Afficher le menu   
   Cacher le menu   
15:00 15:00  Cremonese Lecce
18:00 18:00  Rome Empoli
20:45 20:45  Sassuolo Atalanta
14:00 14:00  Benevento Venise
14:00 14:00  Cittadella Ascoli
14:00 14:00  Cosenza Ternana
14:00 14:00  Pérouse Brescia
14:00 14:00  Pise Südtirol
14:00 14:00  SPAL Bari
16:15 16:15  Côme Frosinone
-- : -- -- : --  KS Ruch Chorzów Jastrzębie
-- : -- -- : --  Odra Opole TS Polonia Bytom
-- : -- -- : --  Sandecja Nowy Sącz Garbarnia Kraków
-- : -- -- : --  Zaglebie Sosnowiec SA Liptovský Mikuláš
-- : -- -- : --  Kongsvinger Fredrikstad
-- : -- -- : --Annulé CSKA Moscou Vejle-Kolding
-- : -- -- : --  FC Košice Podbrezová
-- : -- -- : --  1.FC Tatran Prešov Podbrezová
-- : -- -- : --  Hombourg Hertha Wiesbach
-- : -- -- : --  Resovia Rzeszów Sileks Kratovo
-- : -- -- : --  Eintracht Trèves Fola Esch
-- : -- -- : --  Hobro Thisted
-- : -- -- : --  Vejle-Kolding Borac Banja Luka
-- : -- -- : --  Haugesund Vard
-- : -- -- : --  KFUM Sandefjord
-- : -- -- : --  Austin El Paso Locomotive
-- : -- -- : --  Botev Vratsa Botev Plovdiv
-- : -- -- : --  Roskilde Elite 3000
-- : -- -- : --  St Patrick's Sligo Rovers
-- : -- -- : --  Silkeborg Norrköping
-- : -- -- : --  CSKA Moscou KF Shkupi
-- : -- -- : --  Club Atlante Atlanta United
-- : -- -- : --  Dynamo Minsk Slaviya
-- : -- -- : --  Volna Slutsksakhar
-- : -- -- : --  Veres Rivne Pyunik
-- : -- -- : --  Metta FA Šiauliai
-- : -- -- : --  Shelbourne Bray Wanderers
-- : -- -- : --  Shelbourne Treaty United
-- : -- -- : --  Mjøndalen Grorud
-- : -- -- : --  Lokomotiv Sofia 1929 Sportist Svoge
-- : -- -- : --  Dynamo Minsk Gomel
-- : -- -- : --  Sarajevo Minai
-- : -- -- : --  Domžale Rukh Vynnyky
-- : -- -- : --  Vitebsk Naftan
-- : -- -- : --  Motor Lublin GKS Górnik Leczna SA
-- : -- -- : --  GKS Górnik Leczna SA Legionovia Legionowo
10:00 10:00  Třinec Frýdek-Místek
10:00 10:00  Benešov Vlašim
10:00 10:00  Sigma Olomouc II Slovan Rosice
11:00 11:00  Sandecja Nowy Sącz Zemplín Michalovce
11:00 11:00  Skalica Líšeň
11:00 11:00  Dukla Prague Slovan Velvary
11:00 11:00  Vysočina Jihlava Slavia Praha II
11:00 11:00  Chrudim Viktoria Žižkov
11:00 11:00  Arka Gdynia SSA Radunia Stężyca
11:00 11:00  Vyškov Uničov
11:00 11:00  Skeid Moss
11:00 11:00  Kolding IF Dalum
11:00 11:00  Varnsdorf Teplice II
11:00 11:00  Atlas Delmenhorst Hansa Friesoythe
11:30 11:30  Salzbourg Grazer AK
11:30 11:30  Skive Holstebro
12:00 12:00  Ismaning Buchbach
12:00 12:00  First Vienna Neusiedl
12:00 12:00  Utsikten Örgryte
12:00 12:00  GAIS Varberg
12:00 12:00  Kauno Žalgiris Hegelmann Litauen
13:00 13:00  MŠK Žilina Karviná
13:00 13:00  Jönköpings Södra Helsingborg
13:00 13:00  Brage Örebro
13:00 13:00  Barockstadt Fulda-Lehn. Mainz 05 II
13:00 13:00  Shamrock Rovers Waterford United
13:00 13:00  TSV Steinbach Hanau 93
13:00 13:00  Illertissen Ravensburg
13:00 13:00  Kjelsås Ullensaker / Kisa
14:00 14:00  Weiden Vilzing
14:00 14:00  Hartberg Spartak Trnava
14:00 14:00  Nuremberg II Hoffenheim II
14:00 14:00  Schweinfurt Würzbourg FV
14:00 14:00  Wacker Burghausen Türkgücü Munich
14:00 14:00  Jerv Flekkerøy
14:00 14:00  Värnamo Trelleborg
14:00 14:00  Hesse-Cassel Baunatal
14:00 14:00  Bietigheim-Bissingen Freiberg
14:00 14:00  MFK Ružomberok Puszcza Niepołomice
14:00 14:00  Wormatia Worms Basara Mainz
14:00 14:00  Würzburger Kickers Aalen
14:00 14:00  Viktoria Aschaffenbourg FSV Francfort
14:00 14:00  Balingen Stuttgarter Kickers
14:00 14:00  Rot-Weiß Koblenz Swift Hesperange
14:00 14:00  Kickers Offenbach FC Gießen
14:00 14:00  Eichstätt DJK Bamberg
14:00 14:00  Ansbach Greuther Fürth II
14:00 14:00  Heimstetten Schwaben Augsburg
14:30 14:30  Eintracht Karlsfeld Pipinsried
14:30 14:30  St. Pölten TWL Elektra
15:00 15:00  Deutschlandsberger SC Sturm Graz II
15:00 15:00  Táborsko Příbram
15:00 15:00  Bryne Sandnes Ulf
15:00 15:00  Västerås SK Brommapojkarna
15:00 15:00  Hammarby Brann
15:00 15:00  Öster Skövde AIK
15:00 15:00  Abtswind Aubstadt
16:00 16:00  New York City LA Galaxy
16:00 16:00  SJ Earthquakes Monterey Bay
16:00 16:00  Hartberg St. Anna
16:30 16:30  SønderjyskE Landskrona
17:00 17:00  Krems Amstetten
17:00 17:00  Jahn Ratisbonne II Hankofen-Hailing
18:00 18:00  Tlaxcala Houston Dynamo
18:00 18:00  Riteriai Panevėžys
18:30 18:30  Columbus Crew Pittsburgh Riverhounds
19:00 19:00  Galway Shamrock Rovers
20:00 20:00  Whitecaps Charlotte
21:00 21:00  Sporting KC Louisville City
14:30 14:30  Hauts Lyonnais Clermont II
14:30 14:30  Gallia Lucciana Carnoux
14:30 14:30  Biesheim RC Épernay Champagne
14:30 14:30  Lambresienne Longueau
15:00 15:00  Istres Corte
15:00 15:00  Nice II Ajaccio II
15:00 15:00  Les Ulis PSG II
17:00 17:00  Aix les Bains Feurs
17:00 17:00  Thaon Schiltigheim
18:00 18:00  Montluçon Bourgoin-Jallieu
18:00 18:00  Lyon La Duchere II Ain Sud
18:00 18:00  Vaulx Domerat
18:00 18:00  Chambéry Rumilly Vallières
18:00 18:00  Quetigny Morteau Montlebon
18:00 18:00  Pontarlier Macon
18:00 18:00  Gueugnon Montceau
18:00 18:00  Jura Dolois Dijon II
18:00 18:00  US Fougères Montagnarde
18:00 18:00  Lannion TA Rennes
18:00 18:00  Vitré ES Dol
18:00 18:00  Pontivy Plabennec
18:00 18:00  Dinan-Léhon Saint-Colomban Locminé
18:00 18:00  Saint-Pierre Milizac Stade Briochin II
18:00 18:00  Cesson Brest II
18:00 18:00  Tours Ouest Tourangeau
18:00 18:00  Orléans II Drouais
18:00 18:00  Cannes Rousset-Ste Victoire
18:00 18:00  Gazélec Ajaccio Olympique Marseille II
18:00 18:00  Illkirch Graffenstaden Sarre-Union
18:00 18:00  Lille II Iris Club de Croix
18:00 18:00  Feignies Aulnoye Compiègne
18:00 18:00  Valenciennes II Vimy
18:00 18:00  Alençon Cherbourg
18:00 18:00  Grand-Quevilly Gonfreville
18:00 18:00  Saint-Lô Manche Oissel
18:00 18:00  AG Caennaise Vire
18:00 18:00  Poitiers Bordeaux II
18:00 18:00  Union Saint-Jean Onet-le-Château
18:00 18:00  Sannois-St-Gratien Blanc Mesnil
18:00 18:00  Linas-Montlhery Montrouge
18:00 18:00  Ivry Paris II
18:00 18:00  Pouzauges Bocage Laval II
18:00 18:00  Challans Beaucouzé
18:00 18:00  Vertou Saint-Nazaire AF
18:00 18:00  Changé Le Poiré-sur-Vie
18:00 18:00  Fontenay Le Mans II
18:30 18:30  Avoine OCC Montlouis
18:30 18:30  CA Neuville Pau II
18:30 18:30  Balma Agde
18:30 18:30  Castanet Colomiers
18:30 18:30  Vitry Aubervilliers
19:00 19:00  Châtellerault Lège-Cap-Ferret
19:00 19:00  Mont-de-Marsan Chauvigny
19:00 19:00  Alberes Argelès Montpellier II
19:00 19:00  Bagnols-Pont Beaucaire
19:00 19:00  La Roche-sur-Yon Sablé
20:00 20:00  Champigneulles Troyes II
20:00 20:00  Olympique Marcquois Amiens AC
16:00 16:00  Aveley Bowers & Pitsea
16:00 16:00  Billericay Town Enfield Town
16:00 16:00  Bishop's Stortford Corinthian-Casuals
16:00 16:00  Bognor Regis Town Brightlingsea Regent
16:00 16:00  Carshalton Athletic Canvey Island
16:00 16:00  Folkestone Invicta AFC Hornchurch
16:00 16:00  Hastings United Margate
16:00 16:00  Herne Bay Horsham
16:00 16:00  Lewes Kingstonian
16:00 16:00  Potters Bar Town Haringey Borough
16:00 16:00  Wingate & Finchley Cray Wanderers
16:00 16:00  Ashton United Morpeth Town
16:00 16:00Reporté Bamber Bridge Stalybridge Celtic
16:00 16:00  Gainsborough Trinity Whitby Town
16:00 16:00  Hyde Warrington Rylands
16:00 16:00  Liversedge Belper Town
16:00 16:00  Marske United Guiseley
16:00 16:00  Matlock Town United of Manchester
16:00 16:00  Nantwich Town Atherton Collieries
16:00 16:00  Radcliffe Borough Marine
16:00 16:00  South Shields Lancaster City
16:00 16:00  Warrington Town Stafford
16:00 16:00  Alvechurch Nuneaton Town
16:00 16:00  Barwell Royston Town
16:00 16:00  Bedford Town Leiston
16:00 16:00  Bromsgrove Sporting Hednesford Town
16:00 16:00  Coalville Town AFC Rushden & Diamonds
16:00 16:00  Needham Market Kings Langley
16:00 16:00  Rushall Olympic Redditch United
16:00 16:00  St Ives Town Hitchin Town
16:00 16:00  Stourbridge Basford United
16:00 16:00  Stratford Town Ilkeston Town
16:00 16:00  Tamworth Mickleover Sports
16:00 16:00  Chesham United Hendon
16:00 16:00  Hanwell Town Bracknell Town
16:00 16:00  Harrow Borough Beaconsfield SYCOB
16:00 16:00  Hartley Wintney Metropolitan Police
16:00 16:00  Hayes & Yeading United North Leigh
16:00 16:00  Poole Town Gosport Borough
16:00 16:00  Salisbury Plymouth Parkway
16:00 16:00  Swindon Supermarine Weston-super-Mare
16:00 16:00  Tiverton Town Dorchester Town
16:00 16:00  Truro City Yate Town
16:00 16:00  Winchester City Merthyr Town
16:00 16:00  AFC Sudbury Lowestoft Town
16:00 16:00  Basildon United  Witham Town
16:00 16:00  Bury Town Great Wakering Rovers
16:00 16:00  East Thurrock United Coggeshall Town
16:00 16:00  Felixstowe & Walton Utd Hullbridge Sports
16:00 16:00  Gorleston Brentwood Town
16:00 16:00  Hashtag United Grays Athletic
16:00 16:00  Heybridge Swifts Wroxham
16:00 16:00  New Salamis Maldon & Tiptree
16:00 16:00  Stowmarket Town Tilbury
16:00 16:00  Ashford Town (Middlesex) Uxbridge
16:00 16:00  Binfield Southall
16:00 16:00  Chertsey Town Chipstead
16:00 16:00  Marlow Leatherhead
16:00 16:00  Merstham Thatcham Town
16:00 16:00  Northwood Guernsey
16:00 16:00  South Park  Bedfont Sports
16:00 16:00  Sutton Common Rovers Hanworth Villa
16:00 16:00  Tooting & Mitcham United Basingstoke Town
16:00 16:00  Westfield Walton & Hersham
16:00 16:00  Chatham Town Three Bridges
16:00 16:00  Cray Valley PM Chichester City
16:00 16:00  East Grinstead Town Corinthian
16:00 16:00  Haywards Heath Town Ashford United
16:00 16:00  Lancing Hythe Town
16:00 16:00  Ramsgate Littlehampton Town
16:00 16:00  Sheppey United Faversham Town
16:00 16:00  Sittingbourne Sevenoaks Town
16:00 16:00  VCD Athletic Burgess Hill Town
16:00 16:00  Whitehawk Beckenham Town
16:00 16:00  Bridlington Town Sheffield
16:00 16:00  Brighouse Town North Shields
16:00 16:00  Dunston UTS Long Eaton United
16:00 16:00  Grantham Town Hebburn Town
16:00 16:00  Grimsby Borough Ossett United
16:00 16:00  Shildon AFC Pontefract Collieries
16:00 16:00  Stocksbridge Park Steels Consett
16:00 16:00  Stockton Town Lincoln United
16:00 16:00  Tadcaster Albion Carlton Town
16:00 16:00  Worksop Town Cleethorpes Town
16:00 16:00  Chasetown Yaxley
16:00 16:00  Coleshill Town Loughborough Dynamo
16:00 16:00  Corby Town Bedworth United
16:00 16:00  Daventry Town Stamford
16:00 16:00  Dereham Town Boldmere St. Michaels
16:00 16:00  Halesowen Town Spalding United
16:00 16:00  Hinckley Leicester Road Harborough Town
16:00 16:00  Shepshed Dynamo Cambridge City
16:00 16:00  Sporting Khalsa St. Neots Town
16:00 16:00  Sutton Coldfield Town Gresley
16:00 16:00  Bootle Macclesfield
16:00 16:00  Colne Runcorn Linnets
16:00 16:00  Hanley Town Clitheroe
16:00 16:00  Leek Town Workington
16:00 16:00  Newcastle Town Prescot Cables
16:00 16:00  Ramsbottom United  Glossop North End
16:00 16:00  Skelmersdale United 1874 Northwich
16:00 16:00  Widnes Mossley
16:00 16:00  Witton Albion Kidsgrove Athletic
16:00 16:00  Barton Rovers Welwyn Garden City
16:00 16:00  AFC Dunstable Biggleswade
16:00 16:00  Berkhamsted Waltham Abbey
16:00 16:00  Biggleswade Town Aylesbury United
16:00 16:00  Cirencester Town Hadley
16:00 16:00  Didcot Town Walthamstow
16:00 16:00Annulé Harlow Town Thame United
16:00 16:00  Hertford Town Highworth Town
16:00 16:00  Kidlington Ware
16:00 16:00  AFC Totton Bristol Manor Farm
16:00 16:00  Cinderford Town Exmouth
16:00 16:00  Evesham United Wimborne Town
16:00 16:00  Larkhall Athletic Bashley
16:00 16:00  Melksham Town Bideford
16:00 16:00  Sholing Westbury United
16:00 16:00  Slimbridge Paulton Rovers
16:00 16:00  Tavistock  Lymington Town
16:00 16:00  Willand Rovers  Hamworthy United
14:00 14:00  Kendal Town Isle of Man
14:30 14:30  Silsden Thackley
15:00 15:00  Athletic Newham Woodford Town
15:00 15:00  Southend Manor Ilford
15:00 15:00  Stanway Rovers Sawbridgeworth Town
15:00 15:00  White Ensign Halstead Town
15:00 15:00  Hassocks Alfold
15:00 15:00  Rugby Town Godmanchester Rovers
15:00 15:00  Barnstaple Town Millbrook
16:00 16:00  Ascot United Oxhey Jets
16:00 16:00  Broadfields United Wembley
16:00 16:00  Burnham Edgware & Kingsbury
16:00 16:00  Chalfont St Peter Egham Town
16:00 16:00  Flackwell Heath Holyport
16:00 16:00  Harefield United Hilltop
16:00 16:00  Reading City London Lions
16:00 16:00  Spelthorne Sports Virginia Water
16:00 16:00  Wallingford & Crowmarsh North Greenford United
16:00 16:00  Windsor Wokingham & Emmbrook
16:00 16:00  Banstead Athletic Guildford City
16:00 16:00  AFC Croydon Athletic Frimley Green
16:00 16:00  Abbey Rangers Alton
16:00 16:00  Badshot Lea Horley Town
16:00 16:00  Farnham Town Knaphill
16:00 16:00  Jersey Bulls Camberley Town
16:00 16:00  Raynes Park Vale Cobham
16:00 16:00  Redhill Fleet Town
16:00 16:00  Sheerwater Colliers Wood United
16:00 16:00  Tadley Calleva Balham
16:00 16:00  Ely City Mildenhall Town
16:00 16:00  Hadleigh United  Harleston Town
16:00 16:00  Ipswich Wanderers Sheringham
16:00 16:00  Kirkley & Pakefield Long Melford
16:00 16:00  Lakenheath Whitton United
16:00 16:00  Mulbarton Wanderers Haverhill Rovers
16:00 16:00  Newmarket Town Brantham Athletic
16:00 16:00  Soham Town Rangers Norwich United
16:00 16:00  Woodbridge Town  Walsham Le Willows
16:00 16:00  Clapton Clacton
16:00 16:00  Little Oakley Romford
16:00 16:00  Saffron Walden Town Redbridge
16:00 16:00  Stansted Enfield
16:00 16:00  Takeley Buckhurst Hill
16:00 16:00  West Essex Barking
16:00 16:00  Cribbs Westfields
16:00 16:00  Hereford Lads Club Shrivenham
16:00 16:00  Hereford Pegasus Thornbury Town
16:00 16:00  Longlevens Wantage Town
16:00 16:00  Lydney Town Bradford Town
16:00 16:00  Malvern Town Chipping Sodbury Town
16:00 16:00  Tuffley Rovers Corsham Town
16:00 16:00  Worcester Raiders Mangotsfield United
16:00 16:00  AFC Wulfrunians Uttoxeter Town
16:00 16:00  Atherstone Town Shifnal Town
16:00 16:00  Bewdley Town Market Drayton Town
16:00 16:00  Highgate United Studley
16:00 16:00  Lichfield City Stourport Swifts
16:00 16:00  Racing Club Warwick Wolverhampton Casuals
16:00 16:00  Stone Old Alleynians Lye Town
16:00 16:00  Tividale Worcester City
16:00 16:00  Walsall Wood Darlaston Town
16:00 16:00  Whitchurch Alport Romulus
16:00 16:00  AFC Liverpool Charnock Richard
16:00 16:00  Ashton Athletic Barnoldswick Town
16:00 16:00Reporté Congleton Town Irlam
16:00 16:00  Litherland Remyca Bury AFC
16:00 16:00  Lower Breck Longridge Town
16:00 16:00  Padiham Avro
16:00 16:00  Prestwich Heys Vauxhall Motors
16:00 16:00  Squires Gate Northwich
16:00 16:00  West Didsbury & Chorlton Burscough
16:00 16:00  Winsford United Wythenshawe Town
16:00 16:00  AFC Emley Maltby Main
16:00 16:00  Frickley Athletic Barton Town
16:00 16:00  Golcar United Garforth Town
16:00 16:00  Goole Albion Sports
16:00 16:00  Hallam Eccleshill United
16:00 16:00  Handsworth Bottesford Town
16:00 16:00  Hemsworth MW North Ferriby
16:00 16:00  Penistone Church Winterton Rangers
16:00 16:00  Yorkshire Amateur Knaresborough Town
16:00 16:00  Pickering Town Ashington AFC
16:00 16:00  Redcar Athletic Carlisle City
16:00 16:00  Newton Aycliffe  Whickham
16:00 16:00  Newcastle Benfield Thornaby
16:00 16:00  Heaton Stannington Tow Law Town
16:00 16:00  Seaham Red Star Penrith AFC
16:00 16:00  West Allotment Celtic Guisborough Town
16:00 16:00  Whitley Bay Crook Town AFC
16:00 16:00  Bexhill United Saltdean United
16:00 16:00  Broadbridge Heath Roffey
16:00 16:00  Crowborough Athletic Peacehaven & Telscombe
16:00 16:00  Eastbourne Town Crawley Down Gatwick
16:00 16:00  Horsham YMCA Midhurst & Easebourne
16:00 16:00  Lingfield Eastbourne United
16:00 16:00  Little Common Varndeanians
16:00 16:00  Loxwood Steyning Town
16:00 16:00  Newhaven Uckfield Town
16:00 16:00  Holmesdale Erith Town
16:00 16:00  Kennington Whitstable Town
16:00 16:00  K Sports Glebe
16:00 16:00  Lordswood Welling Town
16:00 16:00  Phoenix Sports Erith & Belvedere
16:00 16:00  Rusthall Canterbury City
16:00 16:00  Stansfeld Deal Town
16:00 16:00  Sutton Athletic Fisher
16:00 16:00  Tunbridge Wells Bearsted
16:00 16:00  Tring Athletic St. Panteleimon
16:00 16:00  Ardley United  Crawley Green
16:00 16:00  Cockfosters Harpenden Town
16:00 16:00  Colney Heath Biggleswade United
16:00 16:00  Leighton Town Hoddesdon Town
16:00 16:00  Leverstock Green Potton United
16:00 16:00  London Colney Stotfold
16:00 16:00  Risborough Rangers Baldock Town
16:00 16:00  Shefford Town & Campton Aylesbury
16:00 16:00  Arlesey Town Dunstable Town
16:00 16:00  Selston AFC Mansfield
16:00 16:00  Skegness Town Leicester Nirvana
16:00 16:00  Heather St Johns Quorn
16:00 16:00  Belper United Deeping Rangers
16:00 16:00  Boston Town Anstey Nomads
16:00 16:00  Eastwood Community Loughborough University
16:00 16:00  Heanor Town Sleaford Town
16:00 16:00  Pinchbeck United Kimberley Miners Welfare
16:00 16:00  Sherwood Colliery Newark and Sherwood FC
16:00 16:00  Wisbech Town Melton Town
16:00 16:00  Cogenhoe United Eynesbury Rovers
16:00 16:00  Oadby Town  Coventry United
16:00 16:00  Histon Bugbrooke St Michaels
16:00 16:00  March Town United Easington Sports
16:00 16:00  Milton Keynes Irish Long Buckby
16:00 16:00  Newport Pagnell Town Coventry Sphinx
16:00 16:00  Rothwell Corinthians Lutterworth Town
16:00 16:00  Wellingborough Town Desborough Town
16:00 16:00  Baffins Milton Rovers Alresford Town
16:00 16:00  Christchurch Bemerton Heath Harleq.
16:00 16:00  Portland United Hamble Club
16:00 16:00  AFC Portchester Shaftesbury Town
16:00 16:00  AFC Stoneham Fareham Town
16:00 16:00  Blackfield & Langley Moneyfields
16:00 16:00  Cowes Sports Brockenhurst
16:00 16:00  Horndean Hythe & Dibden
16:00 16:00  Pagham Laverstock & Ford
16:00 16:00  United Services Bournemouth FC
16:00 16:00  Ilfracombe Town  Helston Athletic
16:00 16:00Annulé Bitton Helston Athletic
16:00 16:00  Buckland Athletic Ashton & Backwell United
16:00 16:00  Clevedon Town Falmouth Town
16:00 16:00  Mousehole Cadbury Heath
16:00 16:00  Saltash United Sherborne Town
16:00 16:00  Wellington Shepton Mallet
16:00 16:00  Torpoint Athletic Street
16:00 16:00  Welton Rovers Bridgwater Town
-- : -- -- : --  Mahón Sant Lluís
-- : -- -- : --  Ferreries Norteño
-- : -- -- : --  Sporting Mahón Atlético Villacarlos
-- : -- -- : --  Sami Menorca
11:00 11:00  Becerril Guía Herbania
12:00 12:00  Tarajalejo Arguineguín
12:00 12:00  Breñamén Valleseco
16:00 16:00  Bescanó Parets
16:00 16:00  Torelló Figueres
16:00 16:00  Bosc de Tosca Caldes Montbui
16:00 16:00  Atlétic Alpicat Rubí
16:30 16:30  Villaralbo Mojados
16:30 16:30  Alaró Alcúdia
16:30 16:30  Serverense Recreativo La Victoria
17:00 17:00  Esporles Felanitx
17:00 17:00  Ferriolense Artà
17:00 17:00  Espanya Sineu
17:00 17:00  Guayarmina San Bartolomé
17:00 17:00  Fuencaliente Orotava
17:00 17:00  Atlètic Lleida Igualada
17:00 17:00  Nanclares El Pilar Marianistas
17:00 17:00  Getxo Santurtzi
17:00 17:00  Juan Grande El Cotillo
17:00 17:00  Alquería Algaida
17:30 17:30  El Cano Atlético Tacoronte
17:30 17:30  Son Veri CD Calvià
17:45 17:45  Cambrils Unió Ascó
18:00 18:00  Rotlet Molinar Génova
18:00 18:00  Tinajo Maspalomas
18:00 18:00  Las Palmas III Ingenio
18:00 18:00  Juventud Laguna Sauzal
18:00 18:00  Atlètic Sant Just Vilanova Geltrú
18:00 18:00  Sarrià Viladecans
18:00 18:00  San Miguel Güímar
18:30 18:30  Tahíche Lomo Blanco SJA
18:30 18:30  Sporting Tías RS San José
19:00 19:00  Buenavista Atlético Victoria
19:00 19:00  EMF Matanza Vera
19:00 19:00  Fañabé San Lorenzo Constancia
19:00 19:00  Ofra CD San Andrés