Afficher le menu   
   Cacher le menu   
15:00 15:00  Nîmes Dijon
19:00 19:00  Ajaccio Amiens SC
19:00 19:00  Guingamp Valenciennes
19:00 19:00  Nancy Toulouse
19:00 19:00  Niort Caen
19:00 19:00  Paris FC Dunkerque
19:00 19:00  Quevilly-Rouen Bastia
19:00 19:00  Rodez  Pau
19:00 19:00  Sochaux Le Havre
-- : -- -- : --  Fenerbahce SK Greuther Fürth
-- : -- -- : --  Alanyaspor Fatih Karagümrük
-- : -- -- : --Annulé Troyes Strasbourg
-- : -- -- : --  Westerlo Panathinaikos Athènes
-- : -- -- : --  AZ II Union Saint-Gilloise
-- : -- -- : --  Arminia Bielefeld Twente
-- : -- -- : --  Tenerife Carthagène
-- : -- -- : --  Leganes Real Madrid CF II
-- : -- -- : --  Doxa Aris
-- : -- -- : --  Rebecq RWDM
-- : -- -- : --  Ballymena United Institute
-- : -- -- : --  Olympiakos Nicosia Karmiotissa
11:00 11:00  Osasuna Mirandés
12:30 12:30  Sparta Nijkerk Go Ahead Eagles
13:00 13:00  FC Omniworld Groningen
13:00 13:00  Dover Athletic Stevenage
13:00 13:00  Staines Town Maidenhead United
13:00 13:00  Heracles De Graafschap
13:00 13:00  Sutton United Swindon Town
13:00 13:00  Weiche Flensbourg Kolding IF
13:30 13:30  Huddersfield Town Crewe Alexandra
13:30 13:30  Leeds United Real Bétis
14:00 14:00  Rödinghausen VfB Oldenbourg
14:00 14:00  Eichede Altona 93
14:00 14:00  Schalke 04 II Hanovre 96 II
14:00 14:00  Cardiff  Newport County
14:00 14:00  Bristol Rovers Oxford United
14:00 14:00  Stoke City Wolverhampton Wanderers
14:00 14:00  Vreden Preussen Münster
14:00 14:00  Bristol City Aston Villa
14:30 14:30  Excelsior Sparta Rotterdam
15:00 15:00  Preston North End Manchester United
15:00 15:00  Leyton Orient Gillingham
15:00 15:00  Brightlingsea Regent Altrincham
15:00 15:00  Volendam Jong Ajax
15:00 15:00  Mansfield Town Nottingham Forest U23
15:00 15:00  Portstewart Cliftonville
15:00 15:00  Coleraine Dergview
15:00 15:00  Ballinamallard United Warrenpoint Town
15:30 15:30  Union Berlin Athletic Bilbao
15:30 15:30  Borussia M'gladbach Groningen
15:30 15:30  Augsbourg Cagliari
15:30 15:30  Hoffenheim Reims
15:30 15:30  Eintracht Francfort Saint-Étienne
16:00 16:00  RB Leipzig Ajax
16:00 16:00  Giresunspor Ümraniyespor
16:00 16:00  Bolton Wanderers Blackburn
16:00 16:00  Cheltenham Town Walsall
16:00 16:00  Ipswich Town Millwall
16:00 16:00  Chester Fleetwood Town
16:00 16:00  Portsmouth Peterborough
16:00 16:00  Yeovil Town Forest Green
16:00 16:00  Wealdstone Colchester Utd
16:00 16:00  Dartford Southend Utd
16:00 16:00  Lierse K Hoogstraten
16:00 16:00  Kings Langley Boreham Wood
16:00 16:00  Cambridge Utd Northampton Town
16:00 16:00  AFC Totton Eastleigh
16:00 16:00  Queens Park Rangers Leicester
16:00 16:00  Alfreton Town Solihull Moors
16:00 16:00  Morecambe Blackpool
16:00 16:00  Southport Barrow
16:00 16:00  Salford City Lincoln City
16:00 16:00  Stratford Town King's Lynn Town
16:00 16:00  Dorchester Town Weymouth
16:00 16:00  Curzon Ashton Stockport
16:00 16:00  AFC Wimbledon Scunthorpe Utd
16:00 16:00  Birmingham City West Bromwich Albion
16:00 16:00  Nottingham Forest Burnley
16:00 16:00  Swansea City Southampton
16:00 16:00  Sheffield United Norwich City
16:00 16:00  Torquay Utd Plymouth Argyle
16:00 16:00  Accrington Bradford City
16:00 16:00  Banbridge Town Carrick Rangers
16:00 16:00  VVV Panathinaikos Athènes
16:00 16:00  Brentford West Ham United
16:00 16:00  Utrecht Venise
16:00 16:00  Reading Crystal Palace
16:00 16:00  Chesterfield Port Vale
16:00 16:00  Bayer Leverkusen Celta Vigo
16:00 16:00  Tamworth Wrexham
16:00 16:00  Exeter City Shrewsbury Town
16:00 16:00  Nantwich Town Leek Town
16:30 16:30  Bayern Munich Naples
16:30 16:30  Farnborough Maidenhead United
17:00 17:00  AZ Real Sociedad
17:00 17:00  Watford Barnsley
17:00 17:00  Fulham Charlton Athletic
17:00 17:00  Cremonese Feralpi Salò
17:00 17:00  Atalanta Pordenone Calcio SSD
17:00 17:00  Cittadella Trente Calcio 1921
17:00 17:00  Frosinone Ternana
17:30 17:30  Huddersfield Town Oldham Athletic
17:30 17:30  Greuther Fürth Eibar
17:30 17:30  Mayence Genoa
17:30 17:30  Strasbourg Fribourg
18:00 18:00  Stuttgart Barcelone
18:00 18:00  Besiktas JK Kayserispor
18:00 18:00  Wolfsbourg Atlético Madrid
18:00 18:00  Kasimpasa SK Istanbul BB
18:00 18:00  MVV Lommel
18:00 18:00  Metz Montpellier
18:00 18:00  Rennes Torino
18:00 18:00  Empoli Montevarchi Calcio Aq. 1902
18:00 18:00  Alexandrie Pro Patria
18:00 18:00  Lens Udinese
18:15 18:15  Hertha BSC Gaziantep BB
18:45 18:45  PEC Zwolle Heerenveen
19:00 19:00  Go Ahead Eagles Willem II
19:00 19:00  Audenarde Deinze
19:00 19:00  Alavés Elche
19:00 19:00  Real Sociedad II Burgos
19:30 19:30  Strasbourg Fribourg
20:30 20:30  Nice AC Mailand
20:45 20:45  Hemel Hempstead Town Dagenham & R
21:00 21:00Annulé Troyes Manchester City
21:00 21:00  Marseille Villarreal
01:00 01:00  Coritiba Náutico
02:30 02:30  Cruzeiro Londrina
16:00 16:00  Guarani Vila Nova
21:30 21:30  Vitória Avaí
-- : -- -- : --  Nueva Chicago Atlanta
-- : -- -- : --  Almirante Brown Club Atlético Mitre
-- : -- -- : --  San Martín Tucumán Estudiantes de Caseros
-- : -- -- : --  Belgrano Alvarado
-- : -- -- : --  Deportivo Riestra Tigre
-- : -- -- : --  Gimnasia Mendoza Quilmes
-- : -- -- : --  Estudiantes Río Cuarto Agropecuario
-- : -- -- : --  Temperley Deportivo Maipú
-- : -- -- : --  All Boys Brown de Adrogué
-- : -- -- : --  San Martín San Juan Guillermo Brown
-- : -- -- : --  Villa Dálmine Atlético Rafaela
-- : -- -- : --  San Telmo Independiente Rivadavia
-- : -- -- : --  Defensores de Belgrano Barracas Central
-- : -- -- : --  Deportivo Santamarina Instituto
-- : -- -- : --  Almagro Gimnasia Jujuy
-- : -- -- : --  Club Atlético Güemes Tristán Suárez
-- : -- -- : --  Deportivo Morón Ferro Carril Oeste
-- : -- -- : --  Deportivo Merlo Talleres Remedios
-- : -- -- : --  Flandria UAI Urquiza
-- : -- -- : --  Cañuelas Comunicaciones
-- : -- -- : --  Acassuso Deportivo Armenio
-- : -- -- : --  Sacachispas Villa San Carlos
-- : -- -- : --  JJ Urquiza Defensores Unidos
-- : -- -- : --  Argentino Quilmes Fénix
-- : -- -- : --  Los Andes Colegiales
-- : -- -- : --  Vigvam Falko
-- : -- -- : --  Kolos Cherven Zabudova-Molodechno
-- : -- -- : --  Edinstvo Dzerzhinsk Berezino
-- : -- -- : --  Veras Starye Dorogi
-- : -- -- : --  Viktoriya Maryina Horka Kronon
-- : -- -- : --  Lyuban Kletsk
-- : -- -- : --  Stroitel Kapyl BGU Minsk
-- : -- -- : --  Dnepr Mogilev II Belshina II
-- : -- -- : --  Gorki Kostyukovichy
-- : -- -- : --  Spartak Krasnapolle
-- : -- -- : --  Oshmyany Granit Dyatlovo
-- : -- -- : --  Slonim City Smena Vawkavysk
-- : -- -- : --  Tsementnik Svislach
-- : -- -- : --  Isidro Metapán Atlético Marte
-- : -- -- : --  FAS Santa Tecla
-- : -- -- : --  Once Deportivo Águila
-- : -- -- : --  Firpo Jocoro
-- : -- -- : --  Alianza Municipal Limeño
-- : -- -- : --  Chalatenango Platense
16:00 16:00  Reipas Atlantis
16:00 16:00  MYPA PKKU
16:00 16:00Reporté SalPa Honka Akatemia
16:00 16:00  VJS Ilves II
16:00 16:00  EPS HJS Akatemia
16:00 16:00  RoPS II OLS
16:00 16:00  Kemi City GBK
17:00 17:00  JS Hercules Vaajakoski
17:30 17:30  MiPK JäPS
17:30 17:30  I-Kissat Jazz
13:00 13:00  Virkiä Sporting Kristina
14:00 14:00  MPS / Atletico Malmi Espoo II
14:00 14:00  Peimari United JyTy Turku
14:00 14:00  KaIK VPV
15:00 15:00  Åland Inter Turku II
17:00 17:00  IkU ACE
17:15 17:15  TPK ToVe
12:00 12:00  TPS RoPS
12:00 12:00  VJS NJS
13:00 13:00  ONS PKKU
13:00 13:00  HauPa TuWe
14:00 14:00  P-Iirot Ilves II
-- : -- -- : --  Suduroy KÍ II
-- : -- -- : --  B71 Víkingur II
-- : -- -- : --  NSÍ II AB
19:00 19:00  Skála EB / Streymur II
10:15 10:15Reporté Persita Bali United
13:15 13:15Reporté Arema PSIS Semarang
15:30 15:30Reporté Persib Borneo
-- : -- -- : --  Kaisar Aktobe
-- : -- -- : --  Turan Turkistan Kairat
-- : -- -- : --  Viengchanh Ezra
-- : -- -- : --  Young Elephant Chanthabouly