Afficher le menu   
   Cacher le menu   
-- : -- -- : --  Ajaccio Strasbourg
-- : -- -- : --  Angers  Lens
-- : -- -- : --  Clermont Montpellier
-- : -- -- : --  Lorient Paris Saint-Germain
-- : -- -- : --  Lille Rennes
-- : -- -- : --  Nice Brest
-- : -- -- : --  Marseille Lyon
-- : -- -- : --  Reims Nantes
-- : -- -- : --  Toulouse Monaco
-- : -- -- : --  Troyes Auxerre
-- : -- -- : --  Atlético Madrid Espanyol Barcelone
-- : -- -- : --  Real Bétis Séville
-- : -- -- : --  Celta Vigo Osasuna
-- : -- -- : --  Real Sociedad Valence
-- : -- -- : --  Rayo Vallecano Real Madrid
-- : -- -- : --  Girona Athletic Bilbao
-- : -- -- : --  Real Valladolid Elche
-- : -- -- : --  Villarreal Majorque
-- : -- -- : --  Getafe Cadix
-- : -- -- : --  Barcelone Almería
-- : -- -- : --  Atalanta Naples
-- : -- -- : --  Bologne Torino
-- : -- -- : --  Empoli Sassuolo
-- : -- -- : --  AC Milan Spezia
-- : -- -- : --  Salernitana Cremonese
-- : -- -- : --  Sampdoria Fiorentina
-- : -- -- : --  Monza Hellas Vérone
-- : -- -- : --  Juventus Turin Inter Milan
-- : -- -- : --  Rome Lazio
-- : -- -- : --  Udinese Lecce
-- : -- -- : --  Maritimo Famalicão
-- : -- -- : --  FC Porto Paços de Ferreira
-- : -- -- : --  Sporting CP Vitoria Guimaraes
-- : -- -- : --  Rio Ave Boavista
-- : -- -- : --  Estoril Benfica
-- : -- -- : --  Chaves Santa Clara
-- : -- -- : --  Gil Vicente Portimonense
-- : -- -- : --  Vizela Arouca
-- : -- -- : --  Sporting Braga Casa Pia
-- : -- -- : --  Alavés Real Saragosse
-- : -- -- : --  FC Andorra Racing Santander
-- : -- -- : --  Burgos Tenerife
-- : -- -- : --  Huesca Villarreal II
-- : -- -- : --  Ibiza Mirandés
-- : -- -- : --  Leganes Ponferradina
-- : -- -- : --  Malaga Sporting Gijón
-- : -- -- : --  Albacete Levante
-- : -- -- : --  Lugo Carthagène
-- : -- -- : --  Las Palmas Eibar
-- : -- -- : --  Real Oviedo Grenade
-- : -- -- : --  Arminia Bielefeld 1. FC Kaiserslautern
-- : -- -- : --  Hambourg  Jahn Ratisbonne
-- : -- -- : --  Darmstadt  Hanovre
-- : -- -- : --  Heidenheim Paderborn
-- : -- -- : --  Nuremberg Magdebourg
-- : -- -- : --  Fortuna Düsseldorf Sankt Pauli
-- : -- -- : --  Karlsruhe Holstein Kiel
-- : -- -- : --  Hansa Rostock Sandhausen
-- : -- -- : --  Eintracht Brunswick Greuther Fürth
-- : -- -- : --  Trofense Benfica-B
-- : -- -- : --  Penafiel Farense
-- : -- -- : --  Mafra Sporting Covilhã
-- : -- -- : --  Vilafranquense Tondela
-- : -- -- : --  UD Oliveirense Academico Viseu
-- : -- -- : --  Belenenses Estrela
-- : -- -- : --  Feirense Nacional Funchal
-- : -- -- : --  Leixões Torreense
-- : -- -- : --  Moreirense Porto II
-- : -- -- : --  Antalyaspor Fatih Karagümrük
-- : -- -- : --  Ümraniyespor Alanyaspor
-- : -- -- : --  Galatasaray Besiktas
-- : -- -- : --  Trabzonspor Konyaspor
-- : -- -- : --  Gaziantep FK Kayserispor
-- : -- -- : --  Kasimpasa SK MKE Ankaragücü
-- : -- -- : --  Fenerbahce Sivasspor
-- : -- -- : --  Giresunspor Istanbulspor AS
-- : -- -- : --  Hatayspor Basaksehir
-- : -- -- : --  Atlético Mineiro Botafogo
-- : -- -- : --  Fluminense São Paulo
-- : -- -- : --  Bragantino América Mineiro
-- : -- -- : --  Corinthians Ceará
-- : -- -- : --  Santos Avaí
-- : -- -- : --  Internacional Athletico PR
-- : -- -- : --  Fortaleza Atlético GO
-- : -- -- : --  Goiás Juventude
-- : -- -- : --  Cuiabá Palmeiras
-- : -- -- : --  Coritiba Flamengo
-- : -- -- : --  Ajax Amsterdam PSV Eindhoven
-- : -- -- : --  Excelsior Heerenveen
-- : -- -- : --  Twente Go Ahead Eagles
-- : -- -- : --  Utrecht Groningen
-- : -- -- : --  Volendam Feyenoord
-- : -- -- : --  Fortuna Sittard FC Emmen
-- : -- -- : --  RKC Waalwijk AZ
-- : -- -- : --  Cambuur NEC
-- : -- -- : --  Vitesse Arnheim Sparta Rotterdam
-- : -- -- : --  Saran U19 Caen U19
-- : -- -- : --  PSG U19 Gonfreville U19
-- : -- -- : --  Valenciennes U19 Drancy JA U19
-- : -- -- : --  Dunkerque U19 Lens U19
-- : -- -- : --  Montfermeil U19 Lille U19
-- : -- -- : --  Orléans U19 Amiens U19
-- : -- -- : --  Le Havre U19 Reims U19
-- : -- -- : --  Auxerre AJ U19 Nancy U19
-- : -- -- : --  Clermont U19 ASPTT Dijon U19
-- : -- -- : --  Troyes U19 Metz U19
-- : -- -- : --  FC 93 Bobigny BG U19 Paris FC U19
-- : -- -- : --  Olympique Lyonnais U19 Sochaux U19
-- : -- -- : --  Strasbourg U19 Bourg-en-Bresse U19
-- : -- -- : --  Le Puy Foot U19 Torcy U19
-- : -- -- : --  Angers U19 Niort U19
-- : -- -- : --  Avranches U19 La Roche VF U19
-- : -- -- : --  Nantes U19 Lorient U19
-- : -- -- : --  Le Mans U19 Rennes U19
-- : -- -- : --  USSA Vertou U19 Bordeaux U19
-- : -- -- : --  Laval U19 Brest U19
-- : -- -- : --  SA Mérignac U19 Guingamp U19
-- : -- -- : --  Ajaccio U19 Montpellier U19
-- : -- -- : --  Bastia U19 Monaco U19
-- : -- -- : --  Béziers U19 Saint-Etienne U19
-- : -- -- : --  Colomiers U19 Olympique Marseille U19
-- : -- -- : --  Cannes U19 Blagnac U19
-- : -- -- : --  Marseille Air Bel U19 Istres U19
-- : -- -- : --  Nice U19 Toulouse U19
15:00 15:00  Caen U17 PSG U17
15:00 15:00  Paris FC U17 Quevilly U17
15:00 15:00  Montrouge U17 Mantes 78 U17
15:00 15:00  Étoile Bleue St Cyr U17 Brétigny Foot U17
15:00 15:00  Orléans U17 Châteauroux U17
15:00 15:00  Laval U17 Le Havre U17
15:00 15:00  Rouen U17 Amiens U17
15:00 15:00  Valenciennes U17 Aubervilliers U17
15:00 15:00  Red Star U17 Boulogne U17
15:00 15:00  Troyes U17 AJ Auxerre U17
15:00 15:00  Lens U17 Dunkerque U17
15:00 15:00  Torcy U17 Montfermeil U17
15:00 15:00  JA Drancy U17 Lille U17
15:00 15:00  Paris 13 Atletico U17 Reims U17
15:00 15:00  Mulhouse U17 Andrézieux U17
15:00 15:00  Nancy U17 Annecy U17
15:00 15:00  Clermont U17 Thionville Lusitanos U17
15:00 15:00  Dijon U17 Olympique Lyonnais U17
15:00 15:00  Sochaux U17 Strasbourg U17
15:00 15:00  Metz U17 Bourg-en-Bresse U17
15:00 15:00  FC Lyon U17 Besançon U17
15:00 15:00  Cavigal Nice U17 Bastia U17
15:00 15:00  ASPTT Marseille U17 Monaco U17
15:00 15:00  Béziers U17 Ajaccio U17
15:00 15:00  Lyon La Duchere U17 Grenoble Foot 38 U17
15:00 15:00  Valence U17 Saint-Priest U17
15:00 15:00  Gazélec Ajaccio U17 Nice U17
15:00 15:00  Saint-Etienne U17 Castelnau Le Crès U17
15:00 15:00  Montpellier U17 Marignane Gignac U17
15:00 15:00  Olympique Marseille U17 Balma U17
15:00 15:00  Jeune E. Toulousaine U17 Rodez U17
15:00 15:00  Bordeaux U17 Marmande U17
15:00 15:00  Le Pontet Vedène U17 Nîmes U17
15:00 15:00  Istres U17 SA Mérignac U17
15:00 15:00  Canet Roussillon U17 Toulouse U17
15:00 15:00  Saint-Renan U17 Avranches U17
15:00 15:00  Cholet U17 Niort U17
15:00 15:00  Angers SCO U17 Nantes U17
15:00 15:00  Carquefou U17 Le Mans U17
15:00 15:00  Rennes U17 USSA Vertou U17
15:00 15:00  Lorient U17 Brest U17
15:00 15:00  Vannes U17 Guingamp U17
-- : -- -- : --  Racing de Ferrol Unionistas de Salamanca
-- : -- -- : --  Algeciras Deportivo La Corogne
-- : -- -- : --  Linares Deportivo Linense
-- : -- -- : --  Ceuta Cordoba
-- : -- -- : --  Cultural Leonesa Rayo Majadahonda
-- : -- -- : --  CD Badajoz Celta de Vigo II
-- : -- -- : --  Real Madrid CF II Pontevedra
-- : -- -- : --  Inter de Madrid Alcorcón
-- : -- -- : --  San Fernando Fuenlabrada
-- : -- -- : --  SS Reyes Mérida
-- : -- -- : --  Castellon Intercity
-- : -- -- : --  Alcoyano Eldense
-- : -- -- : --  Atlético Baleares Numancia
-- : -- -- : --  Athletic Bilbao II Gimnastic Tarragone
-- : -- -- : --  Osasuna II Barcelone II
-- : -- -- : --  La Nucía Real Murcie
-- : -- -- : --  UD Logroñés CD Calahorra
-- : -- -- : --  Real Unión SD Logroñés
-- : -- -- : --  Cornellà Amorebieta
-- : -- -- : --  Sabadell Real Sociedad B
-- : -- -- : --  Real Valladolid II Real Oviedo II
-- : -- -- : --  Laredo Cristo Atlético
-- : -- -- : --  Racing Santander II Real Avilés
-- : -- -- : --  Marino de Luanco Arenteiro
-- : -- -- : --  Compostelle Gimnastic
-- : -- -- : --  Burgos Promesas Bergantiños
-- : -- -- : --  Ourense CF Coruxo
-- : -- -- : --  Langreo Polvorín
-- : -- -- : --  Zamora Guijuelo
-- : -- -- : --  UD Logroñés II Beasain
-- : -- -- : --  Arenas Getxo Alfaro
-- : -- -- : --  Gernika Utebo
-- : -- -- : --  Deportivo Alaves II Tarazona
-- : -- -- : --  San Juan Izarra
-- : -- -- : --  Mutilvera Tudelano
-- : -- -- : --  Cirbonero Sestao
-- : -- -- : --  Brea Real Sociedad III
-- : -- -- : --  Arnedo Racing Rioja
-- : -- -- : --  Olot Saguntino
-- : -- -- : --  Real Zaragoza II Lleida Esportiu
-- : -- -- : --  Alzira Terrassa
-- : -- -- : --  Hercules Manresa
-- : -- -- : --  Ibiza Islas Pitiusas Formentera
-- : -- -- : --  Majorque II Peña Deportiva
-- : -- -- : --  Prat Ebro
-- : -- -- : --  Espanyol II Teruel
-- : -- -- : --  Badalona Valence
-- : -- -- : --  San Roque Utrera
-- : -- -- : --  Real Betis II Yeclano
-- : -- -- : --  Sanluqueño UCAM Murcia
-- : -- -- : --  Cádiz II Mancha Real
-- : -- -- : --  Antequera Juventud Torremolinos
-- : -- -- : --  El Ejido Vélez
-- : -- -- : --  Granada II Xerez Deportivo
-- : -- -- : --  Cartagena LU II Séville II
-- : -- -- : --  Mar Menor Recreativo Huelva
-- : -- -- : --  Socuéllamos Leganés II
-- : -- -- : --  Guadalajara Diocesano
-- : -- -- : --  Unión Adarve Cacereño
-- : -- -- : --  Atlético Madrid II Villanovense
-- : -- -- : --  Gimnástica Segoviana Melilla
-- : -- -- : --  Don Benito Navalcarnero
-- : -- -- : --  CD Coria Alcorcón II
-- : -- -- : --  Montijo Talavera
-- : -- -- : --  Santanyí Sóller
-- : -- -- : --  Poblense Collerense
-- : -- -- : --  Platges Calvià Constància
-- : -- -- : --  Andratx Llosetense
-- : -- -- : --  Arroyo Moralo
-- : -- -- : --  Trujillo Miajadas
-- : -- -- : --  Don Álvaro Fuente Cantos
-- : -- -- : --  Azuaga Jerez
-- : -- -- : --  Llerenense Calamonte
-- : -- -- : --  La Estrella Villafranca
-- : -- -- : --  Olivenza Montehermoso
-- : -- -- : --  Plasencia Atlético Pueblonuevo
-- : -- -- : --  Subiza Burladés
-- : -- -- : --  Huarte Ardoi
-- : -- -- : --  Cortes Pamplona
-- : -- -- : --  Valle Egüés Azkoyen
-- : -- -- : --  Alesves Cantolagua
-- : -- -- : --  Avance Ezcabarte Beti Onak
-- : -- -- : --  Lagunak Peña Sport
-- : -- -- : --  Txantrea Oberena
-- : -- -- : --  Caspe Ejea
-- : -- -- : --  Cariñena Huesca II
-- : -- -- : --  Illueca Robres
-- : -- -- : --  CDJ Tamarite Barbastro
-- : -- -- : --  Almudévar Cuarte
-- : -- -- : --  Épila Utrillas
-- : -- -- : --  Calamocha La Almunia
-- : -- -- : --  Covadonga Praviano
-- : -- -- : --  L'Entregu Lealtad
-- : -- -- : --  Sporting Gijón II Caudal
-- : -- -- : --  Avilés Stadium Condal
-- : -- -- : --  Valdesoto Real Titánico
-- : -- -- : --  Colunga Ceares
-- : -- -- : --  Luarca Tuilla
-- : -- -- : --  Llanes Llanera
-- : -- -- : --  Gama Torina
-- : -- -- : --  Textil Escudo Sámano
-- : -- -- : --  Escobedo Siete Villas
-- : -- -- : --  Tropezón Guarnizo
-- : -- -- : --  Naval Solares
-- : -- -- : --  Castro Revilla
-- : -- -- : --  Cartes Vimenor
-- : -- -- : --  Atlético Albericia Cayón
-- : -- -- : --  Durango Aurrerá Vitoria
-- : -- -- : --  Padura Touring
-- : -- -- : --  Anaitasuna Deusto
-- : -- -- : --  Leioa Barakaldo
-- : -- -- : --  Portugalete Urduliz
-- : -- -- : --  Pasaia KE Lagun Onak
-- : -- -- : --  San Ignacio Basconia
-- : -- -- : --  Aurrerá Ondarroa Vitoria
-- : -- -- : --  Villarreal III Hércules II
-- : -- -- : --  Atzeneta Orihuela
-- : -- -- : --  Gandie Torrellano
-- : -- -- : --  Patacona Torrent
-- : -- -- : --  Castellón II Silla
-- : -- -- : --  Rayo Ibense Acero
-- : -- -- : --  Roda Jove Español
-- : -- -- : --  Levante II Elche II
-- : -- -- : --  Galapagar Rayo Vallecano II
-- : -- -- : --  Las Rozas Trival Valderas
-- : -- -- : --  RSD Alcalá Real Aranjuez
-- : -- -- : --  Ursaria Madrid 2021 FP
-- : -- -- : --  Paracuellos Antamira Getafe II
-- : -- -- : --  Torrejón Pozuelo Alarcón
-- : -- -- : --  Móstoles Canillas
-- : -- -- : --  RSC Internacional Collado Villalba
-- : -- -- : --  Becerril Campos Atlético Astorga
-- : -- -- : --  Bembibre Ponferradina II
-- : -- -- : --  La Virgen del Camino Unami
-- : -- -- : --  Numancia II Salamanca II
-- : -- -- : --  Mirandés II Almazán
-- : -- -- : --  UD Santa Marta Palencia CF
-- : -- -- : --  Atlético Tordesillas Arandina
-- : -- -- : --  Cultural Leonesa II Real Ávila
12:00 12:00  Portmany Manacor
12:00 12:00  CE Sant Jordi Mercadal
16:00 16:00  Binissalem Penya Independent
16:00 16:00  Inter Manacor PE Sant Jordi
16:30 16:30  Atlético Monzón Binéfar
-- : -- -- : --  Roces U19 Celta de Vigo U19
-- : -- -- : --  Coruxo U19 Racing Santander U19
-- : -- -- : --  Covadonga U19 Ural U19
-- : -- -- : --  Real Oviedo U19 Deportivo Coruña U19
-- : -- -- : --  Bansander U19 Atlético Perines U19
-- : -- -- : --  Gimnástica U19 Marina Sport U19
-- : -- -- : --  Arosa U19 Sporting Gijón U19
-- : -- -- : --  Lugo U19 Compostela U19
-- : -- -- : --  UD Logroñés U19 Vasconia U19
-- : -- -- : --  Danok Bat U19 Tolosa U19
-- : -- -- : --  Athletic Club U19 Gazte Berriak U19
-- : -- -- : --  Arenas Getxo U19 AD San Juan U19
-- : -- -- : --  Osasuna U19 Deportivo Alavés U19
-- : -- -- : --  Santutxu U19 Real Sociedad U19
-- : -- -- : --  Eibar U19 Antiguoko U19
-- : -- -- : --  Tudelano U19 Berceo U19
-- : -- -- : --  Barcelona U19 Real Zaragoza U19
-- : -- -- : --  Huesca U19 Constància U19
-- : -- -- : --  Badalona U19 Gimnàstic U19
-- : -- -- : --  Damm U19 Mallorca U19
-- : -- -- : --  Sabadell U19 Espanyol U19
-- : -- -- : --  Grama U19 Cornellà U19
-- : -- -- : --  Ebro U19 San Francisco U19
-- : -- -- : --  Girona U19 Europa U19
-- : -- -- : --  Tomares U19 26 de Febrero U19
-- : -- -- : --  Vázquez Cultural U19 San Félix U19
-- : -- -- : --  Séneca U19 Pendiente U19
-- : -- -- : --  Algeciras U19 Cádiz U19
-- : -- -- : --  Almería U19 Polillas U19
-- : -- -- : --  Sevilla U19 Real Betis U19
-- : -- -- : --  Marbella U19 Recreativo Huelva U19
-- : -- -- : --  Rusadir U19 Granada U19
-- : -- -- : --  Calavera U19 Málaga U19
-- : -- -- : --  Inter Amistad U19 Badajoz U19
-- : -- -- : --  Fuenlabrada U19 Sporting Hortaleza U19
-- : -- -- : --  Atlético Madrid U19 Leganés U19
-- : -- -- : --  La Cruz U19 Rayo Majadahonda U19
-- : -- -- : --  Getafe U19 Diocesano U19
-- : -- -- : --  Real Valladolid U19 Cultural Leonesa U19
-- : -- -- : --  Rayo Vallecano U19 Real Madrid U19
-- : -- -- : --  Rayo Alcobendas U19 Alcorcón U19
-- : -- -- : --  Marítima U19 Las Palmas U19
-- : -- -- : --  Sobradillo U19 Maspalomas U19
-- : -- -- : --  Mensajero U19 La Oliva U19
-- : -- -- : --  Puerto Cruz U19 Juventud Laguna U19
-- : -- -- : --  Tenerife U19 Ibarra U19
-- : -- -- : --  UD San Fernando U19 CD San José U19
-- : -- -- : --  Unión Viera U19 Arucas U19
-- : -- -- : --  Huracán U19 Las Longueras U19
-- : -- -- : --  FC Cartagena U19 Levante U19
-- : -- -- : --  Valencia U19 CF San José U19
-- : -- -- : --  UCAM Murcia U19 Villarreal U19
-- : -- -- : --  Alboraya U19 Castellón U19
-- : -- -- : --  Elche U19 Alzira U19
-- : -- -- : --  Albacete U19 Atl Madrileño U19
-- : -- -- : --  Toledo U19 Real Murcia U19
-- : -- -- : --  Hércules U19 Roda U19
-- : -- -- : --  Pamplona U19 Alsasua U19
-- : -- -- : --  Itaroa Huarte U19 Lagunak U19
-- : -- -- : --  Ardoi U19 Valtierrano U19
-- : -- -- : --  Osasuna U19 II Amigó U19
-- : -- -- : --  Beti Onak U19 Mutilvera U19
-- : -- -- : --  Oberena U19 Cirbonero U19
-- : -- -- : --  Izarra U19 Peña Sport U19
-- : -- -- : --  Rotxapea U19 Txantrea U19
-- : -- -- : --  Tropezón U19 Arenas de Frajanas U19
-- : -- -- : --  Revilla U19 Bezana U19
-- : -- -- : --  Peña Revilla U19 Amistad Sniace U19
-- : -- -- : --  Bansander U19 II Laredo U19
-- : -- -- : --  Colindres U19 Cartes U19
-- : -- -- : --  Castro U19 Atlético Perines U19 II
-- : -- -- : --  Monte U19 Marina Sport U19 II
-- : -- -- : --  Racing Santander U19 II Solares U19
-- : -- -- : --  Vimenor U19 Gimnástica U19 II
-- : -- -- : --  Hernani U19 Indartsu U19
-- : -- -- : --  Barakaldo U19 Athletic Bilbao U19 II
-- : -- -- : --  Zarautz U19 Arrupe Chaminade U19
-- : -- -- : --  Aurrerá Vitoria U19 Oiartzun U19
-- : -- -- : --  Danok Bat U19 II Santutxu U19 II
-- : -- -- : --  Antiguoko U19 II Leioa U19
-- : -- -- : --  Real Sociedad U19 II Eibar U19 II
-- : -- -- : --  Durango U19 Getxo U19
-- : -- -- : --  Deportivo Alavés U19 II Beasain U19
-- : -- -- : --  Girona U19 II Lleida U19
-- : -- -- : --  Sant Andreu U19 Martinenc U19
-- : -- -- : --  Cornellà U19 II Sabadell U19 II
-- : -- -- : --  Gavà U19 Jàbac i Terrassa U19
-- : -- -- : --  Mercantil U19 Figueres U19
-- : -- -- : --  Cerdanyola U19 Damm U19 II
-- : -- -- : --  Gimnàstic Manresa U19 Bellvitge U19
-- : -- -- : --  Espanyol U19 II Barcelona U19 II
-- : -- -- : --  Gandía U19 Alcoyano U19
-- : -- -- : --  Levante U19 II Paterna U19
-- : -- -- : --  Roda II Elche U19 II
-- : -- -- : --  Villarreal U19 II Valencia U19 II
-- : -- -- : --  Colegio Salgui U19 Torrent U19
-- : -- -- : --  La Nucía U19 Kelme U19
-- : -- -- : --  Alzira U19 II Intangco U19
-- : -- -- : --  Patacona U19 Alboraya U19 II
-- : -- -- : --  Atlético Benidorm U19 Torre Levante U19
10:45 10:45  Paloma Concordia
11:00 11:00  ESC Geestemünde Vatan Sport
13:00 13:00  Türkiye Rugenbergen
14:00 14:00  DJK Bamberg Jahn Ratisbonne II
14:00 14:00  Ammerthal Cham
14:00 14:00  Erlbach Türkspor Augsburg
14:00 14:00  Niendorfer TSV Eimsbütteler TV
14:00 14:00  Dietkirchen Eintracht Francfort II
14:00 14:00  Heeslinger SC HSC Hannover
14:00 14:00  FT Brunswick Ahlerstedt / Ottendorf
14:00 14:00  Germania Egestorf Gifhorn
14:00 14:00  Papenburg Bersenbrück
14:00 14:00  Rotenburger SV Eintracht Celle
14:00 14:00  Pattensen VfL Oldenbourg
14:00 14:00  Spelle-Venhaus LSK Hansa
14:00 14:00  RSV Eintracht Hansa Rostock II
14:00 14:00  Staaken Mecklenburg Schwerin
14:00 14:00  CFC Hertha Blau-Weiß 90 Berlin
14:00 14:00  1. FC Frankfurt Rostocker FC
14:00 14:00  MSV 1919 Neuruppin Pampow
14:00 14:00  Makkabi Hertha Zehlendorf
14:00 14:00  Optik Rathenow Union Fürstenwalde
14:00 14:00  SV Tasmania 1973 Neustrelitz
14:00 14:00  Dynamo Schwerin Eintracht Mahlsdorf
14:00 14:00  Einheit Wernigerode Bischofswerdaer FV
14:00 14:00  Einheit Rudolstadt VfL Halle
14:00 14:00  Wacker Nordhausen SC Freital
14:00 14:00  Westerhausen Ludwigsfelder FC
14:00 14:00  Krieschow Blau-Weiß Zorbau
14:00 14:00  Eilenburg Union Sandersdorf
14:00 14:00  FC Grimma Auerbach
14:00 14:00  An der Fahner Höhe Plauen
14:00 14:00  Oberlausitz Baudissa Bautzen
14:00 14:00  GW Siebenbäumen Oldenburger SV
14:00 14:00  Eckernförder SV Eichede
14:30 14:30  Viktoria Griesheim TSV Steinbach II
14:30 14:30  Neuhof Eddersheim
14:30 14:30  Rot-Weiß Walldorf Türk Gücü Friedberg
14:30 14:30  Bergisch Gladbach Pesch
14:30 14:30  Wegberg-Beeck Eintracht Hohkeppel
14:30 14:30  Borussia Freialdenhoven Bonner SC
14:30 14:30  BCV Glesch / Paffendorf Frechen
14:30 14:30  MSV Düsseldorf TVD Velbert
14:30 14:30  SF Hamborn Union Nettetal
14:30 14:30  Clèves Velbert
14:30 14:30  Bövinghausen Erndtebrück
14:30 14:30  Vreden Victoria Clarholz
14:30 14:30  Gievenbeck Westfalia Rhynern
14:30 14:30  Gütersloh FC Eintracht Rheine
14:30 14:30  Finnentrop / Bamenohl Sportfreunde Lotte
14:30 14:30  Preußen Münster II Ennepetal
14:30 14:30  Schermbeck Paderborn II
14:30 14:30  ASC Dortmund Sprockhövel
14:30 14:30  Sportfreunde Siegen Delbrücker SC
15:00 15:00  Union Brême Hemelingen
15:00 15:00  Union Tornesch Curslack-Neuengamme
15:00 15:00  Buchholz Dassendorf
15:00 15:00  Sasel Victoria Hambourg
15:00 15:00  Blau-Weiß Königsdorf Hürth
15:00 15:00  Siegburger SV Hennef 05
15:00 15:00  Blau-Weiß Friesdorf Viktoria Arnoldsweiler
15:00 15:00  Sonsbeck Schonnebeck
15:00 15:00  Cronenberger SC FSV Duisburg
15:00 15:00  Germania Ratingen SF Baumberg
15:00 15:00  Kray SC St. Tönis
15:00 15:00  Monheim Uerdingen
15:00 15:00  Gonsenheim Kirchberg
15:30 15:30  Leher TS TuSpo Surheide
15:30 15:30  Fortuna Köln II Vichttal
15:30 15:30  Hilden Homberg
15:30 15:30  TuRU 1880 Düsseldorf Meerbusch
16:00 16:00  Inter Türkspor Kiel Lübeck II
11:00 11:00  BFC Preussen Stern
11:30 11:30  Spandauer Kickers Wilmersdorf
11:30 11:30  Niendorfer TSV II Poppenbüttel
11:30 11:30  Condor Hambourg Lohbrügge
11:45 11:45  Stern Marienfelde Berlin Türkspor
13:00 13:00  Lichtenrader BC SCC Berlin
13:00 13:00  HNT Kummerfeld
13:00 13:00  Kühlungsborn Güstrow
13:00 13:00  FC Schonberg 95 Malchower SV
13:00 13:00  Hilden II Viersen
13:30 13:30  Berliner SC Dersimspor Berlin
14:00 14:00  Frammersbach TSV Gochsheim
14:00 14:00  Rimpar Dampfach
14:00 14:00  Schwebenried / Schwemm. Sand
14:00 14:00  Erkheim FC Kempten
14:00 14:00  Ehekirchen Gilching Argelsried
14:00 14:00  Frohnauer Rudow
14:00 14:00  TSV Mariendorf Berlin Hilalspor
14:00 14:00  Sparta Göttingen Wolfenbüttel
14:00 14:00  BSC Acosta Vahdet Braunschweig
14:00 14:00  Eintracht Northeim Wahrenholz
14:00 14:00  Bad Harzburg Landolfshausen Seulingen
14:00 14:00  Kästorf Nörten-Hardenberg
14:00 14:00  Vorsfelde Lehndorfer
14:00 14:00  Germania Wolfenbüttel Eintracht Brunswick II
14:00 14:00  I. SC Göttingen Hainberg
14:00 14:00  Vahr-Blockdiek OT Bremen
14:00 14:00  Alsterbrüder Barmbek-Uhlenhorst
14:00 14:00  Halstenbek-Rellingen Rasensport Uetersen
14:00 14:00  Nikola Tesla Altenwerder
14:00 14:00  Eintracht Lokstedt Rantzau
14:00 14:00  Godshorn Stelingen
14:00 14:00  Krähenwinkel Kaltenweide Tus Garbsen
14:00 14:00  Evesen Wunstorf
14:00 14:00  Niedersachsen Döhren OSV Hannover
14:00 14:00  TuS Sulingen Bavenstedt
14:00 14:00  Juno Burg Walluf
14:00 14:00  SpVgg Neu-Isenburg SVE Wald-Michelbach
14:00 14:00  Westercelle Etelsen
14:00 14:00  Blau Weiss Bornreihe VfL Güldenstern Stade
14:00 14:00  Verden 04 Hambergen
14:00 14:00  Neetze TB Uphusen
14:00 14:00  Treubund Lüneburg Lindwedel-Hope
14:00 14:00  Hedendorf Neukloster Rot-Weiss Cuxhaven
14:00 14:00  Hagen / ​Uthlede Harsefeld
14:00 14:00  Elstorf Teutonia Uelzen
14:00 14:00  Dresden Laubegast Radefelder SV
14:00 14:00  Rapid Chemnitz Empor Glauchau
14:00 14:00  Handwerk Rabenstein Motor Marienberg
14:00 14:00  Haldensleben Lok Stendal
14:00 14:00  Magdebourg II Fortuna Magdeburg
14:00 14:00  Eichede II Büchen-Siebeneichener SV
14:00 14:00  Breitenfelde Hagen Ahrensburg
14:00 14:00  Meppen II Oythe
14:00 14:00  Bad Rothenfelde Dinklage
14:00 14:00  Hollage Holthausen-Biene
14:00 14:00  Holdorf Voxtrup
14:00 14:00  Wildeshausen Melle 03
14:00 14:00  Hansa Friesoythe Grün Weiß Mühlen
14:30 14:30  VfR Gommersdorf Kurpfalz
14:30 14:30  Waldhof Mannheim II 1. FC Mühlhausen
14:30 14:30  Burglengenfeld Lam
14:30 14:30  Fortuna Regensburg Pfreimd
14:30 14:30  Roding FC Tegernheim
14:30 14:30  Croatia Berlin Empor Berlin
14:30 14:30  Huchting Buntentor
14:30 14:30  Biedenkopf 09 Breidenbach
14:30 14:30  Niedernhausen TuBa Pohlheim
14:30 14:30  Eltville Waldgirmes II
14:30 14:30  Britannia Eichenzell Barockstadt F-L II
14:30 14:30  Buchonia Flieden Bad Soden
14:30 14:30  Sandershausen Ehrenberg
14:30 14:30  FSV Dörnberg Vellmar
14:30 14:30  Johannesberg 03 Kassel
14:30 14:30  Viktoria Bronnzell SSV Sand
14:30 14:30  Lichtenauer Wabern
14:30 14:30  Willingen Hünfelder SV
14:30 14:30  TS Ober-Roden Germania Ober-Roden
14:30 14:30  1919 Münster Bornheim Grün-Weiss
14:30 14:30  Rodgau Dersim Rüsselsheim
14:30 14:30  1960 Hanau Fehlheim
14:30 14:30  Ginsheim Dortelweil
14:30 14:30  Rot-Weiss Francfort Sportfreunde 04
14:30 14:30  SSV Merten Neunkirchen-Seelscheid
14:30 14:30  SC Rheinbach Wiehl
14:30 14:30  Porz Altenberg
14:30 14:30  Alfter Deutz
14:30 14:30  Spich Schlebusch
14:30 14:30  Mondorf Bonn-Endenich
14:30 14:30  Germania Teveren Rott
14:30 14:30  SV Breinig Arminia Eilendorf
14:30 14:30  Helpenstein Germania Lich-Steinstraß
14:30 14:30  Eintracht Verlautenheide Borussia Lindenthal
14:30 14:30  Süchteln Kapellen-Erft
14:30 14:30  Hönnepel-Niedermörmter Bedburg-Hau
14:30 14:30  SF Broekhuysen Scherpenberg
14:30 14:30  Mendig Schneifel-Stadtkyll
14:30 14:30  Bliesmengen-Bolchen Rastpfuhl
14:30 14:30  Borussia Neunkirchen Schwalbach
14:30 14:30  Auggen Rot-Weiß Elchesheim
14:30 14:30  Bahlinger II Kuppenheim
14:30 14:30  Hammer SpVgg Westfalia Kinderhaus
14:30 14:30  Sinsen Verl II
14:30 14:30  Lüner SV Rot-Weiß Deuten
14:30 14:30  Mesum Hiltrup
14:30 14:30  Bönen Peckeloh
14:30 14:30  Rödinghausen II Preussen Espelkamp
14:30 14:30  TuS Haltern Borussia Emsdetten
14:30 14:30  Erkenschwick Grün-Weiß Nottuln
14:30 14:30  Hordel Wacker Obercastrop
14:30 14:30  Concordia Wiemelhausen Brünninghausen
14:30 14:30  Sportfreunde Oestrich-Iserlohn Wanne Eickel
14:45 14:45  Germania Erftstadt Kohlscheider
14:45 14:45  Obersprockhövel Sodingen
15:00 15:00  Buckenhofen Großschwarzenlohe
15:00 15:00  Schwabach Stadeln
15:00 15:00  Unterreichenbach Herzogenaurach
15:00 15:00  Hastedt VfL Brême
15:00 15:00  Weyhe Burg
15:00 15:00  Hasenbüren Habenhauser FV
15:00 15:00  Grohn Borgfeld
15:00 15:00  SV Zeilsheim Ederbergland
15:00 15:00  FC Waldbrunn Biebrich 02
15:00 15:00  Wachtberg Oberpleis
15:00 15:00  Eilendorf Union Schafhausen
15:00 15:00  SF Düren Düren II
15:00 15:00  Amern Unterrath
15:00 15:00  Wesel-Lackhausen Sterkrade-Nord
15:00 15:00  SC Velbert FC Remscheid
15:00 15:00  SF Niederwenigern Vohwinkel
15:00 15:00  Wülfrath TUSEM Essen
15:00 15:00  Union Frintrop Wermelskirchen
15:00 15:00  Ehrang Ellscheid
15:00 15:00  Wissen Mayen
15:00 15:00  Cosmos Koblenz FV Morbach
15:00 15:00  Andernach Metternich
15:00 15:00  Mettlach Merzig Halberg Brebach
15:00 15:00  TuS Hohenecken Bretzenheim
15:00 15:00  TuS Marienborn Fußgönheim
15:00 15:00  Gau-Odernheim Basara Mainz
15:00 15:00  TuS Steinbach Baumholder
15:00 15:00  Grün Weiß Firrel Falke Steinfeld
15:00 15:00  Frisia Wilhelmshaven Wilhelmshaven
15:00 15:00  Schüttorf Bevern
15:00 15:00  Türkspor Dortmund YEG Hassel
15:00 15:00  Meinerzhagen Schüren
15:00 15:00  Neheim Lennestadt
15:00 15:00  Vorwärts-Wacker 04 Rahlstedt
15:00 15:00  ASV Hamburg ETSV Hamburg
15:15 15:15  Homburg-Nümbrecht Bad Honnef
15:15 15:15  TuS Fichte Lintfort Genc Osman
15:15 15:15  Blau-Weiß Mintard Steele
15:15 15:15  SV Hermersberg Jahn Zeiskam
15:30 15:30  Türkspor Brême Wulsdorf
15:30 15:30  SF BG Marburg Dorndorf
15:30 15:30  Grün-Weiß Brauweiler Wesseling-Urfeld
15:30 15:30  Krefeld-Fischeln 1. FC M'gladbach
15:30 15:30  Düsseldorf West Holzheimer SG
15:30 15:30  Victoria Mennrath Büderich
15:30 15:30  Lowick Blau-Weiß Dingden
15:30 15:30  Arminia Klosterhardt Wachtendonk-Wankum
15:30 15:30  Mülheimer VfB Bottrop 1900
15:30 15:30  DV Solingen Rellinghausen
15:30 15:30  Reusrath Frohnhausen
15:30 15:30  FV Bischmisheim Herrensohr
15:30 15:30  Bienwald Kandel Steinwenden
15:30 15:30  Westfalia Herne Holzwickeder SC
16:00 16:00  Speyer Pirmasens II