Afficher le menu   
   Cacher le menu   
-- : -- -- : --  Sogndal Brattvåg
10:00 10:00  Kuban Pavlovskaya Novosibirsk
11:00 11:00  Sūduva Nevėžis
12:00 12:00  Slagelse B&I Brønshøj
13:00 13:00  Åsane Øygarden
14:00 14:00  Vasalund Haninge
14:30 14:30  Vlašim Chrudim
15:00 15:00  Värnamo Öster
19:00 19:00Annulé Fredrikstad Grorud
14:30 14:30Reporté US Orleans Lens
14:30 14:30Reporté Vendenheim Nantes
14:30 14:30Reporté Saint Malo Brest
14:30 14:30Reporté Vie au Grand Air Saint Maur Metz
14:30 14:30Reporté Templemars Vendeville Strasbourg
14:30 14:30Reporté AS Nancy Lorraine La Roche-sur-Yon
14:30 14:30Reporté Nice Nîmes Metropole Gard
14:30 14:30Reporté Montauban ASPTT Albi
14:30 14:30Reporté Olympique Marseille Grenoble Foot 38
14:30 14:30Reporté Thonon Évian Saint-Étienne
14:30 14:30Reporté Mérignac Rodez
14:30 14:30Reporté Le Puy Nord Allier
15:00 15:00Reporté Derby County Sheffield
15:00 15:00Reporté Fylde Sunderland
15:00 15:00Reporté Hull City Burnley
15:00 15:00Reporté Loughborough Foxes Nottingham Forest
15:00 15:00Reporté Stoke City West Bromwich Albion
15:00 15:00Reporté Cardiff City Yeovil Town
15:00 15:00Reporté Gillingham Milton Keynes Dons
15:00 15:00Reporté Keynsham Town Chichester & Selsey
15:00 15:00Reporté Oxford United Hounslow
15:00 15:00Reporté Plymouth Argyle Portsmouth
16:00 16:00Reporté Watford Crawley Wasps
15:00 15:00Reporté Boldmere St. Michaels Holwell Sports
15:00 15:00Reporté Leafield Athletic Burton Albion
15:00 15:00Reporté Lincoln City Bedworth United
15:00 15:00Reporté Long Eaton United Doncaster Belles
15:00 15:00Reporté Sporting Khalsa Solihull Moors
15:00 15:00Reporté Wolverhampton Wem Town
15:00 15:00Reporté Barnsley Stockport County
15:00 15:00Reporté Brighouse Town Chorley
15:00 15:00Reporté Durham Cestria Chester-le-Street Town
15:00 15:00Reporté Liverpool Feds Bolton Wanderers
15:00 15:00Reporté Newcastle United Leeds
15:00 15:00Reporté Norton & Stockton Bradford City
15:00 15:00Reporté Actonians AFC Wimbledon
15:00 15:00Reporté Cambridge United Ipswich Town
15:00 15:00Reporté Kent Enfield Town
15:00 15:00Reporté Leyton Orient Stevenage
15:00 15:00Reporté Norwich City Billericay Town
15:00 15:00Reporté Chesham United Larkhall Athletic
15:00 15:00Reporté Exeter City Southampton
15:00 15:00Reporté Maidenhead United Cheltenham Town
15:00 15:00Reporté Poole Town Southampton WFC
15:00 15:00Reporté Swindon Town Brislington
-- : -- -- : --  Villa Santa Brígida Unión Viera
-- : -- -- : --  Panadería Pulido UD San Fernando
-- : -- -- : --  Gran Tarajal Guía
-- : -- -- : --Annulé Cariñena San Juan Mozarrifar
11:00 11:00  Santutxu Urgatzi
11:30 11:30  Llosetense Santa Catalina Atlético
11:30 11:30  CAP Ciudad de Murcia Lorca
11:30 11:30  Huércal Overa Mar Menor
11:30 11:30  SFC Minerva Águilas
11:30 11:30  Real Zaragoza II Belchite 97
11:30 11:30  Illescas Pedroñeras
11:30 11:30  RC Catarroja Villarreal III
11:30 11:30  Torrejón Moratalaz
11:30 11:30  Real Aranjuez Villaverde-Boetticher
11:30 11:30  Atlético Pinto Móstoles CF
11:30 11:30  AD Parla Alcorcón II
11:30 11:30  Trival Valderas El Álamo
11:30 11:30  Real Jaen Loja
11:45 11:45  Grama Peralada
12:00 12:00  Deportivo La Corogne II Bergantiños
12:00 12:00  Somozas Silva
12:00 12:00  Rápido Bouzas Pontellas
12:00 12:00  Coria CF La Palma
12:00 12:00  Ibiza Islas Pitiusas Génova
12:00 12:00  Deportiva Minera Muleño
12:00 12:00  El Palmar UCAM Murcia II
12:00 12:00  Real Murcie II Los Garres
12:00 12:00  Plasencia Lobón
12:00 12:00  Montijo Aceuchal
12:00 12:00  Fuente Cantos Arroyo
12:00 12:00  Cacereño Azuaga
12:00 12:00  Vianés Anguiano
12:00 12:00  Varea Arnedo
12:00 12:00  Tedeón Calasancio
12:00 12:00  Épila Brea
12:00 12:00  Valdefierro Teruel
12:00 12:00  Guadalajara Conquense
12:00 12:00  Lenense Real Avilés
12:00 12:00  Vallobín Ceares
12:00 12:00  Llanera Avilés Stadium
12:00 12:00  Gijón Industrial Navarro
12:00 12:00  San Martín Llanes
12:00 12:00  Racing Santander II Rinconeda Polanco
12:00 12:00  Ariznabarra Urduliz
12:00 12:00  San Cristóbal Igualada
12:00 12:00  Europa Terrassa
12:00 12:00  Pobla Mafumet Manresa
12:00 12:00  Girona II Sant Andreu
12:00 12:00  Granollers Banyoles
12:00 12:00  Figueres Sants
12:00 12:00  Santa Ana Complutense
12:00 12:00  RSD Alcalá Pozuelo Alarcón
12:00 12:00  Móstoles Leganés II
12:00 12:00  Polideportivo Almería Huétor Vega
12:15 12:15  Villanueva Pardillo Paracuellos Antamira
12:15 12:15  Melilla CD El Palo
12:30 12:30  Platges Calvià Binissalem
12:30 12:30  Diocesano Trujillo
12:30 12:30  Sámano Ribamontán al Mar
12:30 12:30  Mancha Real Almería II
13:00 13:00  Alcúdia Formentera
13:00 13:00  Vera Santa Úrsula
13:00 13:00  Atlético Victoria Tenisca
13:00 13:00  Atlético Tacoronte Atlético Paso
13:00 13:00  Buzanada Mensajero
13:00 13:00  Unión Adarve San Fernando Henares
16:00 16:00  Cartagena FC La Unión Atlético
16:00 16:00  Barbastro Sabiñánigo
16:00 16:00  Olímpic de Xàtiva Jove Español
16:00 16:00  Benigànim Hércules II
16:00 16:00  Mirandés II Cultural Cebrereña
16:30 16:30  Fisterra Villalbés
16:30 16:30  Arenteiro UD Ourense
16:30 16:30  Ourense CF Alondras
16:30 16:30  Peña Azagresa Ardoi
16:30 16:30  Murchante Fontellas
16:30 16:30  Alfaro Berceo
16:30 16:30  Pradejón Yagüe
16:30 16:30  Racing Rioja River Ebro
16:30 16:30  Borja Utebo
16:30 16:30  Almudévar Calamocha
16:30 16:30  Villanueva CF Robres
16:30 16:30  Sariñena Cuarte
16:30 16:30  Fraga Atlético Monzón
16:30 16:30  CDJ Tamarite Binéfar
16:30 16:30  Illueca Huesca II
16:30 16:30  Manzanares Albacete II
16:30 16:30  La Solana Almagro
16:30 16:30  Torrijos Azuqueca
16:30 16:30  Bembibre La Virgen del Camino
16:45 16:45  Viveiro Arzúa
16:45 16:45  Alberite Casalarreina
16:45 16:45Reporté Valdesoto Siero
17:00 17:00  Agrupación Estudiantil As Pontes
17:00 17:00  Paiosaco Polvorín
17:00 17:00  Ribadumia Barco
17:00 17:00  Choco Estradense
17:00 17:00  Atios Arosa
17:00 17:00  Cardassar Collerense
17:00 17:00  Mazarrón FC Racing Murcia
17:00 17:00  Olímpico Totana EDMF Churra
17:00 17:00  Moralo Campanario
17:00 17:00  Valdivia Chinato
17:00 17:00  CD Coria Calamonte
17:00 17:00  Llerenense Olivenza
17:00 17:00  RCP Valverdeño Jerez
17:00 17:00  Corellano Valle Egüés
17:00 17:00  River Ega Subiza
17:00 17:00  Peña Sport Bidezarra
17:00 17:00  La Calzada Oyonesa
17:00 17:00  Náxara UD Logroñés II
17:00 17:00  Calvo Sotelo Quintanar del Rey
17:00 17:00  Manchego Almansa
17:00 17:00  Marchamalo Tarancón
17:00 17:00  Barquereño Bezana
17:00 17:00  Gimnastic Tropezón
17:00 17:00  Selaya Guarnizo
17:00 17:00  Vimenor Castro
17:00 17:00  Sodupe Santurtzi
17:00 17:00Reporté Santfeliuenc Castelldefels
17:00 17:00  Alzira Roda
17:00 17:00  Flat Earth Rayo Vallecano II
17:00 17:00  Becerril Campos Peñaranda
17:00 17:00  La Bañeza Atlético Astorga
17:00 17:00  Almazán Arandina
17:00 17:00  Real Ávila Colegios Diocesanos
17:00 17:00  Gimnástica Segoviana Numancia II
17:00 17:00  Atlético Porcuna Ciudad de Torredonjimeno
17:30 17:30  Atlético Pulpileño Plus Ultra
17:30 17:30  Caudal Mosconia
17:30 17:30  Vilamarxant Saguntino
18:00 18:00  Torrent Acero
18:30 18:30  Huracán Balazote Atlético Ibañés
18:30 18:30  Eldense Novelda
18:45 18:45  Real Sociedad III Balmaseda
-- : -- -- : --  Viso Ecija
-- : -- -- : --  Ciudad Jardín Recreativo Huelva II
-- : -- -- : --  Cartaya Bollullos
-- : -- -- : --  Aroche Atlético Espeleño
-- : -- -- : --  Isla Cristina Montilla
-- : -- -- : --  San José Rinconada San Roque Cádiz
-- : -- -- : --  Rociera Torreblanca
-- : -- -- : --  Guadalcacín Chiclana
-- : -- -- : --  Tomares Atlético Algabeño
-- : -- -- : --  Torre del Mar Berja
-- : -- -- : --  Churriana Athletic Coín
-- : -- -- : --  Rincón Casabermeja
-- : -- -- : --  UD San Pedro Cantoria 2017
-- : -- -- : --  Martos Baeza
-- : -- -- : --  Celtic Arenas de Armilla
-- : -- -- : --  Villanueva del Arzobispo Cubillas
-- : -- -- : --  Atarfe Industrial Villacarrillo
-- : -- -- : --  Racing Guía Norte Astur Roces
-- : -- -- : --  Barcia Tineo
-- : -- -- : --  Sporting Hortaleza Galapagar
-- : -- -- : --  San Roque Madrid Tres Cantos
-- : -- -- : --  Periso Colmenar Viejo
-- : -- -- : --  Collado Villalba Rayo Ciudad Alcobendas
-- : -- -- : --  SS Reyes II Aravaca
-- : -- -- : --  Barrio del Pilar Alcobendas
-- : -- -- : --  Torrejón II Avance
-- : -- -- : --  San Agustín Dosa
-- : -- -- : --  Vall de Uxó Vila d'Onda
-- : -- -- : --  Alqueries CF San Pedro
-- : -- -- : --  Almenara Atletic Nules
-- : -- -- : --  Soneja La Pobla Tornesa
-- : -- -- : --  Almazora Burriana
-- : -- -- : --  Castellón II Cabanes
-- : -- -- : --  Onda Alcora
-- : -- -- : --  Paterna II Patacona
-- : -- -- : --  Torre Levante Albuixech
-- : -- -- : --  Atlètico Vallbonense Burjassot
-- : -- -- : --  Puzol Rayo Lliria
-- : -- -- : --  Alboraya Tavernes Blanques
-- : -- -- : --  La Eliana Godella
-- : -- -- : --  Ribarroja Huracán Moncada
-- : -- -- : --  Alcàsser Paiporta
-- : -- -- : --  Utiel Barrio del Cristo
-- : -- -- : --  Aldaia Discóbolo La Torre
-- : -- -- : --  Monte Sion Benetuser-Fabara
-- : -- -- : --  Requena Quart de Poblet
-- : -- -- : --  Atlético Benimar Buñol
-- : -- -- : --  San Marcelino Manises
-- : -- -- : --  Sueca L'Alcudia de Crespins
-- : -- -- : --  Castellonense Llosa
-- : -- -- : --  Carcaixent Enguera
-- : -- -- : --  Promeses Sueca L'Olleria
-- : -- -- : --  Muro Alginet
-- : -- -- : --  Rayo Ibense L'Alcúdia
-- : -- -- : --  Alberic Almusafes
-- : -- -- : --  Atlético Deva Velarde
-- : -- -- : --Reporté La Cistérniga Mojados
-- : -- -- : --  Campillo Sporting La Gineta
-- : -- -- : --  Atlético Ossa Quintanar
-- : -- -- : --  San Clemente Membrilla
-- : -- -- : --  Unión Criptanense Herencia
-- : -- -- : --  Mora Orgaceño
-- : -- -- : --  Noblejas Toledo II
-- : -- -- : --  La Fuente Miguelturreño
-- : -- -- : --  Carrión Almodóvar
-- : -- -- : --  Valdepeñas Urda
-- : -- -- : --  Sonseca Atlético Consuegra
-- : -- -- : --  Beti Gazte Oiartzun
-- : -- -- : --  Zarautz Real Unión II
-- : -- -- : --  Euskalduna Ordizia
-- : -- -- : --  Touring Añorga
-- : -- -- : --  Hernani Allerru
-- : -- -- : --  Mutriku Eibar II
-- : -- -- : --  Aretxabaleta Urola
-- : -- -- : --Annulé Bergara Aloña Mendi
-- : -- -- : --  Amaikak Bat Mondragón
-- : -- -- : --  Iurretako Gernika II
-- : -- -- : --  SD San Pedro Club Bermeo
-- : -- -- : --  Basurto Erandio
-- : -- -- : --  Zamudio Gatika
-- : -- -- : --  Abadiño Galdakao
-- : -- -- : --  Derio Abanto
-- : -- -- : --  Dinamo San Juan Indautxu
-- : -- -- : --  Getxo Sondika
-- : -- -- : --  Otxarkoaga Padura
-- : -- -- : --  Malpartida CP Amanecer
-- : -- -- : --  Montehermoso Cáceres
-- : -- -- : --  Las Hurdes Jaraíz
-- : -- -- : --  Piornal Talayuela
-- : -- -- : --  Ciudad Plasencia Moraleja
-- : -- -- : --  Badajoz II Sanvicenteño
-- : -- -- : --Reporté Alburquerque La Albuera
-- : -- -- : --  San Jorge de Alor Cheles
-- : -- -- : --  Codosera Villar del Rey
-- : -- -- : --  Gévora Talavera Real
-- : -- -- : --  La Estrella Extremadura UD III
-- : -- -- : --  Oliva Zafra Atlético
-- : -- -- : --  CD Santa Marta Usagre
-- : -- -- : --Annulé CD Santa Marta Berlanga
-- : -- -- : --Annulé Berlanga Zafra Atlético
-- : -- -- : --  San Lorenzo Ezcaray Salesianos DS
-- : -- -- : --  Rapid de Murillo Alfaro II
-- : -- -- : --  Bañuelos Aldeano
-- : -- -- : --  Pradejón II Peña Balsamaiso
-- : -- -- : --  Racing Rioja II Autol
-- : -- -- : --  Real Bethlehem Cenicero
-- : -- -- : --  Arnedo II San Marcial
-- : -- -- : --  River Ebro II Haro Deportivo II
-- : -- -- : --  Independiente Ceutí Juvenia
-- : -- -- : --  Balsicas Atlético El Raal
-- : -- -- : --  Alhama UD Caravaca
-- : -- -- : --  Molina Cabezo de Torres
-- : -- -- : --  Cehegín Bala Azul
-- : -- -- : --  Mar Menor II Abarán
-- : -- -- : --  Águilas II Alcantarilla
-- : -- -- : --  Villa de Fortuna Algezares
-- : -- -- : --  Cieza Atlético Pinatarense
-- : -- -- : --  Yeclano II Beniel
-- : -- -- : --  Esparragal Algar
-- : -- -- : --  Santomera Archena Sport
-- : -- -- : --  Oberena Alesves
-- : -- -- : --  Idoya Mendi
-- : -- -- : --  Lagunak Azkoyen
-- : -- -- : --  Aluvión Aoiz
-- : -- -- : --  Muskaria Atlético Artajonés
-- : -- -- : --  Zirauki Erriberri
-- : -- -- : --  Burladés II Gares
-- : -- -- : --  Avance Ezcabarte Iruña
-- : -- -- : --  Lagun Artea Zarramonza
-- : -- -- : --  Infanzones Beti Casedano
-- : -- -- : --  Jávea Calpe
-- : -- -- : --  Tavernes Dénia
-- : -- -- : --  Universidad Alicante Racing Rafelcofer
-- : -- -- : --  Atlético Benidorm Racing CF Benidorm
-- : -- -- : --  Gandie Portuarios
-- : -- -- : --  La Nucía II Pego
-- : -- -- : --  CFI Alicante Pedreguer
-- : -- -- : --  Tháder Elda Unión
-- : -- -- : --  Santa Pola Orihuela II
-- : -- -- : --  Redován Esportiva Il-Licitana
-- : -- -- : --  Murada Benferri
-- : -- -- : --  Torrellano Petrelense
-- : -- -- : --  Ilicitana Almoradí
-- : -- -- : --  Callosa Deportiva Novelda UD
-- : -- -- : --  Morata La Almunia
-- : -- -- : --  Ampuero Rayo Santa Cruz
-- : -- -- : --  Torremejía Zarceño
-- : -- -- : --  San Serván Valdelacalzada
-- : -- -- : --  Calamonte UD Don Álvaro
-- : -- -- : --  Valdefuentes Nueva Ciudad
-- : -- -- : --  Guadiana Atlético Pueblonuevo
-- : -- -- : --  Guareña Gimnástico Don Benito
-- : -- -- : --  Cabeza del Buey Castuera
-- : -- -- : --  Ilipense Zalamea Talarrubias
-- : -- -- : --  Hernán Cortés Monterrubio
-- : -- -- : --  Olympic Peleño Santa Amalia
-- : -- -- : --  Talavera II Seseña
-- : -- -- : --  CD Puebla Yunquera
-- : -- -- : --  Torpedo 66 Hogar Alcarreño
-- : -- -- : --  Astur Asturias
11:00 11:00  Vicálvaro Villarejo
11:15 11:15  Getafe III Ciudad de los Ángeles
11:30 11:30  Concepción Atlético Villalba
11:30 11:30  CD Ciempozuelos Villaviciosa Odón
11:30 11:30  Lugo Fuenlabrada Los Yébenes SB
11:30 11:30  Colonia Moscardó Ciudad de Getafe
11:30 11:30  Ursaria ED Moratalaz II
11:30 11:30  Coslada Sitio Aranjuez
11:30 11:30  Santillana Miengo
11:30 11:30  Sabadell Nord Mataró
11:30 11:30  Giner Torrero Morés
11:30 11:30  Horche Casarrubios
11:45 11:45  Peña Ferranca Biescas
11:45 11:45  Tona Vic
12:00 12:00  CD Alcalá Puerto Real
12:00 12:00  CD Vera Guadix
12:00 12:00  Vandalia de Peligros Begíjar
12:00 12:00  Peñas Oscenses Peña Fragatina
12:00 12:00  Humanes Arganda
12:00 12:00  Fuenlabrada II Móstoles II
12:00 12:00  La Cistérniga Universidad Valladolid
12:00 12:00  Atlético Mansillés Villa Simancas
12:00 12:00  Ribert Béjar Industrial
12:00 12:00  San José Obrero Munera
12:00 12:00  Júpiter Mollet
12:00 12:00  Rubí Guineueta
12:00 12:00  Parets Sant Cugat
12:00 12:00  Sant Ildefons El Catllar
12:00 12:00  Vista Alegre Gavà
12:00 12:00  Mollerussa Tàrrega
12:00 12:00  Martinenc Atlètic Sant Just
12:00 12:00  Zaragoza 2014 Atlético Calatayud
12:00 12:00  Universidad Oviedo Unión Comercial
12:15 12:15  Delicias Villa Alagón
12:15 12:15  Fortuna Internacional Móstoles
12:15 12:15  Solsona Can Vidalet
12:30 12:30  Alfindén Santa Anastasia
12:30 12:30  Bovedana Salamanca Monterrey
13:00 13:00  Maspalomas Herbania
13:00 13:00  El Cotillo Breñamén
13:00 13:00  Isora Unión Tejina
13:00 13:00  UD Tacoronte Puerto Cruz
13:00 13:00  Cruz Santa Guancha
13:00 13:00  San Isidro Santos Reyes
14:00 14:00  Andorre Atlético Albalate
15:45 15:45  Calasanz Soria Monteresma La Atalaya
16:00 16:00  Mequinenza EH Siétamo
16:00 16:00  Tardienta Gurrea
16:00 16:00  Magallón Montecarlo
16:00 16:00  Mallén Santa Isabel
16:00 16:00  Meruelo Atlético Mineros
16:00 16:00  Manlleu La Jonquera
16:00 16:00  Borges Atlètic Lleida
16:00 16:00  Herrera Actur Pablo Iglesias
16:00 16:00  Alcorisa Utrillas
16:00 16:00  Fuentes Maella
16:30 16:30  Zuera UD San José
16:30 16:30  Palencia CF Castilla Palencia
16:30 16:30  Tardelcuende Bosco Arévalo
16:30 16:30  Onzonilla Betis CF
16:30 16:30  Mojados Fabero
16:30 16:30  Atlético Tomelloso Sporting Alcázar
16:30 16:30  Calatorao Casetas
16:30 16:30  Caspe Quinto
16:30 16:30  Mocejón Sporting Cabanillas
16:45 16:45  Llaranes Berrón
16:45 16:45  Podes Real Tapia
16:45 16:45  Candás Gozon
16:45 16:45  Atlético Lugones Luarca
16:45 16:45  Langreo II Colloto
16:45 16:45  Nalón La Madalena de Morcín
17:00 17:00  San Lorenzo Flumen Almunia San Juan
17:00 17:00  La Moraleja Canillas
17:00 17:00  Carejas Paredes Villamuriel
17:00 17:00  Sporting Uxama Turégano
17:00 17:00  Gandesa Rapitenca
17:00 17:00  Viladecans Vilanova
17:00 17:00  Cella Alcañiz
17:00 17:00  Noja Ramales
17:00 17:00  Colindres Villaescusa
17:00 17:00  Yuncos Qum
17:00 17:00  Ribadesella San Claudio
-- : -- -- : --Reporté El Olivar U19 Lleida U19
-- : -- -- : --Reporté Acodetti U19 Marítima U19
11:00 11:00  Cádiz U19 Sevilla U19
12:00 12:00  Racing Ferrol U19 Ural U19
12:00 12:00  Choco U19 Lugo U19
12:00 12:00  Val Miñor U19 Conxo Santiago U19
12:00 12:00  Bansander U19 Racing Santander U19
12:00 12:00  Tropezón U19 Marina Sport U19
12:00 12:00  AD San Juan U19 Pamplona U19
12:00 12:00  Oyonesa U19 Txantrea U19
12:00 12:00  Numancia U19 UD Logroñés U19
12:00 12:00  Valvanera U19 Osasuna U19
12:00 12:00  Mutilvera U19 Tudelano U19
12:00 12:00  Mallorca U19 Damm U19
12:00 12:00  Gimnàstic U19 Real Zaragoza U19
12:00 12:00  San Félix U19 Dos Hermanas SA U19
12:00 12:00  Recreativo Huelva U19 Nervión U19
12:00 12:00  Real Betis U19 Córdoba U19
12:00 12:00  Extremadura UD U19 Badajoz U19
12:00 12:00  Patacona U19 Alzira U19
12:00 12:00  Lorca CFB U19 UCAM Murcia U19
12:30 12:30  Eibar U19 Danok Bat U19
12:45 12:45  Aravaca U19 Rayo Majadahonda U19
13:00 13:00  Maracena U19 26 de Febrero U19
13:00 13:00  Cultural Leonesa U19 Móstoles U19
13:30 13:30  Santutxu U19 Athletic Club U19
16:00 16:00  Girona U19 Cornellà U19
16:00 16:00Reporté Ebro U19 Jàbac i Terrassa U19
16:00 16:00  Sanluqueno U19 Calavera U19
16:00 16:00  Leganés U19 Trival Valderas U19
16:00 16:00  Roda U19 Torre Levante U19
16:30 16:30  Atlético Perines U19 Arenal U19
16:30 16:30  Alcorcón U19 Getafe U19
16:30 16:30  UD Santa Marta U19 Real Valladolid U19
16:30 16:30  Archena U19 Elche U19
17:00 17:00  Deportivo Coruña U19 Pabellón Ourense U19
17:00 17:00  Europa U19 Penya Arrabal U19
17:00 17:00  Espanyol U19 San Francisco U19
17:00 17:00  Cerdanyola d. Vallès U19 Sabadell U19
17:00 17:00  Vázquez Cultural U19 Santa Fe U19
18:00 18:00  Villarreal U19 Levante U19
-- : -- -- : --  Umia Victoria FC
-- : -- -- : --  Victoria CF Mos
-- : -- -- : --  Sárdoma Valladares
-- : -- -- : --  Castro Monte
-- : -- -- : --  Llanera Gijón FF
-- : -- -- : --  UD Logroñés Castejón
-- : -- -- : --  Mulier Itaroa Huarte
-- : -- -- : --  Berriozar Osasuna II
-- : -- -- : --  Atlético Revellín Pradejón
-- : -- -- : --  Oiartzun Bizkerre
-- : -- -- : --  Real Sociedad II Arratia
-- : -- -- : --  San Ignacio Añorga
-- : -- -- : --  Aurrerá Vitoria Tolosa
-- : -- -- : --  Girona Balears
-- : -- -- : --  Pallejà Son Sardina
-- : -- -- : --  Zaragoza II Igualada
-- : -- -- : --  Sant Gabriel Collerense II
-- : -- -- : --  Terrassa Huesca
-- : -- -- : --  Riudoms Europa
-- : -- -- : --  Pardinyes Vic Riuprimer
-- : -- -- : --  Cádiz Cáceres II
-- : -- -- : --  Castuera Málaga II
-- : -- -- : --  Santa Teresa II Hispalis
-- : -- -- : --  Real Betis II Sevilla II
-- : -- -- : --  La Rambla Mérida AD
-- : -- -- : --  Sporting de Huelva II San Miguel
-- : -- -- : --  Madrid III Getafe
-- : -- -- : --  Samper Olímpico Madrid
-- : -- -- : --  Zamora Amigos Duero Dinamo Guadalajara
-- : -- -- : --  Olímpico de León Torrelodones
-- : -- -- : --  Fuensalida Salamanca
-- : -- -- : --  San Pío X DNS de Belen
-- : -- -- : --  Rayo Vallecano II Tres Cantos
-- : -- -- : --  Julio Suárez Las Torres
-- : -- -- : --  Puerto del Carmen Unión Viera
-- : -- -- : --Annulé Montaña Alta Achamán
-- : -- -- : --  Las Majoreras La Garita
-- : -- -- : --  Güímar Geneto del Teide
-- : -- -- : --  Tarsa Real Unión Tenerife II
-- : -- -- : --Annulé San Antonio Pureza Juventud San Sebastián
-- : -- -- : --  Albacete II Lorca
-- : -- -- : --  Plaza Argel Ciudad de Murcia
-- : -- -- : --  Valencia III CFF Albacete
-- : -- -- : --  Levante III Mislata
-- : -- -- : --  Discóbolo La Torre Elche
-- : -- -- : --  Murcia Féminas Villarreal II
12:00 12:00  Atlético de Aspe Marítim
-- : -- -- : --Reporté San Marcial U19 Villegas U19
-- : -- -- : --Reporté Berceo U19 Comillas U19
-- : -- -- : --Reporté Arnedo U19 Pradejón U19
-- : -- -- : --Reporté Oyonesa U19 II Valvanera U19 II
-- : -- -- : --Reporté Logroño U19 Náxara U19
-- : -- -- : --Reporté Tedeón U19 Mareo U19
-- : -- -- : --Reporté Yagüe U19 Alfaro U19
-- : -- -- : --Reporté UD Logroñés U19 II Varea U19
09:15 09:15  Rayo Vallecano U19 II Leganés U19 II
11:00 11:00  Flecha Negra U19 Valdelacalzada U19
11:00 11:00  Mérida U19 Plasencia U19
11:00 11:00  Ribamontán al Mar U19 Laredo U19
11:30 11:30  Valladares U19 Coruxo U19
11:30 11:30  Revilla U19 Colindres U19
11:30 11:30  Real Oviedo U19 II Covadonga U19
11:30 11:30  Alcázar U19 Llanera U19
11:30 11:30  Hernani U19 Barakaldo U19
11:30 11:30  Marianistas U19 CF Hernán Cortés U19
11:30 11:30  Menorca U19 Penya Ciutadella U19
12:00 12:00  Puente Tocinos U19 EDM Jumilla U19
12:00 12:00  Yecla U19 UCAM Murcia U19 II
12:00 12:00  Lorca Deportiva U19 Torre Pacheco U19
12:00 12:00  Mar Menor U19 FC Cartagena U19
12:00 12:00  Atlético Puertollano U19 Sporting Alcázar U19
12:00 12:00  Azuqueca U19 Torrijos U19
12:00 12:00  Langreo U19 Caudal U19
12:00 12:00  Quirinal U19 Avilés Stadium U19
12:00 12:00  Alcañiz U19 Borja U19
12:00 12:00  Ejea U19 Giner Torrero U19
12:00 12:00  Mercantil U19 Mataró U19
12:00 12:00  Alcoyano U19 Celtic Elche U19
12:00 12:00  Hércules U19 II Roda II
12:00 12:00  La Unión Palma U19 Calvià Atlético U19
12:00 12:00  Ferriolense U19 Manacor U19
12:30 12:30  Alboraya U19 II Paterna U19
13:00 13:00  CD San José U19 II Unión Tejina U19
15:30 15:30  Las Rozas U19 Atl Madrileño U19 II
16:00 16:00  EF Santa Ana U19 Cartagena FC U19
16:00 16:00  Lagunak U19 Peña Sport U19
16:00 16:00  Deportivo Alavés U19 II Beasain U19
16:00 16:00  Huesca U19 II Actur Pablo Iglesias U19
16:00 16:00  Grama U19 Girona U19 II
16:30 16:30  Tolosa U19 Antiguoko U19 II
16:30 16:30  UD San José U19 CD San Gregorio U19
17:00 17:00  EF San Miguel U19 Guadalupe U19
17:00 17:00  Pinatar U19 Lorca CFB U19 II
17:00 17:00  Gernika U19 Deusto U19
17:00 17:00  Tavernes Blanques U19 CF San José U19
17:30 17:30  Lezkairu U19 Izarra U19
18:00 18:00  Real Madrid U19 II Alcalá U19
18:00 18:00  Escuela U19 Ebro U19 II
18:00 18:00  Sants U19 Gimnàstic U19 II
-- : -- -- : --Annulé Avellino Trapani
12:30 12:30  Lecco Juventus II
12:30 12:30  Carpi Fermana
15:00 15:00  Pizzighettone Livourne
15:00 15:00  Renate Plaisance
15:00 15:00  Triestina Arezzo
15:00 15:00  Fano Ravenne
15:00 15:00  Vibonese Catane
17:30 17:30  Grosseto Pontedera
17:30 17:30  Calcio Padova Cesena
17:30 17:30  Teramo Pagani
14:30 14:30  Arconatese ASD Calcio Chieri
14:30 14:30  SC Insubria Caronnese Turate Città di Varese
14:30 14:30  Casale Castellanzese
14:30 14:30  US Caratese Bra
14:30 14:30  Fossano Borgosesia Calcio
14:30 14:30  Imperia FBC Derthona
14:30 14:30  Legnano USD Lavagnese
14:30 14:30  Sanremese Gozzano
14:30 14:30  US Sestri Levante PDHAE
14:30 14:30  Vado Saluzzo
14:30 14:30  Casatese Franciacorta
14:30 14:30  AC Fanfulla 1874 Villa Valle
14:30 14:30  Nibionnoggiono Tritium
14:30 14:30  US Ponte San Pietro-Isola Real Calepina
14:30 14:30  Scanzorosciate Desenzano Calvina
14:30 14:30  Sona Seregno
14:30 14:30  Virtus Ciserano Bergamo Brusaporto
14:30 14:30  Vis Nova Giussano Breno
14:30 14:30  Ambrosiana Union S. Giorgio-Sedico
14:30 14:30  Arzignano Valchiampo Trente Calcio 1921
14:30 14:30  AC Belluno 1905 Union Feltre
14:30 14:30  Campodarsego ASD Manzanese
14:30 14:30  Cartigliano Caldiero Terme
14:30 14:30  Chions San Paolo Padova
14:30 14:30  Cjarlins Muzane Calcio Montebelluna
14:30 14:30  Delta Porto Tolle Mestre
14:30 14:30  Este Union Clodiense
14:30 14:30  Virtus Bolzano US Adriese
14:30 14:30  Aglianese Seravezza
14:30 14:30  Correggese Pro Livorno
14:30 14:30  Corticella Forlì
14:30 14:30  US Fiorenzuola 1922 Marignanese
14:30 14:30  Ghivizzano Borgo Mozzano ASD Mezzolara
14:30 14:30  Progresso Prato
14:30 14:30  Real Forte Querceta Sasso Marconi Zola
14:30 14:30  Rimini Lentigione
14:30 14:30  Sammaurese Bagnolese
14:30 14:30  ACV Scandicci ASD San Donato Tavarnelle
14:30 14:30  ASD Flaminia Civita Castellana Ostia Mare
14:30 14:30  Cannara Foligno
14:30 14:30  Gavorrano Sporting Trestina
14:30 14:30  Grassina Pianese
14:30 14:30Reporté Lornano Badesse Montevarchi Calcio Aq. 1902
14:30 14:30  Montespaccato Trastevere
14:30 14:30  Sangiovannese Sinalunghese
14:30 14:30  Tiferno Lerchi Sienne
14:30 14:30  Castelnuovo Vomano Aprilia
14:30 14:30  Campobasso Castelfidardo Calcio
14:30 14:30  CynthiAlbalonga Porto Sant'Elpidio
14:30 14:30  Matese Montegiorgio
14:30 14:30  USD Recanatese Lecco
14:30 14:30  San Nicolò Polisportiva Olympia Agnonese
14:30 14:30  US Tolentino FC Rieti
14:30 14:30  Pro Vasto Atletico Terme Fiuggi
14:30 14:30  Vastogirardi Pineto
14:30 14:30  Cassino Afragolese
14:30 14:30  Nola Polisportiva Arzachena
14:30 14:30  Giugliano Latina
14:30 14:30  Gladiator Carbonia
14:30 14:30  Lanusei Insieme Formia
14:30 14:30  Latte Dolce Nuova Monterosi
14:30 14:30  Team Nuova Florida Muravera
14:30 14:30  Sassari Torres 1903 Nocerina
14:30 14:30  FC Savoia 1908 Vis Artena
14:30 14:30  AS Fasano Virtus Casarano
14:30 14:30  F. Andria Sorrente
14:30 14:30  FC Francavilla Audace Cerignola
14:30 14:30  Gravina Aversa Normanna
14:30 14:30  Molfetta Calcio US Bitonto
14:30 14:30  Nuova Nardò Brindisi
14:30 14:30  Portici Lavello
14:30 14:30  Tarente Puteolana
14:30 14:30  Team Altamura Picerno
14:30 14:30  Città Di Sant’Agata Acireale
14:30 14:30  Dattilo Paterno
14:30 14:30  Licata Biancavilla
14:30 14:30  Marina di Ragusa Cittanovese
14:30 14:30  Messine Rotonda
14:30 14:30  Santa Maria Cilento US Castrovillari Calcio
14:30 14:30  Rende Gelbison Cilento SSD
14:30 14:30  San Luca Roccella
14:30 14:30  Troina FC Messina
-- : -- -- : --  Brescia U19 San Marino U19
-- : -- -- : --  Cittadella U19 Vicenza U19
-- : -- -- : --  Internazionale U19 Chievo Verona U19
-- : -- -- : --  Orobica U19 Hellas Verona U19
-- : -- -- : --  Riozzese U19 Tavagnacco U19
-- : -- -- : --  Sassuolo U19 Juventus U19
-- : -- -- : --  Cesena U19 Fiorentina U19
-- : -- -- : --  Empoli U19 Roma U19
-- : -- -- : --  Florentia U19 Ravenna U19
-- : -- -- : --  Perugia U19 Lazio U19
-- : -- -- : --  Pomigliano U19 Pink Sport Bari U19
-- : -- -- : --  Roma CF U19 Napoli U19