14:00 14:00Terminé Uitgeest0 - 3Fortuna Wormerveer
14:00 14:00Terminé AFC '340 - 0Vitesse '22
14:00 14:00Terminé Assendelft2 - 2AGB
14:00 14:00Terminé LSVV1 - 3IVV Landsmeer
14:00 14:00Terminé SDO6 - 2MASV
14:00 14:00Terminé Columbia1 - 0Berghem Sport
14:00 14:00Terminé Leones1 - 5De Bataven
14:00 14:00Terminé Bemmel2 - 3Voorwaarts T
14:00 14:00Terminé TOP Oss Amateurs3 - 2WSV
14:00 14:00Terminé Woezik1 - 2RKHVV
14:00 14:00Terminé SVBO0 - 1GVAV-Rapiditas
14:00 14:00Terminé GOMOS0 - 1Roden
14:00 14:00Terminé GRC Groningen4 - 1Jubbega
14:00 14:00Terminé WVV0 - 2SV Dalfsen
14:00 14:00Terminé NEO5 - 3Rolder Boys
14:00 14:00Terminé CVV Germanicus0 - 1VV Emmen
14:30 14:30Terminé Boshuizen5 - 2Heeze
14:30 14:30Terminé Kruisland7 - 3TAC'90
14:30 14:30Terminé DOSKO0 - 3Sarto
14:30 14:30Terminé Eindhoven AV2 - 4Marvilde
14:30 14:30Terminé VOAB0 - 1Best Vooruit
14:30 14:30Terminé 't Zand3 - 0Geldrop
14:30 14:30Terminé Erp1 - 0Nemelaer
14:30 14:30Terminé Someren4 - 1Schaesberg
14:30 14:30Terminé De Ster1 - 1Minor
14:30 14:30Terminé EFC1 - 1BSV Limburgia
14:30 14:30Terminé Chevremont5 - 1Venlosche Boys
14:30 14:30Terminé Susteren4 - 1Deurne
14:30 14:30Terminé Volharding1 - 3Wittenhorst
12:00 12:00Terminé ADO '204 - 0Prinses Irene
12:00 12:00Après TAB Nooit Gedacht*4 - 4Always Forward
12:00 12:00Après Prol. UDI '193 - 2VDZ
12:30 12:30Terminé Berghuizen4 - 2HVCH
15:00 15:00Terminé EC Resende2 - 1Zinza
20:00 20:00Terminé São José RJ1 - 4Atlético Carioca
20:00 20:00Terminé Tigres do Brasil1 - 3Profute
20:00 20:00Terminé Mesquita1 - 0União Central
20:00 20:00Terminé Brasileirinho3 - 0Bela Vista
20:00 20:00Terminé Campos AA3 - 0Juventus RJ
00:00 00:00Terminé Miami AC1 - 2St. Petersburg
01:30 01:30Terminé PDX1 - 3Capital
02:00 02:00Terminé Springfield ASC2 - 4Wichita
02:00 02:00Terminé Chicago City3 - 1Des Moines Menace
02:00 02:00Terminé Cedar Stars Rush6 - 0FA Euro New York
23:00 23:00Terminé United PDX1 - 2Ballard
20:00 20:00Terminé Al Qaisoma1 - 1Al Riyadh
20:00 20:00Terminé Al Orubah2 - 1Al Kholood
20:00 20:00Terminé Al-Ain2 - 0Al Jabalain
20:00 20:00Terminé Al Quadisiya Khobar3 - 2Al Arabi
20:00 20:00Terminé Hajer1 - 0Ohod Madinah
20:00 20:00Terminé Al Hazm Rass0 - 0Al Ahli
20:00 20:00Terminé Jeddah2 - 0Al Sahel
20:00 20:00Terminé Al Akhdoud4 - 1Najran SC
17:00 17:00Terminé Weiz5 - 1Leoben
14:00 14:00Terminé Silkeborg3 - 3Midtjylland
14:00 14:00Terminé Lyngby2 - 1AaB
16:00 16:00Terminé Viborg1 - 2FC Copenhague
18:00 18:00Terminé Brøndby5 - 1Nordsjælland
18:00 18:00Terminé Elva0 - 2Nõmme United
18:00 18:00Terminé Alliance2 - 6FCI Levadia II
18:00 18:00Terminé Paide II0 - 1FC Tallinn
16:00 16:00Terminé Víkingur1 - 1B68
16:00 16:00Terminé ÍF1 - 7
16:00 16:00Terminé 07 Vestur2 - 0TB
16:30 16:30Terminé B362 - 1AB
19:30 19:30Terminé HB6 - 1EB / Streymur
13:30 13:30Terminé 4 - 0EBS / Skála
14:00 14:00Terminé B361 - 2NSÍ
17:00 17:00Terminé Víkingur4 - 0TB / FCS / Royn
20:00 20:00Terminé 07 Vestur2 - 4HB
15:45 15:45Terminé Al Kahrabaa0 - 1Karbala
15:45 15:45Terminé Newroz2 - 1Duhok
18:00 18:00Terminé Al Najaf0 - 0Al Hudod
20:30 20:30Terminé Al Zawraa0 - 1Al Talaba
19:45 19:45Après Prol. Rīga United3 - 2RSU
17:00 17:00Terminé Bodø / Glimt5 - 1Viking
17:00 17:00Terminé Brann3 - 1Rosenborg
17:00 17:00Terminé Haugesund1 - 2Tromsø
17:00 17:00Terminé Molde5 - 0Sandefjord
17:00 17:00Terminé Odd1 - 1Strømsgodset
17:00 17:00Terminé Sarpsborg 083 - 1Aalesund
17:00 17:00Terminé Stabæk2 - 1Vålerenga
19:15 19:15Terminé HamKam0 - 0Lillestrøm
15:00 15:00Terminé Bryne0 - 1KFUM
15:00 15:00Terminé Fredrikstad2 - 1Åsane
15:00 15:00Terminé Jerv2 - 1Hødd
15:00 15:00Terminé Kongsvinger1 - 0Sogndal
15:00 15:00Terminé Kristiansund2 - 2Skeid
15:00 15:00Terminé Mjøndalen1 - 3Sandnes Ulf
15:00 15:00Terminé Moss1 - 0Raufoss
15:00 15:00Terminé Start2 - 1Ranheim
13:00 13:00Terminé Egersund2 - 0Træff
13:00 13:00Terminé Sotra2 - 1Alta
14:00 14:00Terminé Brattvåg4 - 0Flekkerøy
14:00 14:00Terminé Tromsdalen3 - 1Stjørdals-Blink
15:00 15:00Terminé Fram1 - 1Grorud
15:00 15:00Terminé Levanger2 - 0Strømmen
17:00 17:00Terminé Lyn2 - 1Ørn Horten
13:00 13:00Terminé Staal Jørpeland1 - 6Bjarg
13:00 13:00Terminé Asker6 - 0Hammerfest IF Stein
14:00 14:00Terminé Eidsvold6 - 1Førde
14:00 14:00Terminé Åskollen3 - 0Sprint-Jeløy
14:00 14:00Terminé Pors Grenland2 - 1Vindbjart
15:00 15:00Terminé Gneist1 - 3Os
15:00 15:00Terminé Lokomotiv Oslo2 - 2Skedsmo
15:00 15:00Terminé Orkla2 - 3Tiller
15:00 15:00Terminé Strindheim2 - 1Byåsen
15:00 15:00Terminé Mjølner3 - 2Skånland
16:00 16:00Terminé Elverum3 - 1Brumunddal
16:00 16:00Terminé Steinkjer0 - 2Mosjøen
18:00 18:00Terminé Halsen0 - 3Eik Tønsberg
18:00 18:00Terminé Verdal1 - 0Nardo
18:00 18:00Terminé Kolstad0 - 7Trønder-Lyn
19:00 19:00Terminé Vidar3 - 0Eiger
19:00 19:00Terminé Hammarby0 - 2Värnamo
19:00 19:00Terminé Degerfors1 - 1Varberg
19:10 19:10Terminé Häcken4 - 1IFK Göteborg
16:30 16:30Terminé Bâle3 - 1Grasshoppers
16:30 16:30Terminé Lucerne0 - 1Servette
16:30 16:30Terminé Saint-Gall4 - 0Sion
16:30 16:30Terminé Young Boys2 - 1Winterthour
16:30 16:30Terminé Zurich2 - 3Lugano
qr med
Consent choices