Afficher le menu   
   Cacher le menu   
15:00 15:00  Irlande Pays de Galles
15:00 15:00  Kazakhstan Albanie
18:00 18:00

Pariez

Bosnie-Herzégovine Pays-Bas
18:00 18:00  Angleterre Belgique
18:00 18:00  Croatie Suède
18:00 18:00  Norvège Roumanie
18:00 18:00  Finlande Bulgarie
18:00 18:00  Arménie Géorgie
18:00 18:00  Estonie ARY Macédoine
18:00 18:00  Lituanie Bélarus
20:45 20:45

Pariez

Pologne Italie
20:45 20:45  Islande Danemark
20:45 20:45  France Portugal
20:45 20:45  Irlande du Nord Autriche
20:45 20:45  Israël République Tchèque
20:45 20:45  Écosse Slovaquie
20:45 20:45

Pariez

Russie Turquie
20:45 20:45  Serbie Hongrie
20:45 20:45  Grèce Moldavie
20:45 20:45  Kosovo Slovénie
-- : -- -- : --Reporté Montserrat El Salvador
-- : -- -- : --Reporté Îles Caïmans Canada
-- : -- -- : --Reporté Cuba Antilles Néerlandaises
-- : -- -- : --Reporté Dominique Panama
-- : -- -- : --Reporté Sainte-Lucie Haïti
-- : -- -- : --Reporté Porto Rico Trinité-et-Tobago
-- : -- -- : --  Espanyol Alcorcón
-- : -- -- : --  Fuenlabrada Castellon
-- : -- -- : --  Leganes Girona
-- : -- -- : --  UD Logroñés Almería
-- : -- -- : --  Lugo Majorque
-- : -- -- : --  Malaga Las Palmas
-- : -- -- : --  Ponferradina Carthagène
-- : -- -- : --  Real Oviedo Sporting Gijón
-- : -- -- : --  Real Saragosse Albacete
-- : -- -- : --  Sabadell Mirandés
-- : -- -- : --  Tenerife Rayo Vallecano
-- : -- -- : --  L'Escala Vic Riuprimer Refo
-- : -- -- : --  Lloret Bescanó
-- : -- -- : --  Palamós Tona
-- : -- -- : --  Vic Manlleu
-- : -- -- : --  La Jonquera Llagostera II
-- : -- -- : --  Júpiter Les Franqueses
-- : -- -- : --  Mollet Rubí
-- : -- -- : --  Guineueta Sabadell Nord
-- : -- -- : --  Mataró Parets
-- : -- -- : --  Sant Cugat Unificacion Llefià
-- : -- -- : --  Gandesa Vista Alegre
-- : -- -- : --  Rapitenca Ascó
-- : -- -- : --  Santboià Viladecans
-- : -- -- : --  Vilanova Sant Ildefons
-- : -- -- : --  El Catllar Gavà
-- : -- -- : --  Borges Solsona
-- : -- -- : --  Atlètic Lleida Alcarràs
-- : -- -- : --  Martorell Mollerussa
-- : -- -- : --  Tàrrega Martinenc
-- : -- -- : --  Atlètic Sant Just Can Vidalet
-- : -- -- : --  Atlético Madrid Granadilla Tenerife
-- : -- -- : --  Barcelona Logroño
-- : -- -- : --  Valencia Real Madrid
-- : -- -- : --  Real Betis Santa Teresa
-- : -- -- : --  Levante Eibar
-- : -- -- : --  Madrid Espanyol
-- : -- -- : --Reporté Rayo Vallecano Sporting de Huelva
-- : -- -- : --  Sevilla Athletic Club
-- : -- -- : --  Deportivo de La Coruña Real Sociedad
15:00 15:00  Livourne Juventus II
15:00 15:00  Pontedera Renate
15:00 15:00  Pro Patria Pistoiese
15:00 15:00  Pro Sesto Olbia
15:00 15:00  Cesena Feralpi Salò
15:00 15:00  Fermana Calcio Padova
15:00 15:00  Legnago Salus Triestina
15:00 15:00  Mantoue Pérouse
15:00 15:00  Südtirol Gubbio
15:00 15:00  Juve Stabia Virtus Francavilla
15:00 15:00  Monopoli Teramo
15:00 15:00  Palerme Avellino
15:00 15:00  Viterbese Castrense Bari
17:30 17:30  AlbinoLeffe GIANA Erminio
17:30 17:30  Giulianova Plaisance
17:30 17:30  Côme Lecco
17:30 17:30  Pro Vercelli Lucchese
17:30 17:30  Fano Sambenedettese
17:30 17:30  Arezzo USD Virtusvecomp Vérone
17:30 17:30  Imolese Carpi
17:30 17:30  Modène Ravenne
17:30 17:30  Caserte Ternana
17:30 17:30  Pagani Cavese
17:30 17:30  Vibonese Catanzaro
-- : -- -- : --  Empoli Milan
-- : -- -- : --  Florentia Carpisa Napoli
-- : -- -- : --  Hellas Verona Pink Sport Time
-- : -- -- : --  Inter Fém Milan Roma
-- : -- -- : --  Juventus Florence
-- : -- -- : --  Reggiana San Marino
10:45 10:45  HEBC Osdorf
13:00 13:00  Schwachhausen Bremer SV
14:00 14:00  Barmbek-Uhlenhorst Victoria Hambourg
14:00 14:00  Niendorfer TSV Hamburger SV III
14:00 14:00  Rugenbergen Paloma
14:00 14:00  TSB Flensburg Altenholz
14:00 14:00  Todesfelde Preußen Reinfeld
14:00 14:00  Eichede Union Neumünster
14:00 14:00  Rot-Weiss Erfurt An der Fahner Höhe
14:00 14:00  Eintracht Northeim FT Brunswick
14:00 14:00  Brinkumer SV Komet Arsten
15:00 15:00  Gonsenheim Karbach
15:00 15:00  Wormatia Worms Arminia Ludwigshafen
15:00 15:00  Speyer Pfeddersheim
15:00 15:00  SV Zeilsheim Neuhof
15:00 15:00  Türk Gücü Friedberg Baunatal
15:00 15:00  Eddersheim Waldgirmes
15:00 15:00  SV Steinbach Ginsheim
15:00 15:00  Union Tornesch Concordia
15:00 15:00  Sasel Bramfelder SV
15:00 15:00  Heeslinger SC Kickers Emden
15:00 15:00  Hagen / ​Uthlede Spelle-Venhaus
15:00 15:00  BW Lohne Rotenburger SV
15:00 15:00  Bersenbrück VfL Oldenbourg
15:00 15:00  Gifhorn Arminia Hanovre
15:00 15:00  Vatan Sport OSC Bremerhaven
15:00 15:00  Union Brême Leher TS
15:00 15:00  TuS Haltern Westfalia Rhynern
15:00 15:00  Sportfreunde Siegen Kaan-Marienborn
15:00 15:00  Hammer SpVgg Gütersloh
15:00 15:00  Schermbeck Finnentrop / Bamenohl
15:00 15:00  Paderborn II Preußen Münster II
15:00 15:00  ASC Dortmund Wattenscheid 09
15:00 15:00  FC Eintracht Rheine Westfalia Herne
15:00 15:00  Meinerzhagen Holzwickeder SC
15:00 15:00  Erndtebrück Sprockhövel
15:00 15:00  Victoria Clarholz Vreden
15:00 15:00  Clèves Velbert
15:00 15:00  SF Baumberg Monheim
15:00 15:00  SC Velbert TVD Velbert
15:00 15:00  SF Niederwenigern Jahn Dinslaken-Hiesfeld
15:00 15:00  Meerbusch Kray
15:00 15:00  Germania Ratingen Schwarz-Weiss Essen
15:00 15:00  Eilendorf Hennef 05
15:00 15:00  SV Breinig VfL Vichttal
15:00 15:00  Viktoria Arnoldsweiler Hürth
15:00 15:00  Borussia Freialdenhoven Alfter
15:15 15:15  Union Nettetal Düsseldorf West
15:15 15:15  Wesseling-Urfeld BCV Glesch / Paffendorf
15:30 15:30  Elversberg II Eppelborn
15:30 15:30  SFL Bremerhaven Hastedt
15:30 15:30  FSV Duisburg Sterkrade-Nord
15:30 15:30  Hilden Cronenberger SC
15:30 15:30  TuRU 1880 Düsseldorf FC Bocholt
15:30 15:30  Teutonia St.Tönis 1. FC M'gladbach
15:30 15:30  Blau-Weiß Friesdorf Düren Merzenich
15:30 15:30  Fortuna Köln II Deutz
15:30 15:30  Frechen Pesch
14:30 14:30  Herk Verbroedering Maasmechelen
14:30 14:30  Tervuren-Duisburg Borght-Humbeek
15:00 15:00  US Dinantaise Fernelmont-Hemptinne
15:00 15:00  Grand-Leez Nismes
15:00 15:00  Meux II Spy
15:00 15:00  Wallonne Ciney Andennais
15:00 15:00  Beauraing Flavion-Morialmé
15:00 15:00  Loyers Malonne
15:00 15:00  ES de la Molignée Condruzien
15:00 15:00  Chevetogne Biesme
15:00 15:00  JS Fizoise UCE Liège
15:00 15:00  Etoile de Faimes Malmundaria
15:00 15:00  Sprimont II Weywertz
15:00 15:00  Rechain Mélen-Micheroux
15:00 15:00  Elsautoise Pontisse Cité
15:00 15:00  Ster-Francorchamps Aubel
15:00 15:00  Beaufays Jehaytois
15:00 15:00  FC Du Geer La Calamine
15:00 15:00  Snef-Tyber Soignies Sports
15:00 15:00  Montignies Molenbaix
15:00 15:00  Excelsior Biévène RAS Monceau
15:00 15:00  Beloeil Houdeng
15:00 15:00  Le Roeulx Gilly
15:00 15:00  Hornu Ransart
15:00 15:00  Morlanwelz Péruwelz
15:00 15:00  Antoing Solre-sur-Sambre
15:00 15:00  Berg en Dal Ranst
15:00 15:00  Bevel Antonia
15:00 15:00  Retie Wezel
15:00 15:00  Rapid Leest Bornem
15:00 15:00  Vosselaar Ternesse
15:00 15:00  Sparta Heestert Dixmude
15:00 15:00  SC Zonnebeke Blankenberge
15:00 15:00  Racing Waregem Sassport Boezinge
15:00 15:00  Lokeren Doorslaar SK Denderhoutem
15:00 15:00  Eendracht Zele Berlare
15:00 15:00  HO Kalken Jong Zulte
15:00 15:00  Munkzwalm Excelsior Mariakerke
15:00 15:00  Elene-Grotenberge Dendermonde
15:00 15:00  Grembergen St-Joris Sleidinge
15:00 15:00  Ardennen Latem
15:00 15:00  Drongen Eendracht Aalter
15:00 15:00  Ethe Belmont Meix-devant-Virton
15:00 15:00  Florenville Lorrain Arlon
15:00 15:00  Vaux RAC Saint-Mard
15:00 15:00  Zepperen-Brustem Bregel Sport
15:00 15:00  Helson Helchteren Herderen-Millen
15:00 15:00  Herkol Groen Star Beek
15:00 15:00  Schoonbeek-Beverst Zonhoven United
15:00 15:00  Etterbeek Union Lasne-Ohain
15:00 15:00  Uccle BX Brussels
15:00 15:00  Saint-Josse Ixelles
15:00 15:00  Genappe NSeth Berchem
15:00 15:00  Stade Everois Kosova Schaerbeek
15:00 15:00  Nivellois Grez-Doiceau
15:00 15:00  Sporting Bruxelles Walhain
15:00 15:00  Sportive Brainoise FC Schaerbeek
15:00 15:00  Bodegem Kapelle United Linden
15:00 15:00  Liedekerke Sporting Kampenhout
15:00 15:00  Hoegaarden-Outgaarden Veltem
15:00 15:00  Aarschot Wambeek
15:00 15:00  Grimbergen Melsbroek
14:00 14:00  Hoogland Quick
14:00 14:00  Hollandia USV Hercules
14:00 14:00  Gemert GVV Unitas
14:00 14:00  DEM OFC
14:00 14:00  JOS Watergraafsmeer Westlandia
14:30 14:30  Groene Ster EVV
14:30 14:30  HSC '21 ADO '20
14:30 14:30  OSS '20 UNA
14:30 14:30  Blauw Geel '38 Dongen
13:00 13:00Annulé Leonidas RKSV Nuenen
14:00 14:00  Be Quick 1887 Silvolde
14:00 14:00  Hoogeveen RKZVC
14:00 14:00  RKAVV De Zouaven
14:00 14:00  HBS Velsen
14:00 14:00  TAC'90 VV Emmen
14:00 14:00  Alphense Boys Purmersteijn
14:00 14:00  SJC Noordwijk LONGA '30
14:00 14:00  SDO Alcides
14:00 14:00  Orion IFC
14:00 14:00  OJC Rosmalen UDI '19
14:00 14:00  Baronie Juliana '31
14:30 14:30  Halsteren AWC
14:30 14:30  Moerse Boys EHC Hoensbroek
14:30 14:30  Meerssen VOC
14:30 14:30  Minor TOGB
14:00 14:00  Legmeervogels Hoofddorp
14:00 14:00  Hillegom AFC '34
14:00 14:00  Assendelft SDZ
14:00 14:00  Kolping Boys DSOV
14:00 14:00  LSVV ROAC
14:00 14:00  Hillegersberg Rood-Wit Willebrord
14:00 14:00  VUC Den Hoorn
14:00 14:00  FC Olympia Zwervers
14:00 14:00  DHC Delft Boshuizen
14:00 14:00  SC NEC Rhode
14:00 14:00  De Bataven ROHDA Raalte
14:00 14:00  Heino Bemmel
14:00 14:00  SV Dalfsen BVC '12
14:00 14:00  Columbia Voorwaarts T
14:00 14:00  RKHVV TVC '28
14:00 14:00  Winterswijk Stevo
14:00 14:00  Hoogezand SWZ
14:00 14:00  FVC GRC Groningen
14:00 14:00  VV Heerenveen Noordster
14:00 14:00  Jubbega Stadspark
14:00 14:00  SVBO CVV Germanicus
14:00 14:00  WVV Roden
14:00 14:00  GOMOS VKW
14:30 14:30  Kampong Uitgeest
14:30 14:30  AGB Fortuna Wormerveer
14:30 14:30  Spartaan'20 ONA
14:30 14:30  't Zand DOSKO
14:30 14:30  Unitas 30 Sarto
14:30 14:30  Berghem Sport TOP Oss Amateurs
14:30 14:30  Best Vooruit Brabantia
14:30 14:30  Eindhoven AV Leones
14:30 14:30  HVCH Woezik
14:30 14:30  EFC Erp
14:30 14:30  Alverna Nemelaer
14:30 14:30  Deurne Geldrop
14:30 14:30  Venlosche Boys ZSV
14:30 14:30  Chevremont BSV Limburgia
14:30 14:30  SSS '18 Wittenhorst
14:30 14:30  Venray Wilhelmina 08
14:30 14:30  Susteren Heeze
14:30 14:30  Veritas De Ster
14:30 14:30  MASV Tubantia
10:30 10:30  Hontenisse Velsen
11:00 11:00  De Tukkers Buitenveldert II
11:00 11:00  UDI '19 SSS '18
11:00 11:00  Bekkerveld Eldenia II
11:00 11:00  Orion VDZ
11:30 11:30  Winkel Rigtersbleek
12:00 12:00  RKSV Nuenen II Prinses Irene
12:30 12:30  DVC '26 HVCH
13:00 13:00  SDO Victoria Boys
14:00 14:00  Hoogland Antibarbari
14:00 14:00  SEP RKDEO
14:30 14:30  Kunde OVV ’67
13:30 13:30  Fatsa Belediyespor Çankaya FK
13:30 13:30  Ofspor Nevşehir Belediyespor
13:30 13:30  Ağrı 1970 Belediye Kütahyaspor
13:30 13:30  Tokatspor Halide Edip Adıvar
13:30 13:30  Batman Petrolspor Gölcükspor
13:30 13:30  Arhavispor Çatalcaspor
13:30 13:30  Çarşambaspor Cizrespor
13:30 13:30  Siirt İl Özel İdaresi Kestelspor
13:30 13:30  Adıyaman 1954 52 Orduspor
14:00 14:00  Payasspor Manisaspor
14:00 14:00  Kemerspor 2003 Kızılcabölükspor
14:00 14:00  Karaman Belediyespor Yomraspor
14:00 14:00  Yozgatspor 1959 Ceyhanspor
14:00 14:00  Altındağ Spor Erbaaspor
14:00 14:00  Kozan Spor FK Sultanbeyli Belediyespor
14:00 14:00  Kırıkkale Büyük Anadolu 68 Aksaray Belediyespor
14:30 14:30  Arnavutköy Belediyespor Bucaspor 1928
14:30 14:30  Edirnespor Yeşilyurt Belediyespor
14:30 14:30  Belediye Derincespor 1877 Alemdağspor
14:30 14:30  Tekirdağspor Fethiyespor
14:30 14:30  Çengelköyspor İskenderun
14:30 14:30  Darıca Gençlerbirliği Kahta 02 Spor
14:30 14:30  Nazilli Belediyespor Mardin Fosfat
14:30 14:30  Şile Yıldızspor Isparta 32 Spor
14:30 14:30  Somaspor Yalovaspor
14:30 14:30  Karsiyaka SK Elazığ Karakoçan FK
14:30 14:30  Modafen Bergama Belediyespor
14:30 14:30  Silivrispor Düzcespor
14:30 14:30  Muğlaspor 1954 Kelkit Belediyespor
14:30 14:30  Bayrampaşaspor Bursa Yıldırımspor
18:00 18:00  Diyarbekirpor Artvin Hopaspor
18:00 18:00  İçel İdmanyurdu Spor Erokspor
-- : -- -- : --Reporté Finland U17 Turkey U17
-- : -- -- : --Reporté Hungary U17 Israel U17
-- : -- -- : --Reporté Austria U17 Lithuania U17
-- : -- -- : --Reporté Greece U17 Kosovo U17
-- : -- -- : --  Oshmyany Naftan
-- : -- -- : --  Orsha Gomelzheldortrans
-- : -- -- : --  Sputnik Arsenal
-- : -- -- : --  BATE Res. Vitebsk Res.
-- : -- -- : --  Neman Grodno Res. Slavia Res.
-- : -- -- : --  Gorodeya Res. Smolevichy-STI Res.
-- : -- -- : --  Dinamo Minsk Res. Belshina Res.
-- : -- -- : --  Torpedo Zhodino Res. Slutsk Res.
-- : -- -- : --  FK Ruh Brest Res. Isloch Res.
-- : -- -- : --  Minsk Res. Dinamo Brest Res.
-- : -- -- : --  Energetyk-BGU Res. Shakhtyor Res.
10:00 10:00Reporté Rimba Star DPMM
10:00 10:00Reporté Kota Ranger Panchor Murai
10:00 10:00Reporté Kuala Belait Jerudong
14:15 14:15Reporté IKLS Indera
14:15 14:15Reporté Kasuka Wijaya
-- : -- -- : --  Cobresal Coquimbo Unido
-- : -- -- : --  La Serena Palestino
-- : -- -- : --  Santiago Wanderers Unión La Calera
-- : -- -- : --  Curicó Unido Universidad Católica
-- : -- -- : --  Audax Italiano O'Higgins
-- : -- -- : --  Huachipato Everton
-- : -- -- : --  Universidad Concepción Deportes Iquique
-- : -- -- : --  Deportivo Antofagasta Universidad de Chile
-- : -- -- : --  Colo Colo Unión Española
-- : -- -- : --  Escazuceña Carmelita
-- : -- -- : --  Cariari Pococí Municipal San Ramón
-- : -- -- : --  Cofutpa Santa Ana
-- : -- -- : --  Consultants Moravia Turrialba
-- : -- -- : --  Barrio México Uruguay
-- : -- -- : --  Puerto Golfito Aserrí
-- : -- -- : --  Santa Rosa Municipal Liberia
-- : -- -- : --  Municipal Garabito Puntarenas
-- : -- -- : --  Guanacasteca La U Universitarios