Afficher le menu   
   Cacher le menu   
-- : -- -- : --  Bordeaux Nîmes
-- : -- -- : --  Brest Strasbourg
-- : -- -- : --  Lens Nantes
-- : -- -- : --  Lorient Olympique Marseille
-- : -- -- : --  Olympique Lyonnais Monaco
-- : -- -- : --  Metz Saint-Étienne
-- : -- -- : --  Montpellier Reims
-- : -- -- : --  Nice Lille
-- : -- -- : --  PSG Dijon
-- : -- -- : --  Rennes Angers
-- : -- -- : --  Atlético Madrid Real Bétis
-- : -- -- : --  Barcelone Real Madrid
-- : -- -- : --  Getafe Grenade
-- : -- -- : --  Cadix Villarreal
-- : -- -- : --  Levante Celta Vigo
-- : -- -- : --  Osasuna Athletic Bilbao
-- : -- -- : --  Real Sociedad Huesca
-- : -- -- : --  Séville Eibar
-- : -- -- : --  Real Valladolid Deportivo Alavés
-- : -- -- : --  Elche Valence
-- : -- -- : --  Atalanta Sampdoria
-- : -- -- : --  Bénévent Naples
-- : -- -- : --  Cagliari Crotone
-- : -- -- : --  Fiorentina Udinese
-- : -- -- : --  Genoa Inter Milan
-- : -- -- : --  Juventus Hellas Verona
-- : -- -- : --  Lazio Bologne
-- : -- -- : --  Milan Rome
-- : -- -- : --  Parme Spezia
-- : -- -- : --  Sassuolo Torino
-- : -- -- : --  Albacete Rayo Vallecano
-- : -- -- : --  Alcorcón Majorque
-- : -- -- : --  Almería Fuenlabrada
-- : -- -- : --  Carthagène Las Palmas
-- : -- -- : --  Castellon Girona
-- : -- -- : --  Leganes Real Oviedo
-- : -- -- : --  UD Logroñés Lugo
-- : -- -- : --  Malaga Mirandés
-- : -- -- : --  Real Saragosse Sabadell
-- : -- -- : --  Sporting Gijón Ponferradina
-- : -- -- : --  Tenerife Espanyol
-- : -- -- : --  BB Erzurumspor Galatasaray SK
-- : -- -- : --  MKE Ankaragücü Hatayspor
-- : -- -- : --  Sivasspor Caykur Rizespor
-- : -- -- : --  Alanyaspor Fatih Karagümrük
-- : -- -- : --  Kasimpasa SK Goztepe AS Izmir
-- : -- -- : --  Fenerbahce SK Trabzonspor
-- : -- -- : --  Istanbul BB Antalyaspor
-- : -- -- : --  Gaziantep BB Konyaspor
-- : -- -- : --  Yeni Malatyaspor Genclerbirligi SK
-- : -- -- : --  Denizlispor Besiktas JK
-- : -- -- : --  Pontevedra Unionistas de Salamanca
-- : -- -- : --  Celta de Vigo II Racing de Ferrol
-- : -- -- : --  Zamora Guijuelo
-- : -- -- : --  Salamanca UDS Coruxo
-- : -- -- : --  Compostelle Deportivo La Corogne
-- : -- -- : --  Burgos Sporting Gijón II
-- : -- -- : --  Langreo Real Valladolid II
-- : -- -- : --  Covadonga Real Oviedo II
-- : -- -- : --  Marino de Luanco Lealtad
-- : -- -- : --  Cultural Leonesa Numancia
-- : -- -- : --  Portugalete Amorebieta
-- : -- -- : --  Athletic Bilbao II Racing Santander
-- : -- -- : --  Deportivo Alaves II Arenas Getxo
-- : -- -- : --  Leioa Real Unión
-- : -- -- : --  Laredo Barakaldo
-- : -- -- : --  Izarra Tarazona
-- : -- -- : --  SD Logroñés Mutilvera
-- : -- -- : --  CD Calahorra Ebro
-- : -- -- : --  Ejea Haro
-- : -- -- : --  Osasuna II Tudelano
-- : -- -- : --  Gimnastic Tarragone Badalona
-- : -- -- : --  Olot Barcelone II
-- : -- -- : --  Prat Cornellà
-- : -- -- : --  FC Andorra Espanyol II
-- : -- -- : --  L'Hospitalet Lleida Esportiu
-- : -- -- : --  Valence Peña Deportiva
-- : -- -- : --  Hercules Atzeneta
-- : -- -- : --  Orihuela Alcoyano
-- : -- -- : --  Ibiza La Nucía
-- : -- -- : --  Villarreal II Levante II
-- : -- -- : --  Recreativo Huelva Algeciras
-- : -- -- : --  Las Palmas II Sanluqueño
-- : -- -- : --  San Fernando Cádiz II
-- : -- -- : --  Linense Tamaraceite
-- : -- -- : --  Marbella Marino
-- : -- -- : --  Real Betis II Real Murcie
-- : -- -- : --  Lorca Deportiva El Ejido
-- : -- -- : --  Yeclano Cordoba
-- : -- -- : --  UCAM Murcia Linares Deportivo
-- : -- -- : --  Granada II Séville II
-- : -- -- : --  Rayo Majadahonda Atlético Baleares
-- : -- -- : --  Real Madrid CF II Getafe II
-- : -- -- : --  Navalcarnero Las Rozas
-- : -- -- : --  Poblense SS Reyes
-- : -- -- : --  Internacional de Madrid Atlético Madrid II
-- : -- -- : --  Estrémadure UD Villarrubia
-- : -- -- : --  CD Badajoz Don Benito
-- : -- -- : --  Villarrobledo Socuéllamos
-- : -- -- : --  Talavera Melilla
-- : -- -- : --  Villanovense Mérida
-- : -- -- : --  Villalbés Polvorín
-- : -- -- : --  As Pontes Arzúa
-- : -- -- : --  Bergantiños Silva
-- : -- -- : --  Deportivo La Corogne II Paiosaco
-- : -- -- : --  Agrupación Estudiantil Somozas
-- : -- -- : --  Fisterra Viveiro
-- : -- -- : --  UD Ourense Arosa
-- : -- -- : --  Barco Alondras
-- : -- -- : --  Pontellas Estradense
-- : -- -- : --  Rápido Bouzas Atios
-- : -- -- : --  Ribadumia Choco
-- : -- -- : --  Arenteiro Ourense CF
-- : -- -- : --  Rota Cabecense
-- : -- -- : --  Lebrijana Xerez Deportivo
-- : -- -- : --  Arcos Los Barrios
-- : -- -- : --  Ceuta Antoniano
-- : -- -- : --  Deportivo Xerez Conil
-- : -- -- : --  Sevilla III La Palma
-- : -- -- : --  San Roque Lucena
-- : -- -- : --  Gerena Puente Genil
-- : -- -- : --  Castilleja Córdoba II
-- : -- -- : --  Coria CF Utrera
-- : -- -- : --  Santanyí Llosetense
-- : -- -- : --  Majorque II PE Sant Jordi
-- : -- -- : --  San Rafael Platges Calvià
-- : -- -- : --  Formentera Binissalem
-- : -- -- : --  Santa Catalina Atlético Esporles
-- : -- -- : --  Manacor Felanitx
-- : -- -- : --  Portmany Cardassar
-- : -- -- : --  Andratx Ibiza Islas Pitiusas
-- : -- -- : --  Sóller Génova
-- : -- -- : --  Ferriolense Collerense
-- : -- -- : --  CAP Ciudad de Murcia Huércal Overa
-- : -- -- : --  Deportiva Minera Cartagena FC
-- : -- -- : --  Mazarrón FC Cartagena II
-- : -- -- : --  Muleño Mar Menor
-- : -- -- : --  Racing Murcia La Unión Atlético
-- : -- -- : --  Águilas EDMF Churra
-- : -- -- : --  El Palmar Bullense
-- : -- -- : --  Real Murcie II Olímpico Totana
-- : -- -- : --  SFC Minerva Atlético Pulpileño
-- : -- -- : --  UCAM Murcia II Plus Ultra
-- : -- -- : --  CD Coria Moralo
-- : -- -- : --  Valdivia Extremadura UD II
-- : -- -- : --  Plasencia Montijo
-- : -- -- : --  Campanario Aceuchal
-- : -- -- : --  Chinato Calamonte
-- : -- -- : --  Fuente Cantos Cacereño
-- : -- -- : --  Llerenense RCP Valverdeño
-- : -- -- : --  Miajadas Jerez
-- : -- -- : --  Olivenza Azuaga
-- : -- -- : --  Arroyo Trujillo
-- : -- -- : --  Valle Egüés San Juan
-- : -- -- : --  Burladés Subiza
-- : -- -- : --  Pamplona Beti Onak
-- : -- -- : --  Corellano River Ega
-- : -- -- : --  Beti Kozkor Txantrea
-- : -- -- : --  Baztán Cantolagua
-- : -- -- : --  Bidezarra Fontellas
-- : -- -- : --  Ardoi Cirbonero
-- : -- -- : --  Peña Azagresa Lourdes
-- : -- -- : --  Cortes Murchante
-- : -- -- : --  Anguiano Arnedo
-- : -- -- : --  Agoncillo Oyonesa
-- : -- -- : --  Comillas Villegas
-- : -- -- : --  Vianés La Calzada
-- : -- -- : --  Alfaro Varea
-- : -- -- : --  Casalarreina River Ebro
-- : -- -- : --  Calasancio UD Logroñés II
-- : -- -- : --  Tedeón Calahorra II
-- : -- -- : --  Alberite Náxara
-- : -- -- : --  Pradejón Racing Rioja
-- : -- -- : --  Almudévar Épila
-- : -- -- : --  Fraga Illueca
-- : -- -- : --  Albacete II Almagro
-- : -- -- : --  Quintanar del Rey Almansa
-- : -- -- : --  Calvo Sotelo La Roda
-- : -- -- : --  Manzanares Manchego
-- : -- -- : --  Huracán Balazote La Solana
-- : -- -- : --  Conquense Madridejos
-- : -- -- : --  Azuqueca Pedroñeras
-- : -- -- : --  Torrijos Toledo
-- : -- -- : --  Guadalajara Illescas
-- : -- -- : --  Marchamalo Villacañas
-- : -- -- : --  Vallobín Gijón Industrial
-- : -- -- : --  Lenense Caudal
-- : -- -- : --  Praviano Mosconia
-- : -- -- : --  Real Avilés Navarro
-- : -- -- : --  Ceares Avilés Stadium
-- : -- -- : --  Siero Valdesoto
-- : -- -- : --  Colunga Llanes
-- : -- -- : --  San Martín L'Entregu
-- : -- -- : --  Real Titánico Tuilla
-- : -- -- : --  Urraca Condal
-- : -- -- : --  Rinconeda Polanco Bezana
-- : -- -- : --  Siete Villas Atlético Albericia
-- : -- -- : --  Ribamontán al Mar Cayón
-- : -- -- : --  Sámano Barquereño
-- : -- -- : --  Racing Santander II Textil Escudo
-- : -- -- : --  Tropezón Barreda
-- : -- -- : --  Escobedo Guarnizo
-- : -- -- : --  Solares Castro
-- : -- -- : --  Torina Cartes
-- : -- -- : --  Gimnastic Selaya
-- : -- -- : --  Tolosa Gernika
-- : -- -- : --  Santutxu Sestao
-- : -- -- : --  JD Somorrostro Deusto
-- : -- -- : --  Urgatzi Beasain
-- : -- -- : --  Aurrerá Ondarroa Balmaseda
-- : -- -- : --  Durango Anaitasuna
-- : -- -- : --  Ariznabarra Pasaia KE
-- : -- -- : --  Vitoria San Ignacio
-- : -- -- : --  Urduliz Basconia
-- : -- -- : --  Lagun Onak Santurtzi
-- : -- -- : --  RC Catarroja Vilamarxant
-- : -- -- : --  Torrent Benicarló
-- : -- -- : --  Silla Paterna
-- : -- -- : --  Acero Saguntino
-- : -- -- : --  Villarreal III Roda
-- : -- -- : --  Villajoyosa Crevillente
-- : -- -- : --  Hércules II Benigànim
-- : -- -- : --  Elche II Intercity
-- : -- -- : --  Novelda Eldense
-- : -- -- : --  Olímpic de Xàtiva Jove Español
-- : -- -- : --  Complutense San Fernando Henares
-- : -- -- : --  Moratalaz Pozuelo Alarcón
-- : -- -- : --  Alcobendas Sport Rayo Vallecano II
-- : -- -- : --  Villanueva Pardillo Unión Adarve
-- : -- -- : --  Torrejón Flat Earth
-- : -- -- : --  Santa Ana RSD Alcalá
-- : -- -- : --  Móstoles CF El Álamo
-- : -- -- : --  Villaverde-Boetticher Leganés II
-- : -- -- : --  Real Aranjuez Carabanchel
-- : -- -- : --  Atlético Pinto Móstoles
-- : -- -- : --  AD Parla Trival Valderas
-- : -- -- : --  Atlético Tordesillas Salamanca II
-- : -- -- : --  UD Santa Marta Becerril Campos
-- : -- -- : --  Cristo Atlético Peñaranda
-- : -- -- : --  Bembibre Cultural Leonesa II
-- : -- -- : --  La Virgen del Camino Atlético Astorga
-- : -- -- : --  Gimnástica Segoviana Mirandés II
-- : -- -- : --  Burgos Promesas Bupolsa
-- : -- -- : --  Real Ávila Almazán
-- : -- -- : --  Real Burgos Colegios Diocesanos
-- : -- -- : --  Numancia II La Granja
-- : -- -- : --  Arandina Cultural Cebrereña
-- : -- -- : --  El Palo Estepona
-- : -- -- : --  Melilla CD Motril
-- : -- -- : --  Alhaurín Alhaurino
-- : -- -- : --  Juventud Torremolinos Vélez
-- : -- -- : --  Antequera Malaga II
-- : -- -- : --  Atlético Porcuna Polideportivo Almería
-- : -- -- : --  Real Jaen Ciudad de Torredonjimeno
-- : -- -- : --  Huétor Vega Loja
-- : -- -- : --  Torreperogil Huétor Tájar
-- : -- -- : --  Maracena Almería II
11:30 11:30  Real Zaragoza II Valdefierro
11:30 11:30  San Juan Mozarrifar Huesca II
11:45 11:45  Grama Figueres
12:00 12:00  Castelldefels Valls
12:00 12:00  San Cristóbal Montañesa
12:00 12:00  Europa Vilafranca
12:00 12:00  Girona II Vilassar Mar
12:00 12:00  Granollers Cerdanyola del Vallès
16:00 16:00  Brea Cuarte
16:00 16:00  Belchite 97 Binéfar
16:30 16:30  Barbastro Villanueva CF
16:30 16:30  Borja Sariñena
16:30 16:30  Sabiñánigo Calamocha
16:30 16:30  CDJ Tamarite Cariñena
16:30 16:30  Atlético Monzón Teruel
16:30 16:30  Peralada Horta
17:00 17:00  Utebo Robres
17:00 17:00  Igualada Manresa
18:00 18:00  Sant Andreu Sants
-- : -- -- : --  Castellón II Alcora
-- : -- -- : --  Almazora Onda
-- : -- -- : --  Soneja Cabanes
-- : -- -- : --  Almenara Atletic Burriana
-- : -- -- : --  Alqueries La Pobla Tornesa
-- : -- -- : --  Vall de Uxó Nules
-- : -- -- : --  Vila d'Onda CF San Pedro
-- : -- -- : --  La Eliana Huracán Moncada
-- : -- -- : --  Alboraya Ribarroja
-- : -- -- : --  Puzol Godella
-- : -- -- : --  Atlètico Vallbonense Tavernes Blanques
-- : -- -- : --  Torre Levante Rayo Lliria
-- : -- -- : --  Paterna II Burjassot
-- : -- -- : --  Patacona Albuixech
-- : -- -- : --  Atlético Benimar Manises
-- : -- -- : --  Requena San Marcelino
-- : -- -- : --  Monte Sion Buñol
-- : -- -- : --  Aldaia Quart de Poblet
-- : -- -- : --  Utiel Benetuser-Fabara
-- : -- -- : --  Alcàsser Discóbolo La Torre
-- : -- -- : --  Paiporta Barrio del Cristo
-- : -- -- : --  Rayo Ibense Canals
-- : -- -- : --  Muro Almusafes
-- : -- -- : --  Promeses Sueca L'Alcúdia
-- : -- -- : --  Carcaixent Alginet
-- : -- -- : --  Castellonense L'Olleria
-- : -- -- : --  Sueca Enguera
-- : -- -- : --  L'Alcudia de Crespins Llosa
-- : -- -- : --  La Nucía II Pedreguer
-- : -- -- : --  Gandie CFI Alicante
-- : -- -- : --  Atlético Benidorm Pego
-- : -- -- : --  Universidad Alicante Portuarios
-- : -- -- : --  Tavernes Calvari Benidorm
-- : -- -- : --  Jávea Racing Rafelcofer
-- : -- -- : --  Calpe Dénia
-- : -- -- : --  Ilicitana Novelda UD
-- : -- -- : --  Torrellano Callosa Deportiva
-- : -- -- : --  Murada Almoradí
-- : -- -- : --  Redován Petrelense
-- : -- -- : --  Santa Pola Benferri
-- : -- -- : --  Tháder Esportiva Il-Licitana
-- : -- -- : --  Elda Unión Orihuela II
12:00 12:00  Mollet Les Franqueses
12:00 12:00  Unificacion Llefià Parets
12:00 12:00  Rapitenca Vista Alegre
12:00 12:00  Santboià Gandesa
12:00 12:00  El Catllar Viladecans
12:00 12:00  Gavà Sant Ildefons
12:00 12:00  Martorell Borges
12:10 12:10  Can Vidalet Martinenc
12:30 12:30  Guineueta Júpiter
16:00 16:00  La Jonquera Tona
17:00 17:00  Palamós L'Escala
17:00 17:00  Llagostera II Manlleu
17:00 17:00  Mataró Rubí
17:00 17:00  Vilanova Ascó
17:00 17:00  Tàrrega Alcarràs
-- : -- -- : --  Almería U19 Maracena U19
-- : -- -- : --  Santa Fe U19 Rusadir U19
-- : -- -- : --  26 de Febrero U19 Tiro de Pichón U19
-- : -- -- : --  Granada U19 San Félix U19
-- : -- -- : --  Dos Hermanas SA U19 Málaga U19
-- : -- -- : --  Séneca U19 Sanluqueno U19
-- : -- -- : --  Sevilla U19 Real Betis U19
-- : -- -- : --  Calavera U19 Recreativo Huelva U19
-- : -- -- : --  Córdoba U19 Castilleja U19
-- : -- -- : --  Polillas U19 Nervión U19
-- : -- -- : --  Parquesol Atlético Madrid II
-- : -- -- : --  Pozuelo Alarcón Sporting Gijón
-- : -- -- : --  Madrid II Real Oviedo
-- : -- -- : --  Friol Racing Santander
-- : -- -- : --  Osasuna Barcelona II
-- : -- -- : --  Seagull Collerense
-- : -- -- : --  Espanyol II Athletic Club II
-- : -- -- : --  AEM Zaragoza
-- : -- -- : --  Juan Grande UDG Tenerife Sur II
-- : -- -- : --  Cáceres Málaga
-- : -- -- : --  Granada La Solana
-- : -- -- : --  Córdoba Pozoalbense
-- : -- -- : --  Alhama Real Unión de Tenerife
-- : -- -- : --  Almassora Albacete
-- : -- -- : --  Aldaia Femarguín
-- : -- -- : --  Villarreal Levante II
15:00 15:00  Alexandrie Pontedera
15:00 15:00  Grosseto AlbinoLeffe
15:00 15:00  Lucchese Juventus II
15:00 15:00  Olbia Pro Vercelli
15:00 15:00  Renate Livourne
15:00 15:00  Fano Mantoue
15:00 15:00  Feralpi Salò Ravenne
15:00 15:00  Gubbio Legnago Salus
15:00 15:00  Sambenedettese Modène
15:00 15:00  Triestina USD Virtusvecomp Vérone
15:00 15:00  Cavese Monopoli
15:00 15:00  Teramo Juve Stabia
15:00 15:00  Vibonese Viterbese Castrense
17:30 17:30  Lecco Plaisance
17:30 17:30  Novare Giulianova
17:30 17:30  Pizzighettone Pro Patria
17:30 17:30  Pistoiese Pro Sesto
17:30 17:30  Imolese Fermana
17:30 17:30  Matelica Calcio Arezzo
17:30 17:30  Calcio Padova Südtirol
17:30 17:30  Pérouse Vis Pesaro
17:30 17:30  Avellino Caserte
17:30 17:30  Bari Catane
17:30 17:30  Catanzaro Palerme
17:30 17:30  Neapolis Pagani
14:30 14:30  Bra Vado
14:30 14:30  Borgosesia Calcio Casale
14:30 14:30  ASD Calcio Chieri USD Lavagnese
14:30 14:30  Castellanzese Legnano
14:30 14:30  Città di Varese US Caratese
14:30 14:30  Gozzano Arconatese
14:30 14:30  FBC Derthona Fossano
14:30 14:30  PDHAE Imperia
14:30 14:30  Saluzzo Sanremese
14:30 14:30  US Sestri Levante SC Insubria Caronnese Turate
14:30 14:30  Breno Tritium
14:30 14:30  Brusaporto AC Fanfulla 1874
14:30 14:30  Desenzano Calvina Sona
14:30 14:30  US Calcio Caravaggese Nibionnoggiono
14:30 14:30  Casatese Virtus Ciserano Bergamo
14:30 14:30  Real Calepina Crema
14:30 14:30  Franciacorta Scanzorosciate
14:30 14:30  Villa Valle US Ponte San Pietro-Isola
14:30 14:30  Seregno Vis Nova Giussano
14:30 14:30  US Adriese Campodarsego
14:30 14:30  Caldiero Terme Chions
14:30 14:30  Calcio Montebelluna Ambrosiana
14:30 14:30  San Paolo Padova Delta Porto Tolle
14:30 14:30  ASD Manzanese Cjarlins Muzane
14:30 14:30  Mestre Este
14:30 14:30  Union Clodiense Trente Calcio 1921
14:30 14:30  Union Feltre Arzignano Valchiampo
14:30 14:30  Union S. Giorgio-Sedico AC Belluno 1905
14:30 14:30  Virtus Bolzano Cartigliano
14:30 14:30  Aglianese Corticella
14:30 14:30  Bagnolese Correggese
14:30 14:30  Forlì Sammaurese
14:30 14:30  Marignanese Progresso
14:30 14:30  ASD Mezzolara Lentigione
14:30 14:30  Prato Ghivizzano Borgo Mozzano
14:30 14:30  Pro Livorno Real Forte Querceta
14:30 14:30  Sasso Marconi Zola Rimini
14:30 14:30  Seravezza US Fiorenzuola 1922
14:30 14:30  Montevarchi Calcio Aq. 1902 San Donato Tavarnelle
14:30 14:30  ASD Flaminia Civita Castellana Tiferno Lerchi
14:30 14:30  Foligno Lornano Badesse
14:30 14:30  Ostia Mare Sangiovannese
14:30 14:30  Pianese Montespaccato
14:30 14:30  ACN Siena Grassina
14:30 14:30  Sinalunghese Cannara
14:30 14:30  Sporting Trestina ACV Scandicci ASD
14:30 14:30  Trastevere Gavorrano
14:30 14:30  Aprilia Pro Vasto
14:30 14:30  Atletico Terme Fiuggi US Tolentino
14:30 14:30  Castelfidardo Calcio Castelnuovo Vomano
14:30 14:30  Campobasso Matese
14:30 14:30  Montegiorgio San Nicolò
14:30 14:30  Polisportiva Olympia Agnonese Vastogirardi
14:30 14:30  Pineto USD Recanatese
14:30 14:30  Lecco CynthiAlbalonga
14:30 14:30  FC Rieti Porto Sant'Elpidio
14:30 14:30  Afragolese Lanusei
14:30 14:30  Polisportiva Arzachena Cassino
14:30 14:30  Carbonia FC Savoia 1908
14:30 14:30  Latina Sassari Torres 1903
14:30 14:30  Nuova Monterosi Team Nuova Florida
14:30 14:30  Muravera Giugliano
14:30 14:30  Nocerina Nola
14:30 14:30  Insieme Formia Gladiator
14:30 14:30  Vis Artena Latte Dolce
14:30 14:30  Audace Cerignola Portici
14:30 14:30  Picerno FC Francavilla
14:30 14:30  US Bitonto Lavello
14:30 14:30  Brindisi F. Andria
14:30 14:30  Virtus Casarano Tarente
14:30 14:30  Gravina AS Fasano
14:30 14:30  Puteolana Team Altamura
14:30 14:30  Aversa Normanna Nuova Nardò
14:30 14:30  Sorrente Molfetta Calcio
14:30 14:30  Cittanovese Licata
14:30 14:30  US Castrovillari Calcio Rende
14:30 14:30  Acireale Biancavilla
14:30 14:30  Dattilo San Luca
14:30 14:30  FC Messina Messine
14:30 14:30  Gelbison Cilento SSD Città Di Sant’Agata
14:30 14:30  Paterno Santa Maria Cilento
14:30 14:30  Roccella Troina
14:30 14:30  Rotonda Marina di Ragusa
10:45 10:45  HEBC Hamm United
11:00 11:00  Geestemünde Habenhauser FV
14:00 14:00  Würzbourg FV Sand
14:00 14:00  Niendorfer TSV Paloma
14:00 14:00  Rugenbergen Bramfelder SV
14:00 14:00  Buchholz Süderelbe
14:00 14:00  Eckernförder SV Altenholz
14:00 14:00  Todesfelde Oldenburger SV
14:00 14:00  Eichede Eutiner SV
14:00 14:00  Einheit Rudolstadt Union Sandersdorf
14:00 14:00  Oberlausitz FC Grimma
14:00 14:00  Plauen Blau-Weiß Zorbau
14:00 14:00  An der Fahner Höhe International Leipzig
14:00 14:00  Eilenburg Wacker Nordhausen
14:00 14:00  Martinroda Krieschow
14:00 14:00  VfL Halle 1. FC Merseburg
14:00 14:00  Neustrelitz Hertha Zehlendorf
14:00 14:00  SV Tasmania 1973 Rostocker FC
14:00 14:00  CFC Hertha Staaken
14:00 14:00  Hansa Rostock II BSC Süd 05
14:00 14:00  Lok Stendal Blau-Weiß 90 Berlin
14:00 14:00  Torgelower SV Greif Stern
14:00 14:00  Eintracht Northeim Germania Egestorf
14:00 14:00  Brinkumer SV Hastedt
15:00 15:00  Emmelshausen Karbach
15:00 15:00  Elversberg II Hertha Wiesbach
15:00 15:00  SV Zeilsheim Rot-Weiß Walldorf
15:00 15:00  Fernwald Baunatal
15:00 15:00  Eddersheim Ginsheim
15:00 15:00  SV Steinbach Hanau 93
15:00 15:00  Union Tornesch Victoria Hambourg
15:00 15:00  Heeslinger SC VfL Oldenbourg
15:00 15:00  Hagen / ​Uthlede TB Uphusen
15:00 15:00  BW Lohne Kickers Emden
15:00 15:00  Spelle-Venhaus Rotenburger SV
15:00 15:00  Eintracht Celle Bersenbrück
15:00 15:00  Gifhorn Lupo-Martini
15:00 15:00  Arminia Hanovre FT Brunswick
15:00 15:00  Vatan Sport Bremer SV
15:00 15:00  Union Brême Borgfeld
15:00 15:00  TuS Haltern Gütersloh
15:00 15:00  Sportfreunde Siegen Finnentrop / Bamenohl
15:00 15:00  Hammer SpVgg Preußen Münster II
15:00 15:00  Schermbeck Wattenscheid 09
15:00 15:00  Paderborn II FC Eintracht Rheine
15:00 15:00  ASC Dortmund Westfalia Herne
15:00 15:00  Holzwickeder SC Sprockhövel
15:00 15:00  Meinerzhagen Ennepetal
15:00 15:00  Erndtebrück Vreden
15:00 15:00  Victoria Clarholz Kaan-Marienborn
15:00 15:00  Monheim Germania Ratingen
15:00 15:00  Velbert TuRU 1880 Düsseldorf
15:00 15:00  1. FC M'gladbach Meerbusch
15:00 15:00  Schwarz-Weiss Essen Kray
15:00 15:00  Schonnebeck SF Niederwenigern
15:00 15:00  Cronenberger SC FSV Duisburg
15:00 15:00  Jahn Dinslaken-Hiesfeld SF Baumberg
15:00 15:00  SV Breinig Düren Merzenich
15:00 15:00  Blau-Weiß Friesdorf Fortuna Köln II
15:00 15:00  Viktoria Arnoldsweiler Hennef 05
15:00 15:00  Borussia Freialdenhoven VfL Vichttal
15:15 15:15  TVD Velbert Teutonia St.Tönis
15:15 15:15  Sterkrade-Nord Clèves
15:15 15:15  Siegburger SV BCV Glesch / Paffendorf
15:15 15:15  Wesseling-Urfeld Deutz
15:30 15:30  SFL Bremerhaven OSC Bremerhaven
15:30 15:30  Hilden Union Nettetal
15:30 15:30  Düsseldorf West SC Velbert
15:30 15:30  Pesch Hürth
15:30 15:30  Frechen Alfter
16:00 16:00  Águia FC Vimioso Cerveira
16:00 16:00  Montalegre Merelinense
16:00 16:00  Bragance Mirandela
16:00 16:00  Maria da Fonte Vidago
16:00 16:00  Vianense Braga
16:00 16:00  Vilaverdense Pedras Salgadas
16:00 16:00  AR São Martinho Rio Ave II
16:00 16:00  Desportivo Aves Felgueiras 1932
16:00 16:00  Tirsense Fafe
16:00 16:00  Brito Mondinense
16:00 16:00  Amarante Coimbrões
16:00 16:00  Trofense Gondomar
16:00 16:00  Leça Pedras Rubras
16:00 16:00  Vila Real Marítimo II
16:00 16:00  Paredes Uniao Madère
16:00 16:00  Salgueiros Câmara de Lobos
16:00 16:00  Sanjoanense Castro Daire
16:00 16:00  Anadia São João Ver
16:00 16:00  RD Agueda Espinho
16:00 16:00  Vila Cortez Beira Mar
16:00 16:00  Canelas 2010 Lusitania FC Lourosa
16:00 16:00  Valadares Gaia Lusitano FCV
16:00 16:00  Alcains Uniao de Leiria
16:00 16:00  Carapinheirense Sertanense
16:00 16:00  Oliveira Hospital Condeixa
16:00 16:00  Benfica Castelo Branco Vitória de Sernache
16:00 16:00  GRAP Mortágua
16:00 16:00  Oleiros Marinhense
16:00 16:00  Fátima Alverca
16:00 16:00  Sacavenense Torreense
16:00 16:00  Sintrense Loures
16:00 16:00  Lourinhanense Pêro Pinheiro
16:00 16:00  União Santarém 1º Dezembro
16:00 16:00  União Almeirim Caldas
16:00 16:00  Fabril Barreiro Oriental Dragon
16:00 16:00  Ideal Réal
16:00 16:00  Sporting-B Belenenses II
16:00 16:00  CD Rabo de Peixe Praiense
16:00 16:00  Olímpico do Montijo  Fontinhas
16:00 16:00  Estrela Oriental Lisbonne
16:00 16:00  Amora Lusitano GC Évora
16:00 16:00  Juventude Évora Moncarapachense
16:00 16:00  Louletano Pinhalnovense
16:00 16:00  Aljustrelense Olhanense
16:00 16:00  Vitoria Sétubal Lagos
16:00 16:00Annulé Armacenenses Moura
17:00 17:00  Camacha Vitória Guimarães II