Afficher le menu   
   Cacher le menu   
19:00 19:00  Osasuna Cadix
20:00 20:00  Elche Alavés
22:00 22:00  Levante Barcelone
20:30 20:30Annulé Burgess Hill Town Whyteleafe
20:30 20:30Annulé East Grinstead Town Phoenix Sports
20:45 20:45Annulé Canvey Island Basildon United
20:45 20:45Annulé Dereham Town Hullbridge Sports
20:45 20:45Annulé Felixstowe & Walton Utd Bury Town
20:45 20:45Annulé Great Wakering Rovers Grays Athletic
20:45 20:45Annulé Heybridge Swifts Witham Town
20:45 20:45Annulé Tilbury Maldon & Tiptree
20:45 20:45Annulé Bedfont Sports Tooting & Mitcham United
20:45 20:45Annulé Chalfont St Peter Hertford Town
20:45 20:45Annulé Chertsey Town Ashford Town (Middlesex)
20:45 20:45Annulé Harlow Town Ware
20:45 20:45Annulé South Park  Chipstead
20:45 20:45Annulé Staines Town Northwood
20:45 20:45Annulé Uxbridge Marlow
20:45 20:45Annulé Waltham Abbey Barking
20:45 20:45Annulé Westfield Bracknell Town
20:45 20:45Annulé Cray Valley PM Whitstable Town
20:45 20:45Annulé Herne Bay Ramsgate
20:45 20:45Annulé Sittingbourne Hythe Town
20:45 20:45Annulé Three Bridges Chichester City
20:45 20:45Annulé VCD Athletic Faversham Town
20:45 20:45Annulé Whitehawk Hastings United
-- : -- -- : --  Geelong Galaxy Bulleen Lions
-- : -- -- : --  Calder United Lara United
-- : -- -- : --  Alamein Heidelberg United
-- : -- -- : --  South Melbourne Moreland Zebras
-- : -- -- : --  Melbourne Knights Avondale
-- : -- -- : --  Preston Lions Box Hill United
-- : -- -- : --  Bayside United Casey Comets
-- : -- -- : --  Skye United Melbourne University
-- : -- -- : --  Keşlə II Kapaz
-- : -- -- : --  Sumqayıt II Qarabag
-- : -- -- : --  Neftchi İSM MOIK
-- : -- -- : --  Turan Tovuz Zaqatala
-- : -- -- : --  Neftchi II Sabah II
-- : -- -- : --  Al Jazira Khorfakkan
-- : -- -- : --  Bani Yas Al Wahda
-- : -- -- : --  Al Ain Hatta
-- : -- -- : --  Al Nasr Al Ahli
-- : -- -- : --  Al Wasl Al Dhafra
-- : -- -- : --  Kalba Al Sharjah
-- : -- -- : --  Fujairah Ajman
17:30 17:30  Union Plaani KJP
17:30 17:30  Kultsu Liry
17:30 17:30  Raahe OsPa
18:00 18:00  Ri-Pa SavU
18:00 18:00  Haka Juniorit Tervakosken Pato
18:00 18:00  Norrvalla VPS II
-- : -- -- : --  Okzhetpes Bulat
-- : -- -- : --  Aksu Stepnogorsk Kyzyl-Zhar II
-- : -- -- : --  Kyran Baykonur
-- : -- -- : --  Maqtaaral Kairat II
-- : -- -- : --  Sogdiana Andijan
-- : -- -- : --  Lokomotiv Metalourg
-- : -- -- : --  Anzhi Makhachkala
-- : -- -- : --  KAMAZ Nosta
-- : -- -- : --  Zenit Izhevsk Orenburg II
-- : -- -- : --  Volga Ulyanovsk Lada Tolyatti
-- : -- -- : --  Krylya Sovetov II Zvezda Perm
-- : -- -- : --  Dolgie Prudy Dinamo Moskva II
-- : -- -- : --  Kolomna Rodina Moskva
-- : -- -- : --  Leningradets Tver
-- : -- -- : --  Kazanka Zenit St. Pétersbourg II
-- : -- -- : --  Murom Zvezda St. Petersburg
-- : -- -- : --Annulé Zenit Irkutsk Smolensk
-- : -- -- : --  Chita Luki-Energiya
-- : -- -- : --  Torpedo Vladimir Znamya Truda
-- : -- -- : --  Aarau Kriens
-- : -- -- : --  Stade Lausanne-Ouchy Neuchâtel Xamax
-- : -- -- : --  Thoune FC Schaffhausen
-- : -- -- : --  Wil Chiasso
-- : -- -- : --  Winterthur Grasshopper

Partagez