Afficher le menu   
   Cacher le menu   
-- : -- -- : --  Caen Chambly
-- : -- -- : --  Châteauroux Amiens SC
-- : -- -- : --  Clermont Toulouse
-- : -- -- : --  Dunkerque Valenciennes
-- : -- -- : --  Grenoble Foot 38 Ajaccio
-- : -- -- : --  Le Havre Niort
-- : -- -- : --  Paris Nancy
-- : -- -- : --  Pau Guingamp
-- : -- -- : --  Sochaux Rodez
14:30 14:30  SteDoCo DVS '33
14:30 14:30  VVOG GOES
14:30 14:30  DOVO Ajax Amateurs
14:30 14:30  ODIN '59 Barendrecht
14:30 14:30  Excelsior '31 Staphorst
14:30 14:30  HSV Hoek Lisse
15:00 15:00  Ter Leede ACV
15:00 15:00  Sparta Nijkerk Sportlust '46
18:00 18:00  VVSB Harkemase Boys
14:30 14:30  ARC DHSC
14:30 14:30  VV Scherpenzeel VV Capelle
14:30 14:30  Rijnvogels Smitshoek
14:30 14:30  Achilles Veen Jodan Boys
14:30 14:30  Achilles '29 DUNO
14:30 14:30  Spijkenisse Poortugaal
14:30 14:30  Rijsoord FC 's-Gravenzande
14:30 14:30  Genemuiden SDC Putten
14:30 14:30  RKAV Volendam AZSV
14:30 14:30  Noordscheschut HZVV
14:30 14:30  Eemdijk DETO Twenterand
14:30 14:30  Buitenpost Flevo Boys
15:00 15:00  SC Feyenoord Zwaluwen
15:00 15:00  De Dijk NSC
15:00 15:00  Urk Berkum
15:00 15:00  ONS Sneek Swift
21:00 21:00  América Mineiro Figueirense
21:00 21:00  Avaí Sampaio Corrêa
21:00 21:00  CSA Cruzeiro
21:00 21:00  Ponte Preta Operário PR
21:00 21:00  Botafogo SP Brasil de Pelotas
21:00 21:00  Paraná CRB
21:00 21:00  Juventude Vitória
21:00 21:00  Náutico Chapecoense
21:00 21:00  Confiança Guarani
21:00 21:00  Cuiabá Oeste
14:00 14:00  St. Valentin Donau Linz
14:00 14:00  Wienerberg Donaufeld
15:00 15:00  Austria XIII First Vienna
15:30 15:30  Ferlach Kraig
16:00 16:00  Horitschon St. Margarethen / Bur
16:00 16:00  Güssing Leithaprodersdorf
16:00 16:00  Bad Schallerbach Zebau Bad Ischl
16:00 16:00  Frauental Mettersdorf
16:00 16:00  Fügen Kematen
16:00 16:00  Lochau Bezau
16:00 16:00  Nenzing Göfis
16:00 16:00  Admira Dornbirn Egg
16:00 16:00  Post Favoritner AC
16:00 16:00  Donau Stadlau
16:30 16:30  Bleiburg SAK Klagenfurt
16:30 16:30  St. Jakob Rosental Feldkirchen
17:00 17:00  Ritzing Klingenbach
17:00 17:00  Union Hallein Hallwang
17:00 17:00  Neumarkt Thalgau
17:00 17:00  Strasswalchen Bürmoos
17:00 17:00  Bergheim Golling
17:00 17:00  Puch Eugendorf
17:00 17:00  Siezenheim Altenmarkt
17:00 17:00  Union Innsbruck Zams
17:00 17:00  Natters Mötz / Silz
17:00 17:00  Blau-Weiss Feldkirch Fussach
17:00 17:00  Schruns Alberschwende
18:15 18:15  Söll SV Innsbruck
19:00 19:00  Oberpetersdorf Siegendorf
-- : -- -- : --  Gomel Sputnik
-- : -- -- : --  Khimik Svetlogorsk Volna
-- : -- -- : --  Granit Orsha
-- : -- -- : --  Smorgon Kommunalnik
-- : -- -- : --  Ivatsevichi Zabudova-Molodechno
-- : -- -- : --  Meliorator Zhitkovichi Ostrovets FC
-- : -- -- : --  Kronon Chayka Zelva
-- : -- -- : --  Pershiy Regien Baranovichi
-- : -- -- : --  Dinamo Malorita Stenles Pinsk
-- : -- -- : --  Viktoriya Maryina Horka Polotsk
-- : -- -- : --  Osipovichy Zhlobin
-- : -- -- : --  Dnepr Mogilev Dnepr Rohachev
-- : -- -- : --  Energosbyt-BSATU Shakhtyor Petrikov
-- : -- -- : --  SMI Autotrans Bumprom
-- : -- -- : --  Pafos Ethnikos Achna
-- : -- -- : --  Anorthosis Apollon
-- : -- -- : --  AEL Karmiotissa
-- : -- -- : --  Enosis APOEL
-- : -- -- : --  Doxa Nea Salamis
-- : -- -- : --  Ermis Olympiakos Nicosia
-- : -- -- : --  Omonia Nicosia AEK Larnaca
-- : -- -- : --  Yangpyeong Paju Citizen
-- : -- -- : --  Pocheon Ulsan Citizen
-- : -- -- : --  Namdong Seoul Jungnang
-- : -- -- : --  Icheon Citizen Yeoju Citizen
-- : -- -- : --  Chungju Citizen Goyang Citizen
-- : -- -- : --  Siheung Citizen Jinju Citizen
13:30 13:30  KFUM Roskilde AB
14:00 14:00  Blokhus Dalum
14:00 14:00  Brabrand Middelfart
14:00 14:00  Aarhus Fremad VSK Århus
14:00 14:00  Tårnby LFA
15:00 15:00  Frem Holstebro
15:00 15:00  Skovshoved Vanløse
15:00 15:00  Brønshøj FA 2000
12:00 12:00  Fremad Valby Avedøre
12:00 12:00  GVI LSF
12:00 12:00  B 1908 Allerød
13:00 13:00  OKS Viby
13:00 13:00  Tarup-Paarup Ringkøbing
13:00 13:00  Vejgaard B Aarhus Fremad II
13:30 13:30  Hedensted Odder
14:00 14:00  Køge Nord BSF
14:00 14:00  BK Union Frederikssund
14:00 14:00  Husum Tårnby FF
14:00 14:00  Ishøj KFUM
14:00 14:00  Taastrup Skjold Birkerød
14:00 14:00  Herning Fremad VRI
14:30 14:30  Vordingborg Greve
15:00 15:00  Varde IF Elite Kolding B
15:00 15:00  Tjørring Skjold Sæby
15:30 15:30  Kjellerup Nørresundby
16:00 16:00  Horsens II Marienlyst
16:00 16:00  Inter Turku SJK
16:00 16:00  HIFK Mariehamn
16:00 16:00  Ilves Haka
16:00 16:00  RoPS KuPS
14:00 14:00  Kiffen EPS
14:00 14:00  PK-35 JäPS
14:00 14:00  VIFK Kiisto
15:00 15:00  NJS PKKU
15:00 15:00  GBK JBK
11:00 11:00  VG-62 TPS II
12:00 12:00  KoiPS RiPS
13:00 13:00  Kirkkonummi BK-46
13:00 13:00  TiPS Kontu
13:00 13:00  OuHu Roi United
13:15 13:15  Inter Turku II Åland
14:00 14:00  ToVe ÅIFK
15:00 15:00  PuiU Helsinki MPS / Atletico Malmi
15:00 15:00  Peimari United MaPS
15:00 15:00  HauPa KajHa
15:15 15:15  Finnkurd Atlantis II
15:15 15:15  TPK EuPa
16:00 16:00  Nastolan Nopsa PKKU II
-- : -- -- : --  Debrecen U19 MTK U19
-- : -- -- : --  Illés Akadémia U19 Honvéd U19
-- : -- -- : --  Győri ETO U19 Vasas U19
-- : -- -- : --  Diósgyőr U19 Ferencváros U19
-- : -- -- : --  Nyíregyháza Sp. U19 Paksi U19
-- : -- -- : --  Nagymágocs Újpest
-- : -- -- : --  Gyulai Amazonok Nyírség
-- : -- -- : --Annulé Kazincbarcika Hajdúszoboszló
-- : -- -- : --  Fehérvár Nimród SE
13:00 13:00  ZTE Champion
15:00 15:00  Monori Cigánd
15:00 15:00  Levegő-Energia Ajka
19:00 19:00  Csepel Utánpótlás Magyar Labdarúgó Egylet
-- : -- -- : --  B36 AB
-- : -- -- : --  Víkingur Skála
-- : -- -- : --  NSÍ EB / Streymur
-- : -- -- : --  TB 
-- : -- -- : --  HB ÍF
-- : -- -- : --  TB II Undrid
-- : -- -- : --  Skála II Víkingur III
-- : -- -- : --  NSÍ III EB / Streymur II
-- : -- -- : --  Royn Suduroy
-- : -- -- : --  KÍ III B68 II
15:00 15:00  Vængir Júpiters Höttur / Huginn
16:00 16:00  Ægir KV
16:00 16:00  KFG Reynir
16:00 16:00  Álftanes Einherji
18:00 18:00  Sindri Augnablik
18:00 18:00  Ellidi Tindastóll
-- : -- -- : --  Kyzyl-Zhar Zhetysu
-- : -- -- : --  Okzhetpes Taraz
16:00 16:00Reporté Tobol Kaspiy
16:00 16:00Reporté Zhetysu Ordabasy
16:00 16:00Reporté Kaisar Kairat
16:00 16:00Reporté Okzhetpes Astana
16:00 16:00Annulé Irtysh Kyzyl-Zhar
16:00 16:00Reporté Shakhter Karagandy Taraz
-- : -- -- : --Reporté Sport Academy Kairat Aktobe
-- : -- -- : --Reporté SDYuShOR 8 Astana II
-- : -- -- : --  Progrès Niederkorn Entente Itzig-Canach
-- : -- -- : --  Rosport-Berd-Christnach Sporting Bertrange
-- : -- -- : --  Wormeldange-Munsbach-CSG Ell
-- : -- -- : --  Mamer Racing
-- : -- -- : --  Wincrange Swift Hesperingen
-- : -- -- : --  Jeunesse Junglinster Bettembourg
-- : -- -- : --  Young Boys Fola Esch
17:00 17:00  Drezga Jedinstvo
17:00 17:00  Mornar Ibar
17:00 17:00  Bokelj Igalo
17:00 17:00  Berane Arsenal Tivat
17:00 17:00  Grbalj Kom
13:00 13:00  Brattvåg Florø
14:00 14:00  Sotra Bærum
16:00 16:00  Moss Fredrikstad
16:00 16:00  Tromsdalen Eidsvold
16:00 16:00  Senja Fløya
16:00 16:00  Hødd Vålerenga II
16:00 16:00  Kjelsås Kvik Halden
16:00 16:00  Vard Flekkerøy
16:00 16:00  Arendal Notodden
16:00 16:00  Egersund Rosenborg II
13:00 13:00  Express Viking II
14:00 14:00  Åssiden IF Eik-Tønsberg
14:00 14:00  Kråkerøy Flint
14:00 14:00  Hinna Sola
14:00 14:00  Tiller Volda
14:30 14:30  Bodø / Glimt II Nordstrand
15:00 15:00  Staal Jørpeland Vidar
16:00 16:00  Grorud II Lillestrøm II
16:00 16:00  Lørenskog Funnefoss / Vormsund
16:00 16:00  Kongsvinger II Raufoss II
16:00 16:00  Gjøvik-Lyn Gjelleråsen
16:00 16:00  Nybergsund Rommen
16:00 16:00  Brumunddal Ullensaker / Kisa II
16:00 16:00  Toten Elverum
16:00 16:00  Halsen Hønefoss
16:00 16:00  Follo Sarpsborg 08 II
16:00 16:00  Mjøndalen II Ørn Horten
16:00 16:00  Mandalskameratene Donn
16:00 16:00  Åkra Madla
16:00 16:00  Brodd Djerv
16:00 16:00  Start II Vindbjart
16:00 16:00  Sandviken Lysekloster
16:00 16:00  Fjøra Lyn
16:00 16:00  Fana Årdal
16:00 16:00  Stord Fyllingsdalen
16:00 16:00  Bjarg Brann II
16:00 16:00  IF Ready Sogndal II
16:00 16:00  Aalesund II Kolstad
16:00 16:00  Byåsen Orkla
16:00 16:00  Spjelkavik Melhus
16:00 16:00  NTNUI Molde II
16:00 16:00  Strindheim