Afficher le menu   
   Cacher le menu   
-- : -- -- : --  Bordeaux Montpellier
-- : -- -- : --  Brest Lille
-- : -- -- : --  Lens Reims
-- : -- -- : --  Lorient Nantes
-- : -- -- : --  Metz Dijon
-- : -- -- : --  Nice Monaco
-- : -- -- : --  Nîmes Angers
-- : -- -- : --  PSG Rennes
-- : -- -- : --  Strasbourg Olympique Marseille
21:00 21:00  Olympique Lyonnais Saint-Étienne
-- : -- -- : --  Atlético Madrid Cadix
-- : -- -- : --  Barcelone Real Bétis
-- : -- -- : --  Getafe Villarreal
-- : -- -- : --  Huesca Eibar
-- : -- -- : --  Levante Deportivo Alavés
-- : -- -- : --  Real Sociedad Grenade
-- : -- -- : --  Séville Osasuna
-- : -- -- : --  Valence Real Madrid
-- : -- -- : --  Real Valladolid Athletic Bilbao
-- : -- -- : --  Elche Celta Vigo
-- : -- -- : --  Atalanta Inter Milan
-- : -- -- : --  Bénévent Spezia
-- : -- -- : --  Bologne Naples
-- : -- -- : --  Cagliari Sampdoria
-- : -- -- : --  Genoa Rome
-- : -- -- : --  Lazio Juventus
-- : -- -- : --  Milan Hellas Verona
-- : -- -- : --  Parme Fiorentina
-- : -- -- : --  Sassuolo Udinese
-- : -- -- : --  Torino Crotone
-- : -- -- : --  Albacete Leganes
-- : -- -- : --  Alcorcón Fuenlabrada
-- : -- -- : --  Carthagène UD Logroñés
-- : -- -- : --  Girona Las Palmas
-- : -- -- : --  Espanyol Lugo
-- : -- -- : --  Majorque Ponferradina
-- : -- -- : --  Mirandés Sporting Gijón
-- : -- -- : --  Rayo Vallecano Almería
-- : -- -- : --  Real Oviedo Castellon
-- : -- -- : --  Sabadell Malaga
-- : -- -- : --  Tenerife Real Saragosse
-- : -- -- : --  Casa Pia Sporting Covilhã
-- : -- -- : --  CD Cova Piedade Benfica-B
-- : -- -- : --  Feirense Arouca
-- : -- -- : --  Penafiel Chaves
-- : -- -- : --  Porto II Mafra
-- : -- -- : --  Vizela Leixões
-- : -- -- : --  UD Oliveirense Estoril
-- : -- -- : --  Varzim Academico Viseu
-- : -- -- : --  Vilafranquense Academica
-- : -- -- : --  BB Erzurumspor Goztepe AS Izmir
-- : -- -- : --  MKE Ankaragücü Fatih Karagümrük
-- : -- -- : --  Sivasspor Galatasaray SK
-- : -- -- : --  Kayserispor Hatayspor
-- : -- -- : --  Alanyaspor Trabzonspor
-- : -- -- : --  Kasimpasa SK Antalyaspor
-- : -- -- : --  Fenerbahce SK Konyaspor
-- : -- -- : --  Istanbul BB Genclerbirligi SK
-- : -- -- : --  Gaziantep BB Besiktas JK
-- : -- -- : --  Yeni Malatyaspor Denizlispor
-- : -- -- : --  Celta de Vigo II Unionistas de Salamanca
-- : -- -- : --  Zamora Pontevedra
-- : -- -- : --  Salamanca UDS Racing de Ferrol
-- : -- -- : --  Compostelle Guijuelo
-- : -- -- : --  Deportivo La Corogne Coruxo
-- : -- -- : --  Langreo Sporting Gijón II
-- : -- -- : --  Covadonga Burgos
-- : -- -- : --  Marino de Luanco Real Valladolid II
-- : -- -- : --  Cultural Leonesa Real Oviedo II
-- : -- -- : --  Numancia Lealtad
-- : -- -- : --  Athletic Bilbao II Amorebieta
-- : -- -- : --  Deportivo Alaves II Portugalete
-- : -- -- : --  Leioa Racing Santander
-- : -- -- : --  Laredo Real Unión
-- : -- -- : --  Barakaldo Real Sociedad II
-- : -- -- : --  SD Logroñés Tarazona
-- : -- -- : --  CD Calahorra Izarra
-- : -- -- : --  Ejea Mutilvera
-- : -- -- : --  Osasuna II Ebro
-- : -- -- : --  Tudelano Haro
-- : -- -- : --  Olot Badalona
-- : -- -- : --  Prat Gimnastic Tarragone
-- : -- -- : --  FC Andorra Barcelone II
-- : -- -- : --  L'Hospitalet Espanyol II
-- : -- -- : --  Lleida Esportiu Llagostera
-- : -- -- : --  Hercules Peña Deportiva
-- : -- -- : --  Orihuela Valence
-- : -- -- : --  Ibiza Atzeneta
-- : -- -- : --  Villarreal II Alcoyano
-- : -- -- : --  Levante II La Nucía
-- : -- -- : --  Las Palmas II Algeciras
-- : -- -- : --  San Fernando Recreativo Huelva
-- : -- -- : --  Linense Sanluqueño
-- : -- -- : --  Marbella Cádiz II
-- : -- -- : --  Marino Tamaraceite
-- : -- -- : --  Lorca Deportiva Real Murcie
-- : -- -- : --  Yeclano Real Betis II
-- : -- -- : --  UCAM Murcia El Ejido
-- : -- -- : --  Granada II Cordoba
-- : -- -- : --  Séville II Linares Deportivo
-- : -- -- : --  Real Madrid CF II Atlético Baleares
-- : -- -- : --  Navalcarnero Rayo Majadahonda
-- : -- -- : --  Poblense Getafe II
-- : -- -- : --  Internacional de Madrid Las Rozas
-- : -- -- : --  Atlético Madrid II SS Reyes
-- : -- -- : --  CD Badajoz Villarrubia
-- : -- -- : --  Villarrobledo Estrémadure UD
-- : -- -- : --  Talavera Don Benito
-- : -- -- : --  Villanovense Socuéllamos
-- : -- -- : --  Mérida Melilla
-- : -- -- : --  Palamós Vic Riuprimer Refo
-- : -- -- : --  Vic Lloret
-- : -- -- : --  La Jonquera L'Escala
-- : -- -- : --  Llagostera II Bescanó
-- : -- -- : --  Manlleu Tona
-- : -- -- : --  Guineueta Les Franqueses
-- : -- -- : --  Mataró Mollet
-- : -- -- : --  Sant Cugat Júpiter
-- : -- -- : --  Unificacion Llefià Rubí
-- : -- -- : --  Parets Sabadell Nord
-- : -- -- : --  Santboià Vista Alegre
-- : -- -- : --  Vilanova Rapitenca
-- : -- -- : --  El Catllar Gandesa
-- : -- -- : --  Gavà Ascó
-- : -- -- : --  Sant Ildefons Viladecans
-- : -- -- : --  Martorell Solsona
-- : -- -- : --  Tàrrega Atlètic Lleida
-- : -- -- : --  Atlètic Sant Just Borges
-- : -- -- : --  Can Vidalet Alcarràs
-- : -- -- : --  Martinenc Mollerussa
-- : -- -- : --  Atlético Madrid Sporting de Huelva
-- : -- -- : --  Valencia Santa Teresa
-- : -- -- : --  Real Sociedad Granadilla Tenerife
-- : -- -- : --  Levante Barcelona
-- : -- -- : --  Madrid Logroño
-- : -- -- : --  Rayo Vallecano Real Betis
-- : -- -- : --  Espanyol Athletic Club
-- : -- -- : --  Deportivo de La Coruña Sevilla
-- : -- -- : --  Eibar Real Madrid
-- : -- -- : --  Parquesol Real Oviedo
-- : -- -- : --  Pozuelo Alarcón Racing Santander
-- : -- -- : --  Madrid II Sporting Gijón
-- : -- -- : --  Friol Atlético Madrid II
-- : -- -- : --  Seagull Osasuna
-- : -- -- : --  Espanyol II Deportivo Alavés
-- : -- -- : --  AEM Barcelona II
-- : -- -- : --  Collerense Athletic Club II
-- : -- -- : --  Juan Grande La Solana
-- : -- -- : --  Cáceres Pozoalbense
-- : -- -- : --  Granada Málaga
-- : -- -- : --  Córdoba UDG Tenerife Sur II
-- : -- -- : --  Alhama Villarreal
-- : -- -- : --  Almassora Valencia II
-- : -- -- : --  Real Unión de Tenerife Femarguín
-- : -- -- : --  Aldaia Albacete
-- : -- -- : --  Alexandrie Livourne
-- : -- -- : --  Côme Olbia
-- : -- -- : --  GIANA Erminio Plaisance
-- : -- -- : --  Grosseto Giulianova
-- : -- -- : --  Lucchese AlbinoLeffe
-- : -- -- : --  Novare Juventus II
-- : -- -- : --  Pizzighettone Pro Vercelli
-- : -- -- : --  Pistoiese Pontedera
-- : -- -- : --  Pro Patria Pro Sesto
-- : -- -- : --  Renate Lecco
-- : -- -- : --  Fano Südtirol
-- : -- -- : --  Carpi Legnago Salus
-- : -- -- : --  Cesena Fermana
-- : -- -- : --  Feralpi Salò Vis Pesaro
-- : -- -- : --  Gubbio Triestina
-- : -- -- : --  Imolese Modène
-- : -- -- : --  Mantoue Arezzo
-- : -- -- : --  Matelica Calcio Ravenne
-- : -- -- : --  Calcio Padova USD Virtusvecomp Vérone
-- : -- -- : --  Sambenedettese Pérouse
-- : -- -- : --  Avellino Catanzaro
-- : -- -- : --  Bari Juve Stabia
-- : -- -- : --  Cavese Ternana
-- : -- -- : --  Palerme Catane
-- : -- -- : --  Teramo Trapani
-- : -- -- : --  Neapolis Potenza Calcio
-- : -- -- : --  Virtus Francavilla Caserte
-- : -- -- : --  Viterbese Castrense Pagani
-- : -- -- : --  Roma Florence
-- : -- -- : --  Florentia Empoli
-- : -- -- : --  Hellas Verona San Marino
-- : -- -- : --  Inter Fém Milan Pink Sport Time
-- : -- -- : --  Juventus Reggiana
-- : -- -- : --  Carpisa Napoli Milan
11:00 11:00  Geestemünde Komet Arsten
13:30 13:30  Einheit Rudolstadt An der Fahner Höhe
13:30 13:30  Oberlausitz International Leipzig
13:30 13:30  Plauen Union Sandersdorf
13:30 13:30  Wacker Nordhausen II Carl Zeiss Jena II
13:30 13:30  Eilenburg Krieschow
13:30 13:30  Martinroda Rot-Weiss Erfurt
13:30 13:30  VfL Halle FC Grimma
13:30 13:30  Strausberg SV Tasmania 1973
13:30 13:30  Neustrelitz Greifswalder SV
13:30 13:30  CFC Hertha Blau-Weiß 90 Berlin
13:30 13:30  Hansa Rostock II Stern
13:30 13:30  Lok Stendal Victoria Seelow
14:00 14:00  Barmbek-Uhlenhorst Paloma
14:00 14:00  Niendorfer TSV Rugenbergen
14:00 14:00  Buchholz Osdorf
14:00 14:00  Eckernförder SV Inter Türkspor Kiel
14:00 14:00  Todesfelde Pansdorf
14:00 14:00  Preußen Reinfeld Eutiner SV
14:00 14:00  Eintracht Celle Heeslinger SC
14:00 14:00  Bersenbrück Hagen / ​Uthlede
14:00 14:00  VfL Oldenbourg BW Lohne
14:00 14:00  TB Uphusen Spelle-Venhaus
14:00 14:00  Wolfenbüttel BW Schwalbe Tündern
14:00 14:00  SVG Gottingue Eintracht Northeim
14:00 14:00  Arminia Hanovre Lupo-Martini
14:00 14:00  FT Brunswick Germania Egestorf
14:00 14:00  Brinkumer SV OSC Bremerhaven
14:30 14:30  SV Steinbach Neuhof
14:30 14:30  TuS Haltern Preußen Münster II
14:30 14:30  Sportfreunde Siegen Wattenscheid 09
14:30 14:30  Hammer SpVgg FC Eintracht Rheine
14:30 14:30  Schermbeck ASC Dortmund
14:30 14:30  Paderborn II Westfalia Herne
14:30 14:30  Sprockhövel Ennepetal
14:30 14:30  Holzwickeder SC Vreden
14:30 14:30  Meinerzhagen Westfalia Rhynern
14:30 14:30  Erndtebrück Kaan-Marienborn
14:30 14:30  Victoria Clarholz Finnentrop / Bamenohl
14:30 14:30  Velbert Kray
14:30 14:30  1. FC M'gladbach FC Bocholt
14:30 14:30  Hennef 05 Frechen
14:30 14:30  Alfter Pesch
14:30 14:30  BCV Glesch / Paffendorf SV Breinig
14:30 14:30  Düren Merzenich Eilendorf
14:45 14:45  Wesseling-Urfeld Blau-Weiß Friesdorf
15:00 15:00  Emmelshausen Alemannia Waldalgesheim
15:00 15:00  Speyer Hertha Wiesbach
15:00 15:00  SV Zeilsheim Fernwald
15:00 15:00  Eddersheim Hanau 93
15:00 15:00  Union Tornesch Hamburger SV III
15:00 15:00  Union Brême Hemelingen
15:00 15:00  Monheim Meerbusch
15:00 15:00  Schonnebeck SC Velbert
15:00 15:00  Cronenberger SC SF Baumberg
15:00 15:00  Jahn Dinslaken-Hiesfeld Teutonia St.Tönis
15:00 15:00  Deutz Hürth
15:00 15:00  VfL Vichttal Viktoria Arnoldsweiler
15:15 15:15  TVD Velbert TuRU 1880 Düsseldorf
15:15 15:15  Union Nettetal SF Niederwenigern
15:15 15:15  Sterkrade-Nord Germania Ratingen
15:30 15:30  SFL Bremerhaven Vatan Sport
15:30 15:30  Habenhauser FV Leher TS
15:30 15:30  Hilden FSV Duisburg
15:30 15:30  Düsseldorf West Clèves
15:30 15:30  Fortuna Köln II Siegburger SV
-- : -- -- : --  Carl Zeiss Jena Turbine Potsdam II
-- : -- -- : --  Gütersloh Cloppenburg
-- : -- -- : --  Borussia M'gladbach Wolfsburg II
-- : -- -- : --  Borussia Bocholt Berghofen
-- : -- -- : --  RB Leipzig Arminia Bielefeld
-- : -- -- : --  Hoffenheim II Ingolstadt
-- : -- -- : --  Bayern Munich II Andernach
-- : -- -- : --  Sarrebruck Niederkirchen
16:00 16:00  Águia FC Vimioso Merelinense
16:00 16:00  Bragance Montalegre
16:00 16:00  Maria da Fonte Mirandela
16:00 16:00  Vianense Pedras Salgadas
16:00 16:00  Braga Vidago
16:00 16:00  Vilaverdense Cerveira
16:00 16:00  Fafe Berço
16:00 16:00  AR São Martinho Felgueiras 1932
16:00 16:00  Desportivo Aves Mondinense
16:00 16:00  Tirsense Rio Ave II
16:00 16:00  Pevidem Vitória Guimarães II
16:00 16:00  Amarante Salgueiros
16:00 16:00  Trofense Marítimo II
16:00 16:00  Pedras Rubras Uniao Madère
16:00 16:00  Leça Gondomar
16:00 16:00  Vila Real Câmara de Lobos
16:00 16:00  Paredes Coimbrões
16:00 16:00  Sanjoanense Lusitania FC Lourosa
16:00 16:00  RD Agueda Lusitano FCV
16:00 16:00  Beira Mar Castro Daire
16:00 16:00  Vila Cortez Espinho
16:00 16:00  Canelas 2010 Anadia
16:00 16:00  Valadares Gaia São João Ver
16:00 16:00  Alcains Vitória de Sernache
16:00 16:00  Carapinheirense Oliveira Hospital
16:00 16:00  Benfica Castelo Branco Mortágua
16:00 16:00  Uniao de Leiria Marinhense
16:00 16:00  GRAP Condeixa
16:00 16:00  Oleiros Sertanense
16:00 16:00  1º Dezembro Pêro Pinheiro
16:00 16:00  Sacavenense Fátima
16:00 16:00  Sintrense Alverca
16:00 16:00  Lourinhanense Torreense
16:00 16:00  União Santarém Caldas
16:00 16:00  União Almeirim Loures
16:00 16:00  Fabril Barreiro Olímpico do Montijo
16:00 16:00  Réal Oriental Lisbonne
16:00 16:00  Ideal Praiense
16:00 16:00  Sporting Lisbonne B Fontinhas
16:00 16:00  CD Rabo de Peixe Belenenses II
16:00 16:00  Estrela Oriental Dragon
16:00 16:00  Amora Moura
16:00 16:00  Juventude Évora Olhanense
16:00 16:00Annulé Louletano Armacenenses
16:00 16:00  Moncarapachense Lagos
16:00 16:00  Aljustrelense Lusitano GC Évora
16:00 16:00  Vitoria Sétubal Pinhalnovense
17:00 17:00  Camacha Brito
14:30 14:30  Snef-Tyber Ransart
14:30 14:30  Beloeil Péruwelz
14:30 14:30  Soignies Sports Solre-sur-Sambre
14:30 14:30  Hornu Le Roeulx
14:30 14:30  Houdeng Molenbaix
14:30 14:30  Vosselaar Ranst
14:30 14:30  Bornem Ternesse
14:30 14:30  Rapid Leest Wezel
14:30 14:30  Retie Oppuurs
14:30 14:30  Eendracht Zoersel Vorselaar
14:30 14:30  Bevel Berg en Dal
14:30 14:30  Racing Waregem Dixmude
14:30 14:30  Sparta Heestert Wielsbeke
14:30 14:30  Lokeren Doorslaar Berlare
14:30 14:30  Ardennen Drongen
14:30 14:30  Munkzwalm Elene-Grotenberge
14:30 14:30  SK Denderhoutem Jong Zulte
14:30 14:30  St-Joris Sleidinge Latem
14:30 14:30  HO Kalken Dendermonde
14:30 14:30  Eendracht Zele Eendracht Aalter
14:30 14:30  Grembergen Excelsior Mariakerke
14:30 14:30  Vaux La Roche
14:30 14:30  Bregel Sport Verbroedering Maasmechelen
14:30 14:30  Schoonbeek-Beverst Achel
14:30 14:30  Zepperen-Brustem Torpedo Hasselt
14:30 14:30  Groen Star Beek Zonhoven United
14:30 14:30  Juve Hasselt Helson Helchteren
14:30 14:30  Herkol Waltwilder
14:30 14:30  Alken KFC Eksel
14:30 14:30  Herk Herderen-Millen
14:30 14:30  Union Lasne-Ohain Kosova Schaerbeek
14:30 14:30  Stade Everois Genappe
14:30 14:30  Etterbeek FC Schaerbeek
14:30 14:30  Grimbergen Borght-Humbeek
14:30 14:30  Aarschot Hoegaarden-Outgaarden
14:30 14:30  Tervuren-Duisburg Sporting Kampenhout
14:30 14:30  Bodegem Kapelle United Liedekerke
15:00 15:00  US Dinantaise Condruzien
15:00 15:00  Biesme Fernelmont-Hemptinne
15:00 15:00  Andennais Flavion-Morialmé
15:00 15:00  Beauraing Grand-Leez
15:00 15:00  Wallonne Ciney Malonne
15:00 15:00  Chevetogne Spy
15:00 15:00  Loyers ES de la Molignée
15:00 15:00  Meux II Nismes
15:00 15:00  Morlanwelz RAS Monceau
15:00 15:00  Montignies Gilly
15:00 15:00  Antoing Excelsior Biévène
15:00 15:00  Sassport Boezinge Oostnieuwkerke
15:00 15:00  Excelsior Zedelgem Blankenberge
15:00 15:00  SC Zonnebeke Rumbeke
15:00 15:00  Ethe Belmont Lorrain Arlon
15:00 15:00  Saint-Josse Walhain
15:00 15:00  Sporting Bruxelles NSeth Berchem
15:00 15:00  Sportive Brainoise Nivellois
15:00 15:00  Uccle Grez-Doiceau
15:00 15:00  Melsbroek Bertem-Leefdaal
16:00 16:00  Meix-devant-Virton Bastogne
14:00 14:00  Quick OFC
14:00 14:00  Hoogland EVV
14:00 14:00  Gemert Hollandia
14:00 14:00  DEM ADO '20
14:00 14:00  JOS Watergraafsmeer Dongen
14:30 14:30  Groene Ster UNA
14:30 14:30  HSC '21 Westlandia
14:30 14:30  OSS '20 GVV Unitas
14:30 14:30  Blauw Geel '38 USV Hercules
14:00 14:00  VV Emmen SDO
14:00 14:00  Velsen De Zouaven
14:00 14:00  Be Quick 1887 RKZVC
14:00 14:00  Silvolde Alcides
14:00 14:00  LONGA '30 Purmersteijn
14:00 14:00  Hoogeveen HBS
14:00 14:00  TAC'90 RKAVV
14:00 14:00  Alphense Boys SJC Noordwijk
14:00 14:00  Juliana '31 Minor
14:00 14:00  Orion AWC
14:00 14:00  IFC TOGB
14:00 14:00  VOC EHC Hoensbroek
14:00 14:00  Baronie OJC Rosmalen
14:30 14:30  RKSV Nuenen UDI '19
14:30 14:30Annulé Halsteren Leonidas
14:30 14:30  Moerse Boys Meerssen
14:00 14:00  Hillegom Legmeervogels
14:00 14:00  AFC '34 Assendelft
14:00 14:00  Uitgeest SDZ
14:00 14:00  Kolping Boys Hoofddorp
14:00 14:00  LSVV DSOV
14:00 14:00  Hillegersberg Zwervers
14:00 14:00  ONA DHC Delft
14:00 14:00  FC Olympia Den Hoorn
14:00 14:00  VUC DOSKO
14:00 14:00  Rood-Wit Willebrord Boshuizen
14:00 14:00  Leones EFC
14:00 14:00  Tubantia Stevo
14:00 14:00  Heino De Bataven
14:00 14:00  SV Dalfsen Voorwaarts T
14:00 14:00  Columbia ROHDA Raalte
14:00 14:00  RKHVV BVC '12
14:00 14:00  Bemmel Winterswijk
14:00 14:00  VV Heerenveen Hoogezand
14:00 14:00  Jubbega VKW
14:00 14:00  SVBO SWZ
14:00 14:00  GOMOS GRC Groningen
14:00 14:00  FVC CVV Germanicus
14:00 14:00  Noordster WVV
14:30 14:30  Kampong Fortuna Wormerveer
14:30 14:30  AGB ROAC
14:30 14:30  Spartaan'20 Unitas 30
14:30 14:30  't Zand Sarto
14:30 14:30  Berghem Sport Rhode
14:30 14:30  Best Vooruit TOP Oss Amateurs
14:30 14:30  Eindhoven AV SC NEC
14:30 14:30  HVCH Nemelaer
14:30 14:30  Alverna Brabantia
14:30 14:30  Woezik Erp
14:30 14:30  ZSV Heeze
14:30 14:30  De Ster Susteren
14:30 14:30  Chevremont Wilhelmina 08
14:30 14:30  Venlosche Boys Wittenhorst
14:30 14:30  Veritas Deurne
14:30 14:30  SSS '18 BSV Limburgia
14:30 14:30  Venray Geldrop
14:30 14:30  MASV TVC '28
14:30 14:30  Stadspark Roden
11:00 11:00  De Tukkers SEP
11:00 11:00  Orion DVC '26
11:30 11:30  Buitenveldert II Victoria Boys
11:30 11:30  Winkel RKDEO
11:45 11:45  Prinses Irene SSS '18
12:00 12:00  RKSV Nuenen II Bekkerveld
12:30 12:30  Rigtersbleek SDO
14:00 14:00  Hoogland Hontenisse
14:00 14:00  VDZ HVCH
14:00 14:00  OVV ’67 UDI '19
14:30 14:30  Antibarbari Velsen
14:30 14:30  Kunde Eldenia II
-- : -- -- : --  Adanaspor FK Menemenspor
-- : -- -- : --  Eskisehirspor Ankara Keçiörengücü
-- : -- -- : --  Bandırmaspor Giresunspor
-- : -- -- : --  Ümraniyespor Tuzlaspor
-- : -- -- : --  Altay SK Izmir Balıkesirspor
-- : -- -- : --  BB Ankaraspor Bursaspor
-- : -- -- : --  Istanbulspor AS Adana Demirspor
-- : -- -- : --  Samsunspor Altınordu
-- : -- -- : --  Akhisar Belediyespor Boluspor
-- : -- -- : --  Rio Branco Galvez
-- : -- -- : --  Atlético Acreano Vilhenense
-- : -- -- : --  Independente PA Fast Clube
-- : -- -- : --  Santos AP São Raimundo RR
-- : -- -- : --  Ríver Moto Club MA
-- : -- -- : --  Altos Juventude MA
-- : -- -- : --  Afogados América RN
-- : -- -- : --  Globo Salgueiro
-- : -- -- : --  Floresta Campinense
-- : -- -- : --  Guarany de Sobral Atlético Cajazeirense
-- : -- -- : --  Potiguar Mossoró Vitória da Conquista
-- : -- -- : --  Central ABC
-- : -- -- : --  Frei Paulistano Coruripe
-- : -- -- : --  Itabaiana Jacyobá
-- : -- -- : --  Aparecidense Goianésia
-- : -- -- : --  Goiânia Águia Negra
-- : -- -- : --  CEOV Operário Vitória ES
-- : -- -- : --  Tupynambás Villa Nova
-- : -- -- : --  Caldense Gama
-- : -- -- : --  Bahia de Feira Palmas
-- : -- -- : --  Nacional PR Portuguesa RJ
-- : -- -- : --  Cabofriense Bangu
-- : -- -- : --  Ferroviária TCW
-- : -- -- : --  Mirassol FC Cascavel
-- : -- -- : --  Joinville Pelotas