Afficher le menu   
   Cacher le menu   
-- : -- -- : --  Ajaccio Clermont
-- : -- -- : --  Amiens SC Sochaux
-- : -- -- : --  Chambly Auxerre
-- : -- -- : --  Le Havre Dunkerque
-- : -- -- : --  Nancy Grenoble Foot 38
-- : -- -- : --  Niort Pau
-- : -- -- : --  Paris FC Châteauroux
-- : -- -- : --  Rodez Toulouse
-- : -- -- : --  Valenciennes Troyes
15:00 15:00  Lazio Sampdoria
18:00 18:00  Genoa Vérone
20:45 20:45  Sassuolo Bologne
-- : -- -- : --  Lecce Cosenza
-- : -- -- : --  Brescia Cremonese
-- : -- -- : --  Pise Empoli
-- : -- -- : --  Chievo Monza
-- : -- -- : --  Frosinone Pescara
-- : -- -- : --  Reggina Pordenone Calcio SSD
-- : -- -- : --  Cittadella Reggiana
-- : -- -- : --  Ascoli Salernitana
-- : -- -- : --  Vicence SPAL
-- : -- -- : --  Venise Virtus Entella
-- : -- -- : --  Stomil Olsztyn Chojniczanka Chojnice
-- : -- -- : --  Radomiak Radom Kalisz
-- : -- -- : --  Miedź Legnica Odra Opole
-- : -- -- : --  GKS Belchatów KS Raków Czestochowa
-- : -- -- : --  Sogndal Åsane
-- : -- -- : --  Sarpsborg 08 KFUM
-- : -- -- : --  Mjøndalen HamKam
-- : -- -- : --  Stjørdals-Blink Rosenborg
-- : -- -- : --  Resovia Rzeszów SKRA Częstochowa
-- : -- -- : --  Líšeň Slavoj Vyšehrad
-- : -- -- : --  Kristiansund Ranheim
-- : -- -- : --  LFA Frem
-- : -- -- : --  Roskilde Tårnby
10:00 10:00  Hradec Králové Vlašim
10:00 10:00  Viktoria Žižkov Varnsdorf
11:00 11:00  Arka Gdynia SSA Radunia Stężyca
11:00 11:00  Vysočina Jihlava Chrudim
12:00 12:00  Zaglebie Sosnowiec SA Puszcza Niepołomice
12:00 12:00  Chrobry Głogów Unia Janikowo
12:00 12:00  Jönköpings Södra Lindome
12:00 12:00  Slagelse B&I Dalum
12:00 12:00  Thisted Holstebro
12:30 12:30  Třinec Prostějov
13:00 13:00  Norrby Örgryte
13:00 13:00  Asker Moss
13:00 13:00  Kongsvinger Kjelsås
13:00 13:00  Fram Oppsal
13:00 13:00  Grorud Strømmen
14:00 14:00  Chrobry Głogów Świt Skolwin
14:00 14:00  Viking Bryne
14:00 14:00  Varberg Öster
15:50 15:50Annulé Trans Legion
14:30 14:30  Furiani Agliani Cannes
16:00 16:00  Aubervilliers Racing Colombes 92
18:00 18:00  Vaulx Velay
18:00 18:00  Clermont II Montluçon
18:00 18:00  Moulins Football Lyon Duchère II
18:00 18:00  Aurillac Bourgoin-Jallieu
18:00 18:00  Ain Sud Thonon Évian
18:00 18:00  Morteau Montlebon Jura Dolois
18:00 18:00  Gueugnon Racing Besançon
18:00 18:00  Besançon Selongey
18:00 18:00  Grandvillars Montceau
18:00 18:00  Saint-Apollinaire Sochaux II
18:00 18:00  Ouest Tourangeau Avoine OCC
18:00 18:00  Déols Orléans II
18:00 18:00  Montargis Saran Municipal
18:00 18:00  Saint-Jean-le-Blanc Montlouis
18:00 18:00  Thaon Nancy II
18:00 18:00  Troyes II Sarre-Union
18:00 18:00  Illkirch Graffenstaden Saint-Louis Neuweg
18:00 18:00  RC Épernay Champagne Raon-l'Etape
18:00 18:00  Colmar Mulhouse
18:00 18:00  Biesheim Amnéville
18:00 18:00  Le Touquet Maubeuge
18:00 18:00  Amiens AC US Chantilly
18:00 18:00  Iris Club de Croix Valenciennes II
18:00 18:00  Feignies-Aulnoye Vimy
18:00 18:00  Lille II Olympique Marcquois
18:00 18:00  Bayeux Avranches II
18:00 18:00  AG Caennaise Quevilly II
18:00 18:00  Dieppe Oissel
18:00 18:00  Cherbourg Vire
18:00 18:00  Chauvigny Bayonne
18:00 18:00  Bordeaux II Stade Bordelais
18:00 18:00  Nîmes II Fabrègues
18:00 18:00  Linas-Montlhery PSG II
18:00 18:00  Blanc Mesnil Mantes
18:00 18:00  Paris II Ivry
18:00 18:00  Meaux Academy Drancy
18:00 18:00Reporté Challans Saumur
18:00 18:00Reporté La Châtaigneraie Sablé
18:00 18:00Reporté Laval II LA ROCHE SUR YON VF
18:00 18:00  ES Le Cannet Rocheville Gallia Lucciana
18:00 18:00  Istres Marseille Endoume Catalans
18:30 18:30  Vierzon J3 Amilly
18:30 18:30  Dives Le Havre II
18:30 18:30  Évreux Alençon
18:30 18:30  Poitiers CA Neuville
18:30 18:30  Balma Agde
18:30 18:30Reporté Fontenay Le Mans II
19:00 19:00  Cognac Lège-Cap-Ferret
19:00 19:00  Les Genêts d'Anglet Châtellerault
19:00 19:00  Bressuire Libourne
19:00 19:00  Olympique Alès Blagnac
19:00 19:00  Muret Narbonne
16:00 16:00Reporté Bamber Bridge Atherton Collieries
16:00 16:00Reporté Lancaster City United of Manchester
16:00 16:00Reporté Matlock Town Grantham Town
16:00 16:00Reporté Mickleover Sports Buxton
16:00 16:00Reporté Morpeth Town  South Shields
16:00 16:00Reporté Nantwich Town Warrington Town
16:00 16:00Reporté Radcliffe Borough Ashton United
16:00 16:00Reporté Stafford Basford United
16:00 16:00Reporté Stalybridge Celtic Gainsborough Trinity
16:00 16:00Reporté Witton Albion Hyde
16:00 16:00Reporté AFC Rushden & Diamonds Stourbridge
16:00 16:00Reporté Alvechurch Kings Langley
16:00 16:00Reporté Biggleswade Town Hednesford Town
16:00 16:00Reporté Bromsgrove Sporting Royston Town
16:00 16:00Reporté Coalville Town Needham Market
16:00 16:00Reporté Hitchin Town Barwell
16:00 16:00Reporté Leiston Nuneaton Town
16:00 16:00Reporté Peterborough Sports Redditch United
16:00 16:00Reporté Rushall Olympic Banbury United
16:00 16:00Reporté St Ives Town Stratford Town
16:00 16:00Reporté Tamworth Lowestoft Town
16:00 16:00Reporté Poole Town Hartley Wintney
16:00 16:00Reporté Beaconsfield SYCOB Truro City
16:00 16:00Reporté Farnborough Dorchester Town
16:00 16:00Reporté Hayes & Yeading United Wimborne Town
16:00 16:00Annulé Merthyr Town Hartley Wintney
16:00 16:00Reporté Metropolitan Police Chesham United
16:00 16:00Reporté Poole Town Taunton Town
16:00 16:00Reporté Swindon Supermarine Weston-super-Mare
16:00 16:00Reporté Tiverton Town Gosport Borough
16:00 16:00Reporté Walton Casuals Salisbury
16:00 16:00Reporté Yate Town Harrow Borough
17:00 17:00Reporté Bishop's Stortford Leatherhead
17:00 17:00Reporté Bognor Regis Town Enfield Town
17:00 17:00Reporté Brightlingsea Regent Kingstonian
17:00 17:00Reporté Carshalton Athletic Folkestone Invicta
17:00 17:00Reporté Cheshunt Lewes
17:00 17:00Reporté Corinthian-Casuals Margate
17:00 17:00Reporté Cray Wanderers Worthing
17:00 17:00Reporté East Thurrock United Wingate & Finchley
17:00 17:00Reporté Haringey Borough Horsham
17:00 17:00Reporté AFC Hornchurch Potters Bar Town
17:00 17:00Reporté Merstham Bowers & Pitsea
16:00 16:00  Aveley AFC Sudbury
16:00 16:00  Bury Town Grays Athletic
16:00 16:00  Cambridge City Great Wakering Rovers
16:00 16:00  Canvey Island Felixstowe & Walton Utd
16:00 16:00  Coggeshall Town Histon
16:00 16:00  Maldon & Tiptree Dereham Town
16:00 16:00  Romford Hullbridge Sports
16:00 16:00  Soham Town Rangers Basildon United
16:00 16:00  Tilbury Heybridge Swifts
16:00 16:00  Witham Town Brentwood Town
16:00 16:00  Bedfont Sports Northwood
16:00 16:00  Chertsey Town Tooting & Mitcham United
16:00 16:00  Chipstead FC Romania
16:00 16:00  Hanwell Town Barking
16:00 16:00  Marlow Hertford Town
16:00 16:00  South Park  Bracknell Town
16:00 16:00  Uxbridge Harlow Town
16:00 16:00  Waltham Abbey Staines Town
16:00 16:00  Ware Ashford Town (Middlesex)
16:00 16:00  Westfield Chalfont St Peter
16:00 16:00  Cray Valley PM East Grinstead Town
16:00 16:00  Faversham Town Whyteleafe
16:00 16:00Annulé Guernsey Hythe Town
16:00 16:00  Hastings United Chichester City
16:00 16:00  Haywards Heath Town Ashford United
16:00 16:00  Sevenoaks Town Sittingbourne
16:00 16:00  Three Bridges Burgess Hill Town
16:00 16:00  VCD Athletic Herne Bay
16:00 16:00  Whitehawk Ramsgate
16:00 16:00  Whitstable Town Phoenix Sports
16:00 16:00Reporté City of Liverpool Ossett United
16:00 16:00Reporté Dunston UTS Pontefract Collieries
16:00 16:00Reporté Marine Mossley
16:00 16:00Reporté Marske United Workington
16:00 16:00Reporté Pickering Town Clitheroe
16:00 16:00Reporté Ramsbottom United  Brighouse Town
16:00 16:00Reporté Runcorn Linnets Colne
16:00 16:00Reporté Trafford Prescot Cables
16:00 16:00Reporté Widnes Tadcaster Albion
16:00 16:00Reporté Belper Town Kidsgrove Athletic
16:00 16:00Reporté Chasetown Carlton Town
16:00 16:00Reporté Glossop North End Sutton Coldfield Town
16:00 16:00Reporté Leek Town Spalding United
16:00 16:00Reporté Loughborough Dynamo Lincoln United
16:00 16:00Reporté Market Drayton Town Worksop Town
16:00 16:00Reporté Newcastle Town Cleethorpes Town
16:00 16:00Reporté Sheffield Ilkeston Town
16:00 16:00Reporté Stamford Frickley Athletic
16:00 16:00Reporté Wisbech Town Stocksbridge Park Steels
16:00 16:00Reporté Aylesbury United Welwyn Garden City
16:00 16:00Reporté Bedford Town Coleshill Town
16:00 16:00Reporté Berkhamsted Daventry Town
16:00 16:00Reporté Didcot Town Corby Town
16:00 16:00Reporté AFC Kempston Rovers AFC Dunstable
16:00 16:00Reporté Kidlington St. Neots Town
16:00 16:00Reporté North Leigh Barton Rovers
16:00 16:00Reporté Thame United Biggleswade
16:00 16:00Reporté Wantage Town  Halesowen Town
16:00 16:00Reporté Yaxley Bedworth United
16:00 16:00Reporté AFC Totton Evesham United
16:00 16:00Reporté Bideford Cirencester Town
16:00 16:00Reporté Bristol Manor Farm Mangotsfield United
16:00 16:00Reporté Frome Town Basingstoke Town
16:00 16:00Reporté Highworth Town Barnstaple Town
16:00 16:00Reporté Larkhall Athletic Melksham Town
16:00 16:00Reporté Thatcham Town Cinderford Town
16:00 16:00Reporté Willand Rovers  Moneyfields
16:00 16:00Reporté Winchester City Paulton Rovers
16:00 16:00  Abbey Rangers Sutton Common Rovers
16:00 16:00  Badshot Lea  Camberley Town
16:00 16:00  CB Hounslow United Redhill
16:00 16:00  Cobham Knaphill
16:00 16:00  Colliers Wood United Banstead Athletic
16:00 16:00  Egham Town Spelthorne Sports
16:00 16:00  Hanworth Villa Frimley Green
16:00 16:00  Molesey Guildford City
16:00 16:00  Sheerwater Ascot United
16:00 16:00  Southall Raynes Park Vale
16:00 16:00  Gorleston Godmanchester Rovers
16:00 16:00  Stanway Rovers Hadleigh United
16:00 16:00  Stowmarket Town Newmarket Town
16:00 16:00  Swaffham Town Mildenhall Town
16:00 16:00  Walsham Le Willows Kirkley & Pakefield
16:00 16:00  Woodbridge Town  Norwich United
16:00 16:00  Wroxham Brantham Athletic
16:00 16:00  Thetford Town Haverhill Rovers
16:00 16:00  Hadley Enfield
16:00 16:00  Hashtag United Saffron Walden Town
16:00 16:00  Hoddesdon Town Sporting Bengal United
16:00 16:00  Sawbridgeworth Town Cockfosters
16:00 16:00  St Margaretsbury West Essex
16:00 16:00  Takeley Redbridge
16:00 16:00  Walthamstow Ilford
16:00 16:00  Ardley United  Longlevens
16:00 16:00  Binfield Bishop's Cleeve
16:00 16:00  Brimscombe & Thrupp Westfields
16:00 16:00  Burnham Holmer Green
16:00 16:00  Lydney Town Virginia Water
16:00 16:00  Royal Wootton Flackwell Heath
16:00 16:00  Shrivenham Reading City
16:00 16:00  Tuffley Rovers Easington Sports
16:00 16:00  Windsor Fairford Town
16:00 16:00  Racing Club Warwick Stourport Swifts
16:00 16:00  AFC Wulfrunians Highgate United
16:00 16:00  Boldmere St. Michaels Newark Flowserve
16:00 16:00  Gresley Coventry Sphinx
16:00 16:00  Haughmond Selston
16:00 16:00  Long Eaton United Worcester City
16:00 16:00  Romulus Lye Town
16:00 16:00  Sporting Khalsa Heather St Johns
16:00 16:00  Walsall Wood Tividale
16:00 16:00  1874 Northwich Congleton Town
16:00 16:00  Avro Runcorn Town
16:00 16:00  Barnoldswick Town Warrington Rylands
16:00 16:00  Charnock Richard Hanley Town
16:00 16:00  Irlam Squires Gate
16:00 16:00  Litherland Remyca Ashton Athletic
16:00 16:00  Longridge Town Northwich
16:00 16:00  Padiham Bootle
16:00 16:00  Whitchurch Alport Burscough
16:00 16:00  Winsford United Skelmersdale United
16:00 16:00  AFC Mansfield Handsworth
16:00 16:00  Barton Town Old Boys Eccleshill United
16:00 16:00  Bridlington Town Silsden
16:00 16:00  Goole Albion Sports
16:00 16:00  Grimsby Borough Athersley Recreation
16:00 16:00  Hemsworth MW Thackley
16:00 16:00  Knaresborough Town Bottesford Town
16:00 16:00  Liversedge Staveley MW
16:00 16:00  Maltby Main Garforth Town
16:00 16:00  Billingham Town Ashington AFC
16:00 16:00  Consett Newton Aycliffe
16:00 16:00  Guisborough Town Penrith AFC
16:00 16:00  Hebburn Town Thornaby
16:00 16:00  Northallerton Town Stockton Town
16:00 16:00  Sunderland Ryhope CW Newcastle Benfield
16:00 16:00  Seaham Red Star Bishop Auckland
16:00 16:00  Shildon AFC North Shields
16:00 16:00  West Auckland Town Whickham
16:00 16:00  Whitley Bay Sunderland RCA
16:00 16:00  Uckfield Town Lancing
16:00 16:00  Alfold Saltdean United
16:00 16:00  Broadbridge Heath Eastbourne Town
16:00 16:00  Horsham YMCA Eastbourne United
16:00 16:00  Langney Wanderers East Preston
16:00 16:00  Lingfield Steyning Town
16:00 16:00  Little Common Pagham
16:00 16:00  Loxwood Hassocks
16:00 16:00  Newhaven Crawley Down Gatwick
16:00 16:00  Peacehaven & Telscombe Horley Town
16:00 16:00  Leighton Town Edgware Town
16:00 16:00  Aylesbury Colney Heath
16:00 16:00  Baldock Town Eynesbury Rovers
16:00 16:00  Biggleswade United North Greenford United
16:00 16:00  Dunstable Town Potton United
16:00 16:00  Harefield United Oxhey Jets
16:00 16:00  Harpenden Town Crawley Green
16:00 16:00  London Colney Newport Pagnell Town
16:00 16:00  Tring Athletic Broadfields United
16:00 16:00  Wembley Arlesey Town
16:00 16:00  Deeping Rangers Anstey Nomads
16:00 16:00  Harborough Town Holbeach United
16:00 16:00  Leicester Nirvana Rugby Town
16:00 16:00  Lutterworth Town Desborough Town
16:00 16:00  Northampton ON Chenecks Peterborough N Star
16:00 16:00  Pinchbeck United Loughborough University
16:00 16:00  Quorn Cogenhoe United
16:00 16:00  Shepshed Dynamo Rothwell Corinthians
16:00 16:00  Sleaford Town Oadby Town
16:00 16:00  Wellingborough Town Boston Town
16:00 16:00  AFC Portchester Amesbury Town
16:00 16:00  Alresford Town Hamworthy United
16:00 16:00  Baffins Milton Rovers Fleet Town
16:00 16:00  Bournemouth FC Bashley
16:00 16:00  Christchurch Hamble Club
16:00 16:00  Fareham Town Tadley Calleva
16:00 16:00  Lymington Town Cowes Sports
16:00 16:00  Portland United Brockenhurst
16:00 16:00  Horndean AFC Stoneham
16:00 16:00  Shaftesbury Town Blackfield & Langley
16:00 16:00  Bitton Bridport
16:00 16:00  Bridgwater Town Shepton Mallet
16:00 16:00  Brislington Street
16:00 16:00  Buckland Athletic Bradford Town
16:00 16:00  Keynsham Town Clevedon Town
16:00 16:00  Exmouth Cribbs
16:00 16:00  Plymouth Parkway Roman Glass St George
16:00 16:00  Tavistock  Cadbury Heath
16:00 16:00  Wellington Westbury United
-- : -- -- : --  Torino U19 Atalanta U19
-- : -- -- : --  Internazionale U19 Cagliari U19
-- : -- -- : --  Fiorentina U19 Empoli U19
-- : -- -- : --  Bologna U19 Genoa U19
-- : -- -- : --  Sampdoria U19 Juventus U19
-- : -- -- : --  Roma U19 Lazio U19
-- : -- -- : --  Sassuolo U19 Milan U19
-- : -- -- : --  Ascoli U19 SPAL U19
11:00 11:00  Torino U19 Fiorentina U19
13:00 13:00  Internazionale U19 Juventus U19
15:00 15:00  Bologna U19 Sassuolo U19
-- : -- -- : --  Pro Vercelli U19 Alessandria U19
-- : -- -- : --  Como U19 Lecco U19
-- : -- -- : --  Pro Sesto U19 Novara U19
-- : -- -- : --  Giana Erminio U19 Renate U19
-- : -- -- : --  AlbinoLeffe U19 Legnago Salus U19
-- : -- -- : --  Südtirol U19 Padova U19
-- : -- -- : --  Virtus Verona U19 Pergolettese U19
-- : -- -- : --  FeralpiSalò U19 Triestina U19
-- : -- -- : --  Cesena U19 Imolese U19
-- : -- -- : --  Mantova U19 Modena U19
-- : -- -- : --  Carpi U19 Ravenna U19
-- : -- -- : --  Piacenza U19 San Marino U19
-- : -- -- : --  Livorno U19 Grosseto U19
-- : -- -- : --  Olbia U19 Pistoiese U19
-- : -- -- : --  Lucchese U19 Pontedera U19
-- : -- -- : --  Carrarese U19 Viterbese Castrense U19
-- : -- -- : --  Fano U19 Matelica U19
-- : -- -- : --  Fermana U19 Perugia U19
-- : -- -- : --  Gubbio U19 Teramo U19
-- : -- -- : --  Sambenedettese U19 Ternana U19
-- : -- -- : --  Juve Stabia U19 Avellino U19
-- : -- -- : --  Paganese U19 Casertana U19
-- : -- -- : --  Turris U19 Foggia U19
-- : -- -- : --  Cavese U19 Potenza Calcio U19
-- : -- -- : --  Virtus Francavilla U19 Catanzaro U19
-- : -- -- : --  Bisceglie U19 Monopoli U19
-- : -- -- : --  Catania U19 Palermo U19
-- : -- -- : --  Bari U19 Vibonese U19
14:30 14:30  Alessandria U19 Pro Patria U19
14:30 14:30  Giana Erminio U19 Pro Sesto U19
14:30 14:30  Pro Vercelli U19 Como U19
14:30 14:30  Renate U19 Lecco U19
14:30 14:30  AlbinoLeffe U19 Padova U19
14:30 14:30  FeralpiSalò U19 Südtirol U19
14:30 14:30  Legnago Salus U19 Virtus Verona U19
14:30 14:30  Triestina U19 Pergolettese U19
14:30 14:30  Carpi U19 Modena U19
14:30 14:30  Piacenza U19 Mantova U19
14:30 14:30  Ravenna U19 Cesena U19
14:30 14:30  San Marino U19 Imolese U19
14:30 14:30  Grosseto U19 Pistoiese U19
14:30 14:30  Livorno U19 Carrarese U19
14:30 14:30  Lucchese U19 Olbia U19
14:30 14:30  Pontedera U19 Arezzo U19
14:30 14:30  Gubbio U19 Fermana U19
14:30 14:30  Sambenedettese U19 Fano U19
14:30 14:30  Teramo U19 Matelica U19
14:30 14:30  Ternana U19 Vis Pesaro U19
14:30 14:30  Cavese U19 Juve Stabia U19
14:30 14:30  Foggia U19 Paganese U19
14:30 14:30  Potenza Calcio U19 Casertana U19
14:30 14:30  Turris U19 Avellino U19
14:30 14:30  Bari U19 Virtus Francavilla U19
14:30 14:30  Catania U19 Catanzaro U19
14:30 14:30  Palermo U19 Bisceglie U19
14:30 14:30  Vibonese U19 Monopoli U19
18:30 18:30  Ninove Dikkelvenne
19:30 19:30  Audenarde Wetteren-Kwatrecht
19:30 19:30  Hades Olympia Wijgmaal
19:30 19:30  Heur Tongeren Houtvenne
19:30 19:30  Hoogstraten Cappellen
20:00 20:00Reporté RAAL La Louvière Tubize
20:00 20:00Reporté Meux Acren
20:00 20:00Reporté Rebecq Stockay-Warfusée
20:00 20:00  Lokeren-Temse Ypres
18:00 18:00  Oostkamp VW Hamme
19:30 19:30Reporté PAC Buzet Rapid Symphorinois
19:30 19:30  Torhout Voorde Appelterre
19:30 19:30  KFC Turnhout Berlaar-Heikant
19:30 19:30  Diest Lille
20:00 20:00Reporté Union Namur Jeunesse Tamines
20:00 20:00Reporté Genly-Quévy Stockel
20:00 20:00Reporté Tournai Schaerbeek
20:00 20:00Reporté Sprimont Gouvy
20:00 20:00  Svelta Melsele Wolvertem Merchtem
20:00 20:00  Tempo Overijse Lochristi
20:00 20:00  Esperanza Neerpelt Witgoor Sport
20:00 20:00  Beringen Zwarte Leeuw
20:00 20:00  RC Malines Sint-Lenaarts
20:00 20:00  Wellen Nijlen
20:00 20:00  Betekom Weerstand Koersel
20:30 20:30Reporté Oppagne-Wéris Bas-Oha
14:30 14:30  SteDoCo ACV
14:30 14:30  VVOG Ter Leede
14:30 14:30  DOVO Harkemase Boys
14:30 14:30  GOES Lisse
14:30 14:30  ODIN '59 Sportlust '46
14:30 14:30  Excelsior '31 VVSB
14:30 14:30  Barendrecht DVS '33
14:30 14:30  Staphorst HSV Hoek
15:00 15:00  Sparta Nijkerk Ajax Amateurs