Afficher le menu   
   Cacher le menu   
13:00 13:00  Nantes Toulouse
15:00 15:00  Lorient Clermont
15:00 15:00  Nice Marseille
15:00 15:00  Brest Montpellier
15:00 15:00  Troyes Angers
17:05 17:05  Reims Lyon
20:45 20:45  Paris Saint-Germain Monaco
20:45 20:45  Benevento Frosinone
20:45 20:45  Cittadella Venise
20:45 20:45  Parme Cosenza
20:45 20:45  Pérouse Bari
20:45 20:45  Pise Genoa
20:45 20:45  Reggina Südtirol
-- : -- -- : --  Alanyaspor Istanbulspor AS
-- : -- -- : --  Fatih Karagümrük MKE Ankaragücü
-- : -- -- : --  Besiktas Sivasspor
-- : -- -- : --  Trabzonspor Galatasaray
-- : -- -- : --  Gaziantep FK Antalyaspor
-- : -- -- : --  Adana Demirspor Ümraniyespor
-- : -- -- : --  Kasimpasa SK Hatayspor
-- : -- -- : --  Konyaspor Fenerbahce
-- : -- -- : --  Kayserispor Giresunspor
-- : -- -- : --  Unión Santa Fe Aldosivi
-- : -- -- : --  Sarmiento Gimnasia La Plata
-- : -- -- : --  Independiente Vélez Sársfield
-- : -- -- : --  Newell's Old Boys Godoy Cruz
-- : -- -- : --  Arsenal Huracán
-- : -- -- : --  Central Córdoba Santiago Lanús
-- : -- -- : --  Tigre River Plate
-- : -- -- : --  Barracas Central Colón
-- : -- -- : --  Boca Juniors Atlético Tucumán
-- : -- -- : --  Banfield Defensa y Justicia
-- : -- -- : --  San Lorenzo Rosario Central
-- : -- -- : --  Talleres Córdoba Racing Club
-- : -- -- : --  Argentinos Juniors Platense
-- : -- -- : --  Estudiantes Patronato
11:00 11:00  Lyon La Duchere U17 Gazélec Ajaccio U17
15:00 15:00  PSG U17 Quevilly U17
15:00 15:00  Mantes 78 U17 Brétigny Foot U17
15:00 15:00  Montrouge U17 Châteauroux U17
15:00 15:00  Caen U17 Le Havre U17
15:00 15:00  Paris FC U17 Amiens U17
15:00 15:00  Étoile Bleue St Cyr U17 Laval U17
15:00 15:00  Orléans U17 Rouen U17
15:00 15:00  Aubervilliers U17 Boulogne U17
15:00 15:00  AJ Auxerre U17 Dunkerque U17
15:00 15:00  Troyes U17 Montfermeil U17
15:00 15:00  Valenciennes U17 Lille U17
15:00 15:00  Lens U17 JA Drancy U17
15:00 15:00  Andrézieux U17 Annecy U17
15:00 15:00  Thionville Lusitanos U17 Olympique Lyonnais U17
15:00 15:00  Clermont U17 Strasbourg U17
15:00 15:00  Mulhouse U17 Bourg-en-Bresse U17
15:00 15:00  Nancy U17 Besançon U17
15:00 15:00  Dijon U17 Metz U17
15:00 15:00  Sochaux U17 FC Lyon U17
15:00 15:00  Ajaccio U17 Grenoble Foot 38 U17
15:00 15:00  Béziers U17 Saint-Priest U17
15:00 15:00  Cavigal Nice U17 Nice U17
15:00 15:00  ASPTT Marseille U17 Castelnau Le Crès U17
15:00 15:00  Valence U17 Saint-Etienne U17
15:00 15:00  Marignane Gignac U17 Balma U17
15:00 15:00  Rodez U17 Marmande U17
15:00 15:00  Jeune E. Toulousaine U17 Nîmes U17
15:00 15:00  Montpellier U17 SA Mérignac U17
15:00 15:00  Bordeaux U17 Istres U17
15:00 15:00  Le Pontet Vedène U17 Canet Roussillon U17
15:00 15:00  Avranches U17 Niort U17
15:00 15:00  Angers SCO U17 USSA Vertou U17
15:00 15:00  Carquefou U17 Lorient U17
15:00 15:00  Rennes U17 Vannes U17
-- : -- -- : --  Deportivo La Corogne Inter de Madrid
-- : -- -- : --  Celta de Vigo II SS Reyes
-- : -- -- : --  Cordoba Unionistas de Salamanca
-- : -- -- : --  Linares Deportivo Mérida
-- : -- -- : --  Rayo Majadahonda Racing de Ferrol
-- : -- -- : --  Pontevedra Alcorcón
-- : -- -- : --  Fuenlabrada Algeciras
-- : -- -- : --  Real Madrid CF II Linense
-- : -- -- : --  San Fernando Ceuta
-- : -- -- : --  Cultural Leonesa CD Badajoz
-- : -- -- : --  Barcelone II Castellon
-- : -- -- : --  Gimnastic Tarragone UD Logroñés
-- : -- -- : --  Athletic Bilbao II La Nucía
-- : -- -- : --  Real Unión Cornellà
-- : -- -- : --  SD Logroñés Alcoyano
-- : -- -- : --  Numancia Intercity
-- : -- -- : --  Real Sociedad B Eldense
-- : -- -- : --  Osasuna II Atlético Baleares
-- : -- -- : --  Real Murcie CD Calahorra
-- : -- -- : --  Sabadell Amorebieta
10:45 10:45  HEBC Buchholz
11:00 11:00  ESC Geestemünde Brinkumer SV
14:00 14:00  Eintracht Stadtallendorf Fernwald
14:00 14:00  RSV Eintracht MSV 1919 Neuruppin
14:00 14:00  Staaken 1. FC Frankfurt
14:00 14:00  CFC Hertha Rostocker FC
14:00 14:00  Mecklenburg Schwerin Pampow
14:00 14:00  Hansa Rostock II Hertha Zehlendorf
14:00 14:00  Eintracht Mahlsdorf Union Fürstenwalde
14:00 14:00  Neustrelitz Blau-Weiß 90 Berlin
14:00 14:00  SV Tasmania 1973 Optik Rathenow
14:00 14:00  Dynamo Schwerin Makkabi
14:00 14:00  Einheit Wernigerode Krieschow
14:00 14:00  Einheit Rudolstadt Westerhausen
14:00 14:00  Wacker Nordhausen Ludwigsfelder FC
14:00 14:00  VfL Halle Blau-Weiß Zorbau
14:00 14:00  Bischofswerdaer FV Union Sandersdorf
14:00 14:00  Baudissa Bautzen Auerbach
14:00 14:00  Plauen SC Freital
14:00 14:00  An der Fahner Höhe FC Grimma
14:00 14:00  Oberlausitz Eilenburg
14:30 14:30  Mülheim-Kärlich Karbach
15:00 15:00  DJK Bamberg SC Feucht
15:00 15:00  Türkspor Augsburg Schwaben Augsburg
15:00 15:00  TSV Steinbach II Weidenhausen
15:00 15:00  SV Steinbach Baunatal
15:00 15:00  Rot-Weiß Walldorf Dietkirchen
15:00 15:00  Bergisch Gladbach Borussia Freialdenhoven
15:00 15:00  Viktoria Arnoldsweiler Eintracht Hohkeppel
15:00 15:00  Hennef 05 Hürth
15:00 15:00  BCV Glesch / Paffendorf Blau-Weiß Friesdorf
15:00 15:00  Schwarz-Weiss Essen Cronenberger SC
15:00 15:00  Homberg Sonsbeck
15:00 15:00  Meerbusch Schonnebeck
15:00 15:00  Monheim Kray
15:00 15:00  Clèves SF Hamborn
15:00 15:00  Heeslinger SC Rotenburger SV
15:00 15:00  FT Brunswick Papenburg
15:00 15:00  HSC Hannover Germania Egestorf
15:00 15:00  LSK Hansa Gifhorn
15:00 15:00  VfL Oldenbourg Bersenbrück
15:00 15:00  Arminia Hanovre Eintracht Celle
15:00 15:00  Lupo-Martini Ahlerstedt / Ottendorf
15:00 15:00  Pattensen Schöningen
15:00 15:00  Spelle-Venhaus Ramlingen/Ehlershausen
15:00 15:00  GW Siebenbäumen Union Neumünster
15:00 15:00  Bövinghausen Ennepetal
15:00 15:00  Vreden Finnentrop / Bamenohl
15:00 15:00  Erndtebrück Gütersloh
15:00 15:00  Victoria Clarholz Gievenbeck
15:00 15:00  Delbrücker SC Westfalia Rhynern
15:00 15:00  Sprockhövel FC Eintracht Rheine
15:00 15:00  Paderborn II Sportfreunde Lotte
15:00 15:00  ASC Dortmund Schermbeck
15:00 15:00  Sportfreunde Siegen Preußen Münster II
15:15 15:15  Frechen Wegberg-Beeck
15:30 15:30  Fortuna Köln II Siegburger SV
15:30 15:30  Vichttal Blau-Weiß Königsdorf
15:30 15:30  Hilden MSV Düsseldorf
15:30 15:30  SC St. Tönis SF Baumberg
15:30 15:30  TuRU 1880 Düsseldorf Germania Ratingen
16:00 16:00  Inter Türkspor Kiel Todesfelde
11:00 11:00  BFC Preussen Spandauer Kickers
11:00 11:00  Altenwerder Kummerfeld
11:30 11:30  Niendorfer TSV II Barmbek-Uhlenhorst
11:30 11:30  Condor Hambourg ETSV Hamburg
12:00 12:00  SCC Berlin Berlin Hilalspor
12:00 12:00  Collegia Jübek Osterrönfeld
13:00 13:00  Lichtenrader BC Dersimspor Berlin
13:00 13:00  HNT Eintracht Lokstedt
13:00 13:00  HT16 Oststeinbeker SV
13:30 13:30  Berliner SC Frohnauer
14:00 14:00  TSV Gochsheim Sand
14:00 14:00  Alsterbrüder Victoria Hamburg II
14:00 14:00  Halstenbek-Rellingen Hansa 11
14:00 14:00  Nikola Tesla Nienstedten
14:00 14:00  Rasensport Uetersen Rantzau
14:00 14:00  Kinzenbach FC Waldbrunn
14:00 14:00  Juno Burg Eltville
14:00 14:00  SpVgg Neu-Isenburg 1960 Hanau
14:00 14:00  Kühlungsborn FC Schonberg 95
14:00 14:00  Empor Glauchau Großenhain
14:00 14:00  Lok Stendal Fortuna Magdeburg
14:00 14:00  Eintracht Emseloh Germania 03 Köthen
14:00 14:00  Eidertal Molfsee Klausdorf
14:00 14:00  Eichholzer SV Henstedt-Ulzburg
14:00 14:00  Eichede II Hagen Ahrensburg
14:30 14:30  TSV Mariendorf Stern Marienfelde
14:30 14:30  Sparta Lichtenberg Rudow
14:30 14:30  Croatia Berlin Berlin Türkspor
14:30 14:30  Mendig Metternich
14:30 14:30  Siersburg Herrensohr
14:30 14:30  Saar Saarbrücken Bliesmengen-Bolchen
15:00 15:00  VfR Gommersdorf Astoria Walldorf II
15:00 15:00  Kurpfalz Germania Friedrichstal
15:00 15:00  Saas-Bayreuth Seligenporten
15:00 15:00  Buckenhofen Memmelsdorf
15:00 15:00  Dampfach 1869 Rottendorf
15:00 15:00  Rimpar Mönchröden
15:00 15:00  Frammersbach Lengfeld 1876
15:00 15:00  Erkheim Mering
15:00 15:00  Gilching Argelsried Jetzendorf
15:00 15:00  BSC Acosta Hainberg
15:00 15:00  Nörten-Hardenberg Lehndorfer
15:00 15:00  Landolfshausen Seulingen Eintracht Brunswick II
15:00 15:00  Wahrenholz I. SC Göttingen
15:00 15:00  SVG Gottingue Kästorf
15:00 15:00  SV Lengede Bad Harzburg
15:00 15:00  Hasenbüren Melchiorshausen
15:00 15:00  Grohn TuRa Bremen
15:00 15:00  Godshorn BW Schwalbe Tündern
15:00 15:00  Krähenwinkel Kaltenweide Wetschen
15:00 15:00  Stelingen Evesen
15:00 15:00  Alfeld Sarstedt
15:00 15:00  OSV Hannover Eilvese
15:00 15:00  09 Breidenbach SV Zeilsheim
15:00 15:00  Walluf Marbourg
15:00 15:00  Weyer Ederbergland
15:00 15:00  Biebrich 02 TuBa Pohlheim
15:00 15:00  Klei. / Hun. / Doh. Buchonia Flieden
15:00 15:00  Hünfelder SV Britannia Eichenzell
15:00 15:00  Wabern Barockstadt F-L II
15:00 15:00  SSV Sand Bad Soden
15:00 15:00  03 Kassel Ehrenberg
15:00 15:00  Viktoria Bronnzell Johannesberg
15:00 15:00  Lichtenauer FSV Dörnberg
15:00 15:00  Willingen Sandershausen
15:00 15:00  Germania Ober-Roden FV Bad Vilbel
15:00 15:00  Sportfreunde 04 SF Seligenstadt
15:00 15:00  Dersim Rüsselsheim TS Ober-Roden
15:00 15:00  Ginsheim Rodgau
15:00 15:00  Rot-Weiss Francfort 1919 Münster
15:00 15:00  Blau Weiss Bornreihe Neetze
15:00 15:00  Gellersen TB Uphusen
15:00 15:00  Drochtersen / Assel II Hagen / ​Uthlede
15:00 15:00  SSV Merten Porz
15:00 15:00  Bad Honnef Wachtberg
15:00 15:00  Mondorf Spich
15:00 15:00  Germania Teveren Eintracht Verlautenheide
15:00 15:00  Eilendorf Grün-Weiß Brauweiler
15:00 15:00  Düren II SV Breinig
15:00 15:00  Wesseling-Urfeld Union Schafhausen
15:00 15:00  SF Düren Germania Erftstadt
15:00 15:00  Bedburg-Hau Genc Osman
15:00 15:00  SF Broekhuysen Mülheimer
15:00 15:00  SC Velbert TUSEM Essen
15:00 15:00  FC Remscheid DV Solingen
15:00 15:00  Frohnhausen Blau-Weiß Mintard
15:00 15:00  Wermelskirchen Wülfrath
15:00 15:00  Rellinghausen SF Niederwenigern
15:00 15:00  FV Morbach Mayen
15:00 15:00  Ehrang Emmelshausen
15:00 15:00  Rastpfuhl Mettlach Merzig
15:00 15:00  Dresden Laubegast Dresden Striesen
15:00 15:00  Rapid Chemnitz International Leipzig
15:00 15:00  Fortuna Chemnitz Radebeul
15:00 15:00  Breitenfelde Preußen Reinfeld
15:00 15:00  FC Waldkirch Lörrach-Brombach
15:00 15:00  Bahlinger II SC Lahr
15:00 15:00  TuS Hohenecken SV Hermersberg
15:00 15:00  TuS Marienborn Baumholder
15:00 15:00  Pirmasens II Steinwenden
15:00 15:00  Hassia Bingen Basara Mainz
15:00 15:00  Grün Weiß Firrel Bad Rothenfelde
15:00 15:00  Frisia Wilhelmshaven Schüttorf
15:00 15:00  Falke Steinfeld Meppen II
15:00 15:00  Grün Weiß Mühlen Oythe
15:00 15:00  Melle 03 Bevern
15:00 15:00  Voxtrup Dinklage
15:00 15:00  Holthausen-Biene Wilhelmshaven
15:00 15:00  Wildeshausen Holdorf
15:00 15:00  Hansa Friesoythe Hollage
15:00 15:00  Hammer SpVgg Hiltrup
15:00 15:00  Westfalia Kinderhaus Mesum
15:00 15:00  Grün-Weiß Nottuln Lüner SV
15:00 15:00  Borussia Emsdetten Sinsen
15:00 15:00  Preussen Espelkamp Verl II
15:00 15:00  Peckeloh Rot-Weiß Deuten
15:00 15:00  TuS Haltern Rödinghausen II
15:00 15:00  Erkenschwick Bönen
15:00 15:00  YEG Hassel Concordia Wiemelhausen
15:00 15:00  Wanne Eickel Hordel
15:00 15:00  Sodingen Wacker Obercastrop
15:00 15:00  Sportfreunde Oestrich-Iserlohn Obersprockhövel
15:00 15:00  Vorwärts-Wacker 04 ASV Hamburg
15:15 15:15  Homburg-Nümbrecht Alfter
15:15 15:15  Bonn-Endenich SC Rheinbach
15:15 15:15  Schlebusch Wiehl
15:15 15:15  Altenberg Neunkirchen-Seelscheid
15:15 15:15  Rott Helpenstein
15:15 15:15  VfB Bottrop 1900 Wesel-Lackhausen
15:15 15:15  Steele Vohwinkel
15:30 15:30  Bruchsal Olympia Kirrlach
15:30 15:30  Buntentor OT Bremen
15:30 15:30  Waldgirmes II Biedenkopf
15:30 15:30  SF BG Marburg Niedernhausen
15:30 15:30  Deutz Oberpleis
15:30 15:30  Kohlscheider Arminia Eilendorf
15:30 15:30  Borussia Lindenthal Germania Lich-Steinstraß
15:30 15:30  Victoria Mennrath Hilden II
15:30 15:30  Lowick Sterkrade-Nord
15:30 15:30  Scherpenberg Hönnepel-Niedermörmter
15:30 15:30  Schwalbach FV Bischmisheim
15:30 15:30  Quierschied Ottweiler Steinbach
15:30 15:30  Homburg II Primstal
15:30 15:30  Türkspor Dortmund Brünninghausen
15:30 15:30  Lennestadt Westfalia Herne
15:30 15:30  Schüren Holzwickeder SC
15:30 15:30  Neheim Meinerzhagen
16:00 16:00  Roding Seebach
16:00 16:00  Villingen II Bühlertal
16:00 16:00  Speyer Bretzenheim
17:00 17:00  Neukirchen b. Hl. Blut Pfreimd
17:00 17:00  Buch Nürnberg Herzogenaurach
17:00 17:00  Ehekirchen Kaufering
17:00 17:00  Fußgönheim Jahn Zeiskam
17:00 17:00  Preußen Bad Langensalza Arnstadt
14:00 14:00  TOGB UNA
14:00 14:00  Blauw Geel '38 Quick
14:00 14:00  ADO '20 USV Hercules
14:00 14:00  OJC Rosmalen Groene Ster
14:00 14:00  Gemert JOS Watergraafsmeer
14:00 14:00  GVV Unitas HSC '21
14:00 14:00  Baronie OSS '20
14:00 14:00  Dongen DEM
14:00 14:00  VVSB UDI '19
14:00 14:00  Velsen Purmersteijn
14:00 14:00  De Zouaven Westlandia
14:00 14:00  Be Quick 1887 VOC
14:00 14:00  HBS VKW
14:00 14:00  RKAVV Hollandia
14:00 14:00  SJC Noordwijk Alphense Boys
14:00 14:00  Heino Hoogeveen
14:00 14:00  Hoogland Kampong
14:00 14:00  LONGA '30 Orion
14:00 14:00  Silvolde RKZVC
14:00 14:00  AWC Juliana '31
14:30 14:30  EVV RKSV Nuenen
14:30 14:30  Unitas 30 HVCH
14:30 14:30  Venray Meerssen
-- : -- -- : --  East Fife Kilmarnock
-- : -- -- : --  Gartcairn Montrose
-- : -- -- : --  Queen's Park Stirling University
-- : -- -- : --  St. Johnstone Boroughmuir Thistle
-- : -- -- : --  Atlético Rafaela Estudiantes de Caseros
-- : -- -- : --  Guillermo Brown Atlanta
-- : -- -- : --  Chacarita Juniors San Martín San Juan
-- : -- -- : --  Brown de Adrogué Chaco For Ever
-- : -- -- : --  Defensores de Belgrano San Telmo
-- : -- -- : --  San Martín Tucumán Gimnasia Mendoza
-- : -- -- : --  Tristán Suárez All Boys
-- : -- -- : --  Agropecuario Club Atlético Güemes
-- : -- -- : --  Instituto Deportivo Riestra
-- : -- -- : --  Sacachispas Belgrano
-- : -- -- : --  Club Atlético Mitre Villa Dálmine
-- : -- -- : --  Ferro Carril Oeste Almirante Brown
-- : -- -- : --  Independiente Rivadavia Gimnasia Jujuy
-- : -- -- : --  Quilmes Flandria
-- : -- -- : --  Deportivo Maipú Temperley